Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   drogériák, online

"Merüljön el a harmónia és szépség illattengerében. Az Eau Naturelle Parfumée rose értékes rózsa eszenciájával a romantikát és költészetet eleveníti meg. A virágos összeállítás gyengéd rózsa akkordokkal kiegészítve a szerelmet és szépséget idézi. A geránium lágy illata frissességet kölcsönöz, az ylang-ylang enyhén púderes, fűszeres illata kiegyensúlyozottságot, harmóniát áraszt. A Jardin de Vie rose parfümöt a vadrózsa bőrápoló termékcsalád illata ihlette."

Illatjegyek: Rózsa: virágosan nemes. A rózsa a szerelem és szépség szimbóluma. Geránium: lágy és friss Ylang-ylang: púderes és enyhén fűszeres

gangix

2018. július 20.

Az egyik kedvenc, leggyorsabban fogyó parfümöm. Megnyugtatóan természetközeli, fűszeres vadrózsaillat, amely egy fél nap után szimatolnivaló, púderes krémillattá válik. Bizonyíték számomra, hogy néha lehet gyöngyszemekre bukkanni a niche világon kívül is! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Loona

2017. augusztus 18.

Én alapvetően szeretem a rózsa illatát, így nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre és örömmel próbáltam ki a tesztert, amikor egy boltban szembe jött. Viszont rózsaszeretet ide vagy oda, ahhoz szerencsére sokalltam az árát, hogy azonnal velem jöjjön, és nagyon jól tettem, hogy úgy döntöttem, előbb a csuklómon a teszterrel mászkálok egy fél napot, mert ezután már biztosan nem szeretném megvásárolni.

Rózsának rózsa, azonban sajnos van mellette egy domináns, púderes, kissé szúrós, az én orromnak nem tetsző illata is, ami, bár reménykedtem benne, hogy az első 10-20 perc után eltűnik, végig ott maradt, amíg csak az illat érződött a bőrömön.

A tartóssága közepes, az árához és ahhoz képest, hogy ez elvileg egy EDP, többet vártam, de mivel nem igazán lettünk barátok, annyira mégsem bántam, hogy fél nap után már közelről szagolva is alig érződött belőle valami.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.