Weleda

Ár:   3320 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Wellbe, 3290 Ft

A hidratáló krém nemcsak a bőr vízháztartását szabályozza, hanem a faggyútermelést is, így jól kiegyensúlyozza a bőr zsíros és száraz területei közti különbséget.  Az intenzíven hidratált és ápolt arcbőr selymesen lággyá, frissé és természetesen széppé válik. Gyorsan felszívódik, bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló alapja a nappali sminknek.

Minden bőrtípus esetén használható.

Felhasználás: Reggelente az arc (nyak vagy dekoltázs) bőrére vigyük fel, majd finoman masszírozzuk be.
Tartalmazza az írisz gyökerének kivonatát. Ez a növény hosszú ideig tartó vízhiányban sem szárad ki, mert képes a vizet megkötni, hiány esetén óvatosan adagolni, mint ahogy ezt az ember bőre is teszi, ha egészséges. A termék további alkotói, a tiszta növényi olajok ápoló hatásúak, a természetes viaszok selymessé, puhává varázsolják a bőrt. Az illóolajok éltetően hatnak, illatukkal az érzékeken keresztül az egész embert frissítik.

Tartalmaz: írisz gyökér és körömvirág virágának vizes alkoholos kivonata, varázsdió vizes-alkoholos desztillátuma, jojobaolaj, glicerin, zsírsav glicerid, méhviasz hidrolizátum, agyag, xantan (természetes forrásból), méhviasz szappan, természetes illóolajok keveréke
Az alapanyagok bio termesztésből származnak.

Öko teszt minősítés: Nagyon jó.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
lillus09

2019. augusztus 16.

Az első naturkozmetikai termékem, mostanában nagyon felkapottak a természetes összetevők, gondoltam kipróbálom, pár hete használom. A terméken található leírásból arra következtettem, hogy a kombinált bőrömnek, ami a T-vonalban kicsit zsíos amúgy normál ez jó választás. A többi weleda krém csak száraz bőrre való, így azokat nem merem megvenni. Hát sajnos, hiába írták, hogy kiegyenlít, nekem ahogy az előttem szóló is írta, túl testes, túl intenzív, kicsit sok az én bőrömnek de igyekszem nagyon picit felvinni belőle és azt végülis felszívja. De picit zsíros érzetet hagy maga után, hiába masszírozom be jól, így inkább estére használom. 30 ml 3000 ft volt a dm-ben nem éppen a legolcsóbb, de még kibírható áron van és plusz dm pontok jártak utána. Sajnálom, hogy a weleda az én bőrömre való krémet nem gyárt, alap hidratálónak nem rossz de én jobban kedvem a gélesebb, könyedebb krémet, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

rono

2018. november 6.

Nagyon klasszul beszívódik, és tényleg sokat javít a bőr összképén, amin őszintén meglepődtem, de nagyon jó. Jól hidratál. Nekem reggelre és estére is megfelel. Viszont ha nincs időm reggel pár percet várni a felvitele után és a BB krémem előtt, akkor a BBt az kicsit összerántja, de nem vészes. Az illata számomra túlontúl intenzív (ami egy kórházi tartózkodáskor még előnyösen frissítő is volt végül), ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Mova

2017. szeptember 13.

Tökéletesen hidratál. Ha csak erre az egy krémre van pénzem, ezt választom. Mindent tud 0-24

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

molnori

2017. január 2.

Tökéletes nyári hidratáló. Nem zsírosítja a bőrt, és nagyon kevés is elég belőle. Könnyű eloszlatni, a szem alá is kerülhet, mert nem irritál. Az illata nagyon finom gyógynövényes, nem egy műillat. Télire kicsit kevésnek tűnik, ekkor inkább csak estére kenem fel. Smink alá is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

azursatellite

2016. november 13.

Számomra ez már egy testesebb krém, annak ellenére, hogy az állagából nem következtetnék erre. Téli hidratálónak használom, egész kellemes. Lehet rá sminkelni, bár egy pár percet várni kell, hogy felszívódjon. Az illata nem zavar, de nem is tetszik, ennél ami jobban zavar az a viszonylag magas alkohol tartalma, valószínű pont ezért nem is fogom újravenni, sőt semmilyen másik weleda krémet sem. Akit ez nem zavar, mindenféleképpen megéri próbálkozni a márkával, mert tulajdonképpen hatásügyileg egy rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Wandus

2016. június 27.

Nyáron tökéletes hidratáló a vegyes bőrömnek (30 felett is!), nem fénylik tőle. Az illatát nagyon szeretem, intenzív, de természetes növényi illat. Az állaga könnyű, nem zsíros. Egy kis rózsa hidrolátumot szoktam használni felvitel előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

zs001

2016. június 18.

20 éves korom óta ( 12 éve...) kizárólag Weleda termékeket használok az arcomra. Nagyon meg vagyok velük elégedve. Szerintem hosszútávon megéri nem vegyszerrel telezsúfolt arckrémeket használni. Ez az íriszes és a mandulás a kedvencem, de a vadrózsás és a gránátalmás is nagyon jó. Nekem ezek a tökéletes arckrémek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

EszterV

2015. szeptember 19.

Könnyű kis hidratáló krém, nem rossz, de semmi extra.
Az illata nekem túl markáns és furcsa mód nem is sikerült hozzá szoknom, pedig ez nem szokott problémát okozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Könnyű kis hidratáló krém, nem rossz, de semmi extra.

natasa

2015. augusztus 4.

2012. január 15: Ez az Iris hidratáló az egyik kedvenc hidratálóm. Először is azért, mert ez az egyik olyan termék a sok naturkozmetikum közül, ami nem üti ki a bőrömet. A másik ok, amiért szeretem: a hatása! Főleg nyáron használom, amikor a bőröm hajlamos a zsírosodásra. Frissíti az arcbőrt, és pár nap alatt látványosan szebbé teszi. Könnyen beszívódik, kiváló sminkalap. Nagyon kevés kell belőle, kb. egy borsónyi bőven elég az egész arcra. Az összetevők természetesek, BDIH, Natrue minősített. Nem is drága.

UPDATE: Most nyár után is ezt használtam, és sajnálattal állapítom meg, hogy télen kevés.:-( Nekem ez a krém volt a favorit eddig, és most picit csalódtam. Nem baj, félreteszem, és nyáron majd jó lesz. (mert akkor pont jó, pont elég, nem zsírosít, nem terheli a bőrt) Kénytelen vagyok levonni egy pontot.

UPDATE2: Újra megvettem (többször visszatértem már ehhez a hidratálóhoz). Annyira szépen hidratálja a bőrt, hogy télre majd kitalálok valamit (pl. kenek alá vékonyan mandulás-szilvás weleda arcolajat), de a csillagot visszaadom, hiszen szuper a hatása, illata, összetevői, ára... Nem véletlenül térek vissza hozzá újra és újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

giudittak

2015. július 24.

Ma vettem meg a dm-ben, 25%-os kuponnal, és nagyon örülök neki. Rengeteg krémet próbáltam már, és valahogy egyik sem vált be hosszú távon, remélem ez be fog. Első használat alapján nagyon elégedett vagyok. Finom az illata, kellemes az állaga, nagyon szépen beszívódik, nem hagyott zsíros réteget a bőrömön egyáltalán, még így a mostani 40 fokban sem (és nem azért mert elillant a bőrömről a felesleg, egy furcsa réteget hagyva, mint sok vegyes bőrtípusra szánt krém esetében). Az összetevők nagyon szimpatikusak, a csomagolás pedig elegáns és praktikus. Ha netán mégsem válna be, úgy frissítem majd a véleményem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).