Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A Shine hajbalzsam selymes és ragyogó hajat eredményez, amely készen áll a tökéletes formázásra.

Kiszerelés: 500 ml

ava

2017. február 24.

Régóta megvan,nagyon sokat kapunk,megfelelő áron,olcsón.Sokkal jobbal mēg nem talålkoztam,hullámos hajam van,én nem szeretném,így bármit teszek egy idő utãn eròlkôdik és ő nyer,olyan mintha kócos ápolatlan lenne. Brazil kakaóvajas ,keratinos hajvasalàst csináltattam2 -szer is,elėgedett voltam az eredmēnnyel,akkor nem kellett balzsam,hajmosás es tökelestes ápolt állagú haj. Hiãba nincs festve,roncsolva mégsem olyan az utolsó 15 centi mint kellene,nem töredezett,nem elvékonyodott csak dehidratált,ha lehet ilyet mondani,lehet hogy nem fogyasztok elég folyadékot,most két hétig odafigyelek és többet fogok inni,remėlem segíteni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Ryana

2014. szeptember 3.

Kifogástalan termék, illata kellemes, állaga sűrű, mégis könnyen eloszlatható, a hajat puhává, könnyen kifésülhetővé teszi, ápolja. Ára is jó, nagyon bevált minden szempontból, ezután is maradok őszinte híve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

HyperBunny

2014. június 13.

Szerintem az enyémnek nem ilyen a csomagolása, de elvileg ez az. :D
Sokáig elég, pedig nagyon hosszú a hajam. Hatásra nem extra, de szódával elmegy. Barátom szerint ragasztó szaga van, és az utóbbi időben én is ezt érzem rajta, szerintem az illatanyag zöme is elpárolgott, vagy az aljára nem jutott, mert már a hajamon sem érzem intenzíven az illatát száradás után. De ár-érték arányban teljesen korrekt szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Szerintem az enyémnek nem ilyen a csomagolása, de elvileg ez az. :D

eprescsoki

2013. november 7.

Én szeretem a wella termékeket.Az a durva hogy tényleg fényesebb tőle a haj de puhítani nem sokat puhít rajta :D azért 4est megér

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 7.

M.Tina

2013. március 21.

Nagyon jó illata van,fényessé,könnyen fésülhetővé teszi a hajat.Nem zsírosít,nagy előny! Meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

panna

2012. október 16.

Sajnos a sok festéstől meg vasalástól eléggé tönkrement a hajam, olyan szalmás állagú lett, sprőd, száraz, fénytelen és élettelen. A balzsam használata után, olyan puha lesz és selymes, hogy legszívesebben csak tapogatnám. Elég kb. 2 percig rajt hagyni a hajon és nekem nem is zsírosította egyáltalán, pedig a fejbőrömre is kerül belőle mindig, tudom hogy nem kéne, de hát rövid hajnál nem olyan egyszerű elkerülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

axandra06

2012. július 23.

Nekem nagyon bejön. Szép, selymes lesz tőle a hajam és a sűrű krémes állaga is jobban tetszik. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

havasfebruar

2012. május 16.

Szuper balzsam, bár az állaga kissé sűrű, szokatlan, de nem rossz. Nagyon sok féle balzsamot kipróbáltam már, de egyik sem segített a hajam kifésülésében (kb hátközépig érő, sok és dús hajam van), kivéve a Pantene. De mivel már évek óta használtam, gondoltam kipróbálok egy professzionálisabb márkát- így a Wella- és bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

maaya83

2012. március 7.

Sajnos nekem nem jött be nagyon száraz a hajam de nem segített rajta semmit ami különösen rossz,hogy nagyon sűrű szinte már "kemény" az állaga.Én nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Macska

2012. február 14.

Kevés is elég belőle, könnyen fésülhetővé, puhává teszi hajat. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Kevés is elég belőle, könnyen fésülhetővé, puhává teszi hajat. Nekem tetszik.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2