Wella

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2011. december 11.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át megbízható, ultra erős tartást ad és megőrzi a frizura rugalmasságát. Nem szárítja ki a hajat.

Kiszerelés: 200 ml

mozartkuglof

2019. augusztus 1.

Nekem bevált, én is használom már vagy 6-7 éve (?). Nem nehezíti a hajam (vékony szálú), és paradox módon később kell hajat mosnom is, mert vagy 2 napig ad neki tartást, és jól néz ki, meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

francais

2019. május 17.

Nálam ez kb annyit ér, mint halottnak a csók, egyáltalán nem dúsít, a formát sem tartja már szárítás közben sem, pedig vékonyszálú hajam van. Zsírosodást, lelapulást nem tapasztaltam, de így sem ér többet egyesnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

tyukanyo

2018. október 6.

Szép tartást ad a hajnak. Nem lesz zsírosabb tőle a hajam. Olyan tipikus hajhab illata van szerintem, én szeretem.
Páromnak szépen egyben tartja a göndör fürtjeit. Ő nem szárítja a haját, és neki kemény lesz miután megszárad, de ezt egy este alatt kifekszi. Ha nem használja akkor borzasztó hamar gubancolódik neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

eszterke79

2018. június 21.

Nem emlékszem, hogy valaha mást használtam volna és ezzel szerintem mindent elmondtam róla :) Esküszöm több mint 20 éve wellaflex fan vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

ilke

2018. február 20.

Nekem bevált. Évek óta ezt használom. Nem tudok negatívumot írni róla. Jó tartást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

MademoiselleSumire

2018. január 2.

Én a hullámos hajra valót használtam, és sajnos nagyon elnehezítette a fürtjeimet, és zsírosnak tűnt tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Effi

2017. november 15.

Amit ígér, azt tartja. Kellemes illatú, könnyű, nem nehezíti el a hajat, jó tartást ad és tényleg nem szárít. Enyhén hullámos hajjal vert meg a balsors, amivel mindenképp kell csinálni valamit, hogy kinézzen. A vizes hajamon szoktam eloszlatni egy nagyobb diónyi mennyiséget, csodálatosan összerendezi a hullámokat és meg is tartja őket a következő hajmosásig. Nincs elektromosan szálló haj, és még fényessé is teszi. Nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

lovecreams

2017. április 4.

Legjobb hajhab. Isteni illat, nem ragad, nem nehezíti el a hajam és nem is zsírosít. Az állagát is imádom egyszerűen. Mi kell még?!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

jkrisztie2

2016. április 1.

Évek óta az alap hajhabom, szerintem a legjobb, amit eddig használtam. Isteni az illata, nem ragad, nem nehezíti el a hajat, jó tartást ad. Remek válsztás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

patszi

2016. március 19.

Régóta újra és újra vesszük,én néha használom csak,a férjem minden nap.Ár érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride, Laureth-4
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Formic Acid, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.