Weleda

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 4999 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A könnyű, illatanyagmentes szemránckrém táplálja, erősíti a szöveteket, a növényi kivonatok élénkítik a bőrt, megakadályozzák a ráncok kialakulását és megelőzik a szem körüli karikák megjelenését.

Ár: 4999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Spiritcat78

2020. július 14.

Sajnos nekem nem vált be. Túl olajos az állaga, ezért egyáltalán nem szívódott be, így csak estére tudtam használni, nappal csődött mondott. Még a használata legelején elkövettem azt a hibát, hogy egy rizsszemnyinél többet akartam eloszlatni, így viszont borzasztóan csípett, ha esetleg belemászott a szemembe. Ha nincs más, a célnak megfelel, de vettem helyette egy másikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

senskin

2018. január 24.

Nagyon jól kisimította a szemem környékét, én megelőzésre vettem. Pedig közel a negyvenhez vagyok és imádok a szemkörnyékápolókat tesztelgetni. Most ezt vettem meg, de éjszakára használom, kissé olajos érzetű. Jól megkérik az árát, de jók az összetevői. Cserélgetem, másfélékkel is kenegetem a szemem környékét nem csak ezzel, szóval nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Colett

2017. május 2.

Egy hét használat után:

Első szemránckrémem. Koromra tekintettel inkább a sötét karikák eltüntetésére használom.
Mondhatni bevált. Pár napja használom, reggel és este és a "szép" mély sötétszürke barázda a szemem alatt elkezdett eltűnni.
Nem irritál, viszonylag hamar felszívódik. Egyenlőre ennél maradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Egy hét használat után:

Nem irritál, viszonylag hamar felszívódik. Egyenlőre ennél maradok. :)

birdie

2014. július 25.

Szép összetevők, de sajnos ez kevésnek bizonyult a hatását illetően. Hidratáltabbnak éreztem a szemkörnyékem, de ennyi. Sem a kis ráncok kisimulását nem vettem észre egy tubus elhasználása után. A karikákkal meg semmit nem csinált, pedig nem is durván karikás a szemem. Kentem én reggel és este, de semmi. Még mindig nem találtam meg a tökéletes szemápolót, ami el is végzi, amit ígér. Az összetevők és a hidratálás miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

natasa

2014. július 17.

Huzamosabb használat után azt vettem észre, hogy egy idő után már nem volt hatása. Érdekes. Eleinte teljesen elégedett voltam vele. Sajnos én valamiért nem tudom rendszeresen használni a szemkörnyékápolókat. Türelmetlen vagyok, vagy nincs rá időm, mindig van ok, amiért kimarad a felvitele. Amikor eszembe jutott, vagy épp kedvem volt, felvittem a szemápolót, ilyenkor látványosabb volt a hatás is. Legutóbb ezt a krémet próbáltam rendszeresen felvinni, és meglepődve tapasztaltam, hogy nem az igazi. :-( Eleinte hidratált, simított a ráncocskákat, utána viszont semmi. Ez miért lehet? Most megint keresem a megfelelő szemkörnyékápolót.

Az összetevőket is én töltöttem fel még jó régen, ezt most korrigálnám, mert a csomagolás és az összetevő lista is változott, noha ez utóbbi nem sokat.
Ingredients (INCI)
Water (Aqua), Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Hydrolyzed Beeswax, Rosa Moschata Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Sedum Purpureum Extract, Glyceryl Stearate SE, Euphrasia Officinalis Extract, Xanthan Gum, Sodium Beeswax.

Azért a retro véleményt is itt hagyom, (az ár most is ennyi amúgy)
2011. július 16. Kellemes az illata, az állaga könnyű, jól kenhető. hamar beszívódik. A hatása kiváló. Szépen kisimítja, ápolja a szem körüli vékony bőrt. Az én bőröm elég kényes a szemem körül. Hamar kiütik a krémek, illetve hajlamos a grízesedésre. De ez a krém nagyon könnyű! Régebben használtam, de most újra veszek egyet. (Közben próbálgattam más termékeket, de ez jött be a legjobban.) Nem épp a legolcsóbb ( 4-5000 Ft körül, attól függ, hol vesszük, Müllerben a legolcsóbb talán), de nagyon kevés kell belőle, gazdaságos, tényleg sokáig elég. Az összetevői is szépek, BDIH, NATRUE minősített.

2013-ban: A szemem körüli bőr vékony, kicsit az erek is látszanak (tehát karikás), ugyanakkor vízhiányos, ebből kifolyólag már ráncok is felbukkantak. A vízhiányos bőrre sokszor jó testes, zsíros szemkrémet ajánlanak, ami egyrészt sokszor fel sem szívódott, másrészt elnehezítette a bőrömet, nyúzott tekintetem lett. Vagy egyszerűen semmiféle hatást nem fedeztem fel a A szemkörnyékem nagyon szereti. Picike kell csak, finoman bele kell ütögetni a szem körüli bőrbe. (Ez korábban a dobozban található tájékoztatóban le is volt rajzolva, a mostaniban csak a többi terméket reklámozzák.) Nincs benne parfüm, én a mandulaolajat érzem benne elsősorban. A bőröm hamar beszívja, hidratálttá, simává, rugalmassá válik. A ráncocskákat is szépen regulázza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

Ingredients (INCI)

Azért a retro véleményt is itt hagyom, (az ár most is ennyi amúgy)

istar

2014. július 11.

Nem volt rossz hidratált de sajnos nekem nem segített pedig reggel este kentem. Ritkán mondok ilyet de szerintem túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

koirankeksii

2014. május 17.

Most vásároltam meg a Glamour napok keretében, már rég óta pályáztam rá. :) Igazán nincsenek ráncaim, csak mimikai, meg nagyon halványan a szemem körül kezdenek kialakulni, de egyáltalán nem látványos. Nagyon kevés kell belőle, és bele kell ütögetni a bőrbe, viszont elég folyékony, vigyázni kell, hogy ne nyomjunk ki sokat. Egyenlőre semmilyen hatást nem vettem észre, majd pár hét múlva írok, hogy mit tapasztaltam.

Update: Eltelt egy idő, de semmilyen hatást nem tapasztaltam, még mikor felkenem akkor sem húzza össze a finom ráncokat. Ennyi erővel egy 100 Ft-os testápolót is odakenhetnék.. ja és mostanában csíp is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Debbie

2011. november 4.

Ez az egyik legjobb szemránckrém amit valaha használtam. Hidratál, kisimít, és nem irritálja a szemkörnyéki finom bőrt mint sok másik. Tény hogy az átlagnál drágább, de sokáig elég egy doboz, mert nagyon keveset kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 4.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil, Glyceryl Stearate SE
Emulgeálószerek: Hydrolyzed Beeswax, Glyceryl Stearate SE, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Hydrolyzed Beeswax, Xanthan Gum