Wella

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2014. április 15.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tápláló összetevői a természetes, festetlen haj selymes lágyságát és fényét kölcsönzik a hajnak.

floorafekete

2018. március 30.

Korábban nem ismertem ezt a márkát,és sosem gondoltam volna hogy egyszer használni fogom,de milyen jól tettem hogy mégis!

Eredetileg sötétbarna hajamat elkezdtem szőkíteni (Palette 320),első alkalom után kaptam egy világosabb rókás rezes színt,nem volt túl szép,dehát az otthoni szőkítéa ezzel jár. Kellett rá egy szép szín,hogy utcára tudjak menni,úgyhogy egy másik márka hamvas középszőkéjét használtam. Nem lett rossz,viszont sokkal sötétebbre sikerült, mint terveztem,és az arany fény még mindig nagyon erős volt (brutál sok vörös pigment van a hajamban,de ilyen kiírthatatlan kategória)... eltelt pár hét,majd újra tettem rá 2 doboz szőkítőt, ami már egy sokkal szebb színt eredményezett,elértem a kellő színmélységet,viszont kissé sárgás volt... na erre kellett nekem valami,ami megtartja ezt a sötétszőke (vagy nagyon világos barna) színt,de hamvasabb lesz tőle,nem sárgás.

Sokáig kutakodtam neten,mert többektől olvastam,hogy szőkített hajon a 7-es festék sötétbarna lesz,ezt el akartam kerülni,de attól féltem,egy 9-estől már nagyon beszőkülök. Végül rátaláltam a Wellatonra. Olvastam itt,hogy a 9.1 sokak haján konkrétan szürke lett,na mondom ez kell nekem,hátha kiöli a vörös pigmenteket :D Vettem egy 8.1-et és egy 9.1-et,összekevertem és ezzel festettem be a hajam.
Az eredmény nagyon nagyon szép sötétszőke lett. Sajnos nekem nem lett szürke,meg olyan igazán hamvas sem,inkább egy természetes melegebb sötétszőkének mondanám. Ugyanakkor azt amit akartam elértem,mert nem lett se csibesárga,se sötétbarna,úgyhogy megadom neki az 5 csillagot :)

Egyébként állagra jó,nem csöpögött,könnyen fel tudtam kenni,a szaga se volt vegyifegyver (legalabbis a szőkítők után),és a mell alá érő hajamra a 2 doboz sok volt.
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni,ezért megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

barbarahella

2017. július 5.

9.1 nagyon hamvas:értsd szürke. Ha olyat szeretnél, akkor csak ajánlani tudom. És sokáig szürkés is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

sweetmedusa

2017. június 23.

A képen látható árnyalatot vettem, egyébként eszembe nem jutott volna ehhez a festékhez nyúlni, viszont itt olvastam a legtöbb pozitív véleményt a hamvasszőkéről, illetve arról, hogy mennyire szárítja a hajat. Az eredmény szép lett, a természetes hajszínemet szépen világosította, egyenletes lett az eredmény, viszont az szőkített részek semmit nem világosodtak, csak hamvasabb lett. Elég lett volna felkenni egy hamvasító sampont, ugyan ezt az eredményt kaptam volna. Nem is tartott valami sokáig, bár nem tudom, van-e olyan termék ami tartós hamvasságot tud adni. Természetesen szárított a hajon, de olyan brutálisan nem kezdett el töredezni, volt már ilyen téren sokkal rosszabb tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. április 23.

Én a 9/1-es szőkét használom. Nagyon szép hamvasszőke lesz az eredmény, nem sárga
mint más hajfestéktől. Legjobb festék, legkedvezőbb áron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 23.

mint más hajfestéktől. Legjobb festék, legkedvezőbb áron!

HomlokPuszi

2017. március 9.

A 9/1-es szőkét, és a 4/0-as barnát is próbáltam. Szép, tartós színek, a szőke tényleg hamvas lett - nem csibesárga, a sötétbarna pedig valóban sötétbarna, nem koromfekete.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

MissNickole

2016. december 16.

UPDATE2:

Jó ideje használom és mostanában festés közben elkezdte kicsit marni a fejbőrömet:(
Mivel a desert rose árnyalatot szinte senki nem gyártja kipróbáltam a L'Oreal Prodigy 8.34-es festékét és sokkal élénkebb a színe, egyáltalán nem marja a fejbőrömet és tökéletesen a dobozon lévő árnyalatot kaptam:)
3 csillag marad részemről, mert a szín szép, de kicsit maró és hosszú távon teljesen kiszárította a hajamat....
tengernyi argán-és olíva olajjal megmenthető, de.... minek vegyem meg, ha van jobb....

UPDATE:
Hetekkel ez előtt festettem a hajam és azóta jó párszor megmostam, de a színe nem igazán változott, ugyanolyan mint festéskor....
Bevált, újra veszem...:)

A sokadik hajfestésen vagyok túl, eddig a L'Oreal Excellance Creme 01-es szőkéjét használtam, de már meguntam, hogy a töve mindig vörös volt a tőfestésnél, a végét viszont ahol a nap is kiszívta már majdnem szőkére, ott pedig rendesen befestette, így folyamatosan több árnyalatú volt a hajam.
Úgy döntöttem kipróbálok valami extrém olcsó dolgot. Mindig a L'Oreal és a Garnier termékeit használtam, de egyik sem vált be igazán.
Mivel sok a vörös pigment a hajamban az aranyszőke árnyalat választásánál kicsit féltem, hogy majd róka vörös fejem lesz, vagy valami narancs sárga, de nagyon kellemesen csalódtam!!!

Szinte hihetetlen, de tökéletesen olyan színt kaptam mint a dobozon:) 9/0 aranyszőkét vettem meg és szép aranyszőke lettem, nem pedig vörös:) ezt eddig egyetlen hajfesték sem tudta produkálni nálam.

Elsőre nagyon szúrós szaga van, de hát végül is ammónia tartalmú festék, nem lehet rózsa illatú, mint tudjuk az ammónia erősen maró hatású vegyszer....

Az állaga borzalmasan sűrű a festéknek, az előhívó viszont szinte víz folyékonyságú, így nagyon nehéz volt a két felet csomómentesen összekevernem. Mikor megvolt egy nagyon sűrű puding szerű állagot kaptam, amit én a hajfestő ecsetemmel nagyon nehezen vittem fel, így nagyon kevés vízzel (de tényleg nagyon kevéssel!!!) hígítottam kicsit krémes állagúra, s így már tökéletes volt....
Mivel a derekamig ér a hajam és nagyon dús is, 2 és fél doboz hajfesték lett végül elég az egészre, de teljesen megérte.
Nagyon szép a fénye, aranyszőke, de nem vörös, a hajamat ugyan kicsit kiszárította, mint minden festék, de nem gond, mert utána a saját készítésű olajammal visszaadtam a puhaságát így emiatt nem vonok le pontot, ugyanis nekem az összes hajfesték az ammónia mentes is szárítja a hajamat.

Hogy mennyire lesz tartós a dolog azt még nem tudom, de hetek múlva update-olok....
Egyelőre megérdemli az 5 csillagot, mert soha nem csalódtam még olcsó festékben ennyire kellemesen, pedig végigpróbáltam már az Alfaparf-ot, a Majirel-t, a drogériás drágább fajtákat is, de most ez nagyon bejött nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

UPDATE2:

UPDATE:
Bevált, újra veszem...:)

Mesza

2016. november 29.

Az én 3 szinű hajambòl, a teteje v.barna, az alja és a közepe vilàgosabb és sötétebb répavörös volt ( ami a fokozatos vilàgosìtàs következménye), a 8.0 - às hajfestékkel egy egységes gyönyörű vilàgosbarna szint kaptam, aminek nagyon örültem :-) Még egy hajfestéknél sem sikerült ez, vagy túl sötét lett eddig, vagy nem fogta be a vöröset, es a hajam több szinben pompàzott, mikor fodràszhoz jàrtam ugyanez volt a helyzet. Biztos magamnak csinàlom ezentúl a festést ezzel a festékkel. Mindenképp ennél maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

KrKrisz

2016. november 20.

Amíg a 6/34 árnyaltot lehetett kapni, addig teljesen odavoltam érte, nem is használtam mást. Azóta sajnos csak elvétve lehet beszerezni egy-két webshopban, drogériákban vagy nagyobb üzletekben nem találom. Arra jár az 5 csillag!
Próbáltam más árnyalatokat, pl a 9/1 szőke nem rossz, de nem is csodaszer. Úgyhogy átlatoltam, azért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

boni

2016. szeptember 18.

Legjobb hajfesték, nagyon kedvező áron! Hónapokig, le volt árazva 600 Ft-ra a rossmannban, így ennyi összegből megvolt a hajfestés, ugyanolyan eredménnyel amit a fodrász csinált csak 5000-ért... Egyébként a 9/3-as aranyszőkét használom, már 2 éve és nagyon szép színű tőle a hajam, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

andikee007

2016. június 1.

Legjobb!
Sok drágábbat illetve hypeolt festéket kipróbáltam már,de az én világos gesztenye hajam sehogysem akart vörös lenni.. Mindegyiktől csak barna lett, esetleg egy kevéske vöröses fénnyel,ami 2-3 mosás után ki is kopott... Még a fodrász is próbált rávenni,hogy szőkíttessem a hajam aztán jó lesz,de nem akartam, mert törékeny hajam van.
Aztán megvettem a wellaton csersznye vörös festékét és meglepő: nem kellett leszívatnom a hajam mégis vörös lettem :3 Mindig ezt veszem azóta is *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Legjobb!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.