Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanee84, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tápláló hajszínező vitaminokkal.

zsanee84

2014. augusztus 20.

Már régóta szerettem volna egy olyan hajszínezőt,ami jól fed,tartós és intenzív színt biztosít.használata nagyon egyszerű.igaz nem egy olcsó termék,de nagyon gazdaságos,ugyanis a fel kell vizezni.
én a kivilágosított,világos vörös hajamra a 43 -as árnyalatot ,azaz arany vöröst használtam.20 ml-t felhígítottam kb. 250 ml vízzel.(egyébként a termék 250ml-is,ezért írtam ,hogy gazdaságos),majd a hajamra spricceltem.egyszerűen hagyni kell beszívódni,nem kell kimosni stb.fantasztikus színe lett.elégedett vagyok.nagyon puha lett tőle a hajam,nem olyan száraz mint más festékektől ,és színezőktől...
utána olvastam,és a szőkék is megvesznek érte :)
én kint rendeltem,online.de szerintem otthon is elérhető,pl. e-bay,amazon:)
csak ajánlani tudom!5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

utána olvastam,és a szőkék is megvesznek érte :)
én kint rendeltem,online.de szerintem otthon is elérhető,pl. e-bay,amazon:)
csak ajánlani tudom!5*

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.