Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Egyéb

Ragyogó befejezés minden stylinghoz, és minden hajtípushoz. A színek fényének intenzívebbé tétele. Plusz göndörödés gátló hatás. Multi-aktív védőformula, B5 pro-vitaminnal és Uv filterrel erősíti és óvja a hajat.

Kiszerelés: 75 ml

winnie

2013. október 21.

Mennyire imádtam régebben. Amikor még csak a fodrászok használtak vasalót és nem lehetett minden sarkon kapni, viszont nagyon menő volt az egyenes, csillogó haj mindig ilyet fújtak a tincseimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

szilvi

2013. január 31.

Húúú, már én is régóta használom..úgy érzem sosem fog elfogyni. Szép fényt ad a hajnak és puhává is teszi, de nekem mégsem a kedvencem. Ahogy az összetevőket nézegettem rájöttem, hogy miért is nem... A szilikon miatt..a nagyon sok szilikon miatt. Az én göndör hajam nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

szuperninaa

2013. január 21.

Csodás hosszan tartó illat és fény egyben.
Még másnap is érződik a hajon, elengedhetetlen befejezés szárítás után.
Használata után kellemesen puha lesz a legdurvább haj is. Nem zsírosít!
Viszonylag sokáig elég, mert tényleg ilyen mikro-permet adagban jön ki belőle a szérum.
Örök kedvenc marad! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Csodás hosszan tartó illat és fény egyben.
Még másnap is érződik a hajon, elengedhetetlen befejezés szárítás után.
Használata után kellemesen puha lesz a legdurvább haj is. Nem zsírosít!
Örök kedvenc marad! :-)

Vitaminok: Panthenol