Wella

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Koncentrált, hajban hagyható szérum, ami kezelhetőbbé, formázhatóbbá teszi a legmakacsabb tincseket is. Ez a kiváló teljesítményű szérum – mint ahogy egy smink alapozó felkészíti az arcbőrt – hihetetlenül simává és bársonyossá varázsolja a hajszálak felületét. Felkészíti a hajat, hogy az jobban reagáljon a hajformázásra és a következő styling termékre.

Lovrencsics Vivien

2013. március 1.

Nekem valahogy nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Nekem valahogy nem vált be!

Spengi

2012. március 7.

A természetes hullámos hajam hullámait markánsan kihozta. Fényes, szép lett tőle a hajam. Használata után egy sampon reklám szereplőjének éreztem magam. A szilikonok miatt levontam egy csillagot, de az elért hatás tekintetében egy fantasztikus termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
Fényvédők: Polysilicone-15
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.