Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tbkaaa, Módosítva: 2017. június 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

pannababo

2015. április 26.

Egy egész nyáron át használtam. Imádom,várom,hogy megint legyen! Isteni illat,luxus pillanatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

szlilla

2014. október 25.

Legutóbbi bevásárló körutamnál ezt a tusfürdőt vettem le a polcról, mert nagyon megtetszett az illata és egész jó az ára is. Nem vártam semmit tőle, de meglepett, mert az illata sokáig megmarad a bőrömön és eddig - 3 héte használom kb - még nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

vador

2013. június 7.

A testvaj után ezt elég szolid és jellegtelen illatúnak tartom, ami nem is lenne olyan hatalmas bűn, de van egy sokkal nagyobb hibája: szárít. Pedig az én bőröm alapvetően nem száraz, szóval ejnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

sritus

2013. április 7.

Pár napja vettem, az illata nagyon kellemes. A bőrömet egyáltalán nem szárítja, és az ára is baráti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Ophelia

2012. szeptember 4.

Régebben használtam, szerettem az illatát, érezni lehetett rendesen a rózsát és a fügét is. A bőröm egész puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

tbkaaa

2012. augusztus 22.

Egész kellemes illata van, bár néha lehet tömény. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Egész kellemes illata van, bár néha lehet tömény. Kicsit szárít.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.