Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át ruganyos tartást biztosít a frizurának. FlexCurl formulával. Hozzájárul az UV-védelem biztosításához. Permetezze nedves hajra, és készítse el a frizurát.

tonic

2017. december 26.

nekem is volt ilyen, viszonylag szerettem is,mert tartósabb lett vele a göndörség,de egyszer csak eltűnt a boltokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

rosetta5

2015. június 11.

Pumpás kiszerelése miatt választottam. Jó tartást biztosít, de vigyázni kell az adagolással, ha túlzásba viszed ragacsos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

boni04

2015. május 18.

Elhasználtam egy egész flakonnal, ha pont eltaláltam a mennyiséget, akkor jó volt, de ha picit is túlfújtam, akkor már ragasztott. Izgalmas volt használni, na vajon most milyen lesz száradás után? :D Nem tartottam túl megbízhatónak, nem is kerestem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

pannababo

2015. április 26.

nem találom mostanság. Tökéletesen tudtam használni, ha nem fújtam a kelleténél sokat ! Remekül bevált a hullámos hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

csokalilla

2015. április 26.

Összeragad tőle a hajam és nem hullámosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Összeragad tőle a hajam és nem hullámosít.

Katie Adair

2012. november 22.

Ma vettem Tesco-ban 1019 Ft-ért (csak itt láttam)
Korábban a L'Oréal Studio Line Curl Power Spray-t használtam, amivel nagyon elégedett voltam, de sajnos mér sehol sem találom...
Ez a hajformázó a 3. már ebben a hónapban, amit kipróbálok (a másik kettő a kukában kötött ki), de VÉGRE sikerélményem van :)
Gyönyörű hullámokat formázott a hajamba, nem ragad össze, nem lapul le.
Én kifejezetten szeretem a spray verziót, sokkal jobban el tudom oszlatni a hajamon, mint egy habot. Ha száraz hajat akarok vele formázni, akkor előtte egy régebbi flakonból vizet permetezek rá, hogy enyhén nedves legyen. Így nem kell olyan sok a göndörítőből és jobban el is oszlik a hajamon :) Aztán vagy diffúzoro szárító alacsony, langyos fokozaton vagy szabadon hagyom megszáradni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Ma vettem Tesco-ban 1019 Ft-ért (csak itt láttam)
Gyönyörű hullámokat formázott a hajamba, nem ragad össze, nem lapul le.

quinnie0715

2012. április 7.

Nem adott tartást a hajamnak, inkább ragacsos volt, és nehezen lehetett eloszlatni, mert kissé folyékony állagú, nem úgy, mint egy hagyományos hajlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

anordess

2012. február 19.

Az én hajamnak nagyon jó tartást ad anélkül, hogy összeragasztaná. Azért -1 csillag, mert nem túlságosan gazdaságos, sokszor kell újrafújni a tartósság érdekében, de mivel amúgy is fresh up spray, lehet, hogy az alap tartást nem ettől kéne várni :) Régen a Müllerben lehetett venni, ahol egy ideje nincs, de most végre van a Tescoban. 920 ft, amit teljesen megér szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, PCA

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PCA h