Wellness&Beauty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   300 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: poplacsek, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vérnarancs és kakukkfű. A finom hámlasztó természetes tengeri só részecskék gyengéden és alaposan távolítják el a száraz bőrpikkelyeket és élénkítik a bőr mikro keringését. A puha és kellemes bőrérzetét.

PiciBrigii

2019. május 13.

UPDATE: Nem is vettem újra, nagyon gyorsan elfogyott, nekem egyáltalán nem tetszett. Nehezen jött le az olaj, más hasonló jellegű termékeknél ilyen problémám még nem volt. Igazából semmi változás nem történt.

Már egy ideje szemeztem vele, vegyesek az érzéseim. Egy hete használom, különösebb változást nem tapasztaltam. Használtam már olyan testradírt, ami olajos érzést hagy maga után, na de nem ennyire... Ezután egy jó alapos szappanozást kell kivitelezni. Érdekes, hogy nekem kicsit csípi a bőröm, nem hiszem, hogy újra fogom venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

anetta.filip

2019. március 11.

Cukor méretű szemcséi vannak, elég nagyok, emiatt kissé durva dörzshatást lehet elérni vele, illata kellemes édeskès vérnarancs, de nem számottevően marad meg a bőrön. Szatèn fényű bőrt csinál, számomra nem kellemetlen ez az olajos hatás és a bőrön sem kellemetlen, sőt èn emiatt a hatás miatt ruhàztam be rá. Apróbb szemcse elkelne ebben a termékben, a piacon vannak apróbb szemű radírok, de én az olajos hatás miatt vettem meg ès ez 5*. Összetevőit tekintve sem a leghorrorisztikusabb, könnyen beszerezhető, nem is drága, igènyes üvegcséje van. Aki meg akarja tartani az üvegèt, annak ajánlom, hogy egy jól záródó valamibe tegye àt, mert megrozsdàsodik a víztől és páràtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

dunaimano

2018. november 5.

Update: Amikor az eredeti értékelést írtam, még igencsak szűk választék volt a drogériákban testradírok terén. Ma ez már hál'Istennek nem így van, és ennél sokkal jobb termékeket is lehet kapni: finomabb szemcséjű mégis legalább ennyire hatásos testradírok is vannak. Ezt azóta túl erősnek találom.

Ezt azután vettem, hogy elfogyott a mandulás párja. Kb. ugyanazt tudom elmondani róla: az erős szemcsével vigyázni kell, de nagyon szuper egyébként, jó az illata is és bízom benne, hogy az előzőhöz hasonlóan sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Dea

2018. június 2.

Update: Nagyon durvák a szemcsék, illetve gyorsan elfogy,emiatt nem venném újra, de az illata nagyon kellemes volt :)

Eléggé durva testradír,de nagyon kellmese illata van,és olajos,szóval puhítja a bőrt, nem tudom újravenném-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

postareb

2017. november 20.

Kb. fél éve használom a terméket, ritkábban. Én meg vagyok elégedve vele, üde és friss érzést biztosít számomra másnap, mintha "új bőrben" lennék. :-) Az igaz, hogy tényleg viszonylag nagyobb szemcsék vannak benne, így óvatosan kell dörzsölni, mert kellemetlen érzést válthat ki, de egyébként meg szuper termék. Az illata is nagyon csodás, de ha valaki nem szereti a gyümölcsös illatot, akkor van natúrabb verziója is. Szerintem még fogok belőle vásárolni, hiszen ár-érték arányban is elég jó, főleg ha akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

bbetty

2017. november 8.

Ma hasznaltam eloszor, de biztosan nem utoljara. Nem is tudtam, hogy van ilyenunk itthon, de az illata csodalatos. En nem akartam lemosni tusfurdovel, nehogy elvesszen az illat, es igy legalabb nem kell testapolozni. Csoda csoda csoda. Tuti ujraveszem ha elfogy. Kis csipo erzest ereztem ahol kicsit tul dorzsoltem, de pont jol esett. A fenekemen a gatyatol, vagy nem tudom mitol lehet, nem pattanasok vannak, de a porusok/ szortuszok jol erezhetoek, remelem a só fertotlenito hatasaval megszunik. Ez csak meg egy plusz lenne, nem varom el tole. Nekem iszonyatosan tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Dorokos

2017. szeptember 12.

Az illatáért nagyon oda vagyok, de teljesen egyet értek az előttem szólóval, le kell mosni utána tus fürdővel, ha valaki nem bírja az olajos pácot, szerintem tud annyit mint a body shopos társai

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

poplacsek

2017. július 31.

Szuper illat, elég nagy szemcsék vannak, óvatosan kell vele dolgozni, mert kellemetlen lehet. Sérült hámréteget kerüljük, tud kellemetlen perceket okozni illetve gyulladást is. Teljesen használható a hétköznapokban, jól ápol és hidratál az olajos hatásának köszönhetően. Emellett jobb utána még mással is lefürdeni, ha nem vagyunk kibékülve ezzel az olajban hintett érzéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol