Best of Beauty 2019

Wella

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Erős hővédő spray

Kifejezetten a hajformázókkal való együttes használatra lett kialakítva. Védőréteget képez a hajon, megóvva ezáltal a káros hőhatásoktól. 2-es szintű tartást is ad, aminek köszönhetően a kialakított forma.

Inezke

2018. március 20.

5200 ft-ért sikerült beszereznem, de megérte az árát. Használtam többféle hővédőt már, de most szerintem ennél maradok. Egyszer használtam még csak, de meg vagyok vele elégedve. A hajam puha tőle és tényleg nem égeti tőle a hajvasaló. Az illata érdekes, kicsit alkoholos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

mnodulus

2017. október 22.

Évek óta használom ezt a szert. Rendszeresen vasalom a hajam, az elején csúnya töredezett volt, ezért elhatároztam, hogy ha már rendszeresen vasalom, drágább és jobb termékekkel fogom ápolni, ezért beszereztem egy ga.ma hajvasalót, illetve ezt a szert. Azóta alig törik, gyorsan nő a hajam. Jól fel kell rázni, hogy összekeveredje a két fázis, túl sokat nem szabad fújni, mert akkor rossz állaga lesz a hajnak. Én igazából a kezembe szoktam fújni és azt oszlatom el a hajamon. Amikor a fodrásznál vagyok, ő tincsenként fújja, nekem az sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Jucccc

2017. július 2.

Az előzőekkel teljesen ellentétes véleményem van sajnos erről a termékről... Bár nem ugyanilyen volt az enyémnek a csomagolása, a neve azonban ugyanez. Nekem szó szerint ragadt tőle a hajam! Ha közvetlen a hajamra fújtam, annyira összeragasztotta, hogy még a hajvasaló sem tudott rendesen siklani a hajamon, tépett minden tincset. Aztán a tenyerembe fújtam kis mennyiséget, és azt oszlattam el a hajamon, úgy kevésbé ragadt - de azért maradt a ragacsosság -, és a hajvasalómon továbbra egy olyan tapadós, ragacsos réteget hozott létre, amilyet más hővédőknél sosem tapasztaltam. Alig vártam, hogy elfogyjon! Kellemetlen volt a használata, biztosan nem tett kifejezetten jót a hajamnak. Csak remélni tudom, hogy volt hővédő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Zafina

2017. március 17.

Nagyon jó termék. Tényleg védi a hajat a hőtől. Amióta ezt használom azóta nem szálkás, nem töredezett a hajam. Az illata is finom, most veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

gramonaeszter

2016. június 28.

Nálam nagyon bevált! Hajformázás előtt mindig használom,szuper az illata. Utána olyan érzés, mintha most jöttem volna fodrásztól! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid