Wella

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Egyedi formulája természetes tápiókát tartalmaz, amely azonnal megtisztítja a hajtövet, valamint egy speciális összetevőt, kovasavat, az azonnali térfogat növeléshez.

Ár: 900 , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő , fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.

Krin003

2020. szeptember 21.

Most látom épp, hogy senki Nem véleményezte még. Hát, lányok, ha elfogadtok egy tanácsot, messziről elkerülitek ezt a szarazsampont. Kettő óriási probléma van vele csak: az egyik, hogy kifújva nagyon nagyon kellemetlen a tapintata, olyan, mintha konkrétan poros lenne a haj egy meszelés után.. a másik, hogy nekem 2 alkalommal is eldugult a szórófej. Legelső alkalommal azt hittem, csak véletlenül történt valami, és kicseréltem egy régi spray-es doboz tetejére, de mikor másodszorra is megcsinálta ezt, akkor a kukában landolt, pedig kb még félig volt. Nagyon nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.