wet n wild

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   29,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Opille, Módosítva: 2014. december 22.

Kiszerelés:   29,6 ml
Lelőhely:   online külföldről

• Egész nap tartó viselet
  • Közepes/teljes fedés
  • Könnyű, szatén-matt finish
  • A VisiBright komplex szép, egyenletes bőrfelszínt eredményez

pomme

2019. február 14.

A legvilágosabb Fair és az eggyel sötétebb Fair/Light színben van meg. A Fair túl fehér magában, így keverni szoktam őket. Először gyanakvó voltam vele, mert nagyon egyszerű a csomagolása és az ára még itteni viszonylatban is baráti volt, de ahogy felkentem, már meg is győzött azonnal :) Ez az a fajta alapozó, ami tényleg mindent eltakar, nem kell utána korrektorozni. Elég sűrű és pigmentált, de aláhidratálással szárazabb bőrűek is kipróbálhatják. Ha épp csak egy pici hidratálót használok és szupergyorsan eloszlatom a Coverall-t a fejemen, akkor még púder sem kell rá, egész nap gyönyörűen fent marad. Menyasszonyoknak szerintem kötelező darab :D A Fair/Light árnyalat valóban sárgásabb, de ha csak azt kenem a szemem alá, tökéletesen kioltja a karikáim színét, úgyhogy nem vonok le ezért csillagot. Egyetlen negatívum amit el tudok mondani róla az a túl nagy adagolócsőr. Szerintem fele ekkora is bőven elég lett volna. Utazni inkább kis tégelyben viszem, így nem fenyeget a veszély kapkodás közben, hogy véletlen kinyomom a tubus negyedét. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Black Fairy

2018. szeptember 1.

A szín nagyon nem jó...a Light TÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚL sötét...Persze ez az én bénaságom, de az ember azt gondolná, nem egy ilyen erős narancssárga valamit kap...

Nekem az állaga inkább ragacsosnak, sűrűnek tűnt, eloszlatni csak az ujjaimmal tudtam (minden gond nélkül), minden más eszközön (szivacson, különböző alapozó ecseteken) ott maradt, nem ment át az arcomra...A fedése viszont gyönyörű! MINDENT elfed, akármilyen pattanásos vagyok, csodálatosan elfedi az egészet, egyenletes lesz a színe, és teljesen természetes hatása van így is - nem púderes, nem túl fényes, olyan, mintha egy második bőr réteg lenne. A minimális ráncocskákba nem ül meg, nem szárít, a száraz részeket sem emeli ki túlzottan, a pórusokat primer nélkül is elfedi. A tartóssága fantasztikus, nem oxidálódik (eleve narancs, rosszabb mondjuk nem lehetne xD), nem kopik, nem fényesedik át, ugyanolyan 8-10 óra múlva is, mint felvitel után...

Számomra a színe miatt sajnos használhatatlan, de majd elkevergetem (minőségi romlást is jelent sajnos, mert kb alapozóvilágosítót kéne magamra kennem, és ebből "egy cseppet" hozzáadni, hogy jó legyen a bőrömre), viszont abszolút csodaszer...Ha járok olyan helyen, ahol van világosabb belőle, mindenképpen beszerzek egyet...:D
Egyébként ajánlom, remek ára is van! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Egyébként ajánlom, remek ára is van! :D

Milka

2018. április 30.

Nem rossz, sőt egész jó alapozó. Nyilván nem veheti fel a versenyt a többszörös áron kapható high-end-es társaival, de "ócóért szódával" tényleg jól teljesít. Folyékony állagú, azonban baromi jól pigmentált termék. Nem mondható súlytalannak, én valahogy egész nap érzékelem az ottlétét a bőrömön. 47 éves vagyok, ebben a korban fokozott súlya van a megfelelő előkészítésnek, ( nyilván előtte is ) kétféle szérumot, majd hidratálót, fényvédőt, Ordinary Euk-t használok előtte, utána pedig az Avene Thermal spray-t. Tartós, színben jól illeszkedik, nekem talán a light verzió van meg, ami egy totál semleges árnyalat. Nagyon jól bírja a kifényesedés terén is. Őszintén szólva, én a minden mindegy hétköznapokon használom, egyébként maradok a jól bevált Lancôme Teint Idole-nál. Fiatalabb korosztálynak tökéletes, a velem egykorúaknak csak az előbb felsorolt előkészítés után ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

kinga53315

2017. július 4.

Nekem igazából nem problémás a bőröm sőt 4havonta ha kijön 1 pattanás, de azért néha szeretem egységessé tenni az arcbőröm. Próbáltam már L'oreal, Catrice, NYC, Rimmel alapozót is de egyiksem tetszett igazán(talán még a catrice all matt plus). Amikor ezt megrendeltem akkor az Light árnyalatot rendeltem de nagyon nagyon sötét volt ezért beszereztem a Fair-t, ez viszont teljesen tökéletes, árnyalata is megegyezik az arcszínemmel és ha nem használok alá primert akkor is egy természetes, egységes és könnyű hatása lesz. Ha elfogy akkor biztosan újra fogom venni mert néha azért jól jön egy alapozó. Ezt emagról rendeltem. Lehet kipróbálom majd photo focus verziót is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Dorcsa

2016. január 15.

A legvilágosabb szín nagyon jól passzol a bőrömhöz, talán az eddig próbált alapozók közül a leginkább. Vízhiányos a bőröm, de néha elég rossz állapotban van pattanás utáni hegek miatt ezért néha elkél az erősebb fedés. Az árkategóriájában kiemelkedő alapozó, 5 vagy 6 frankért vettem Svájcban, ami nevetséges ár érte. Nem ül bele az esetleges száraz részekbe, bár mióta hámlasztok egyre jobb a helyzet, ilyen téren, és nem is szárít. A fedését tudom befolyásolni attól függően, hogy ecsettel, szivaccsal vagy kézzel viszem fel. Púderrel jó a tartóssága is, egy trx edzést kibírt.
Az összetevői szerintem meglepően rendben vannak, külön öröm, hogy nincs benne parfüm. Ami talán kicsit zavar, hogy nagy a tubus száján a lyuk, ezért óvatosan kell megnyomni, de ez legyen a legnagyobb baj. Eddig a Rimmel alapozóit kedveltem leginkább drogériás fronton, de ez lekörözte őket.
Ha tudtam volna, hogy ennyire beválik, biztos hoztam volna magammal még belőle, de így majd leadom a rendelést a rokonoknak. :D
Sajnálom, hogy itthon nem kaphatók a márka termékei, mert több nagyon jó cuccuk van, bár ha kapható lenne, biztos megdobnák az árát, mint a revlon esetében...

Up:
Fotókon nagyon jól mutat! Tiszta photoshop hatás, gyönyörű bababőr, de nem élettelenül matt végeredmény, hanem szép bőrfény! Szerelem ez, nem vitás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Up:

mahogany

2015. június 29.

Ez a termék megéri, hogy ne maradjon vélemény nélkül! Ebayről rendeltem, ahonnan már sikerült beszerezni egy alapozót, amivel melléfogtam, de adtam még egy esélyt. Úgy érzem, annak ellenére, hogy picike, egy darabig még velem lesz, és, ha elfogy, újraveszem. Számomra ez Az alapozó. Eddigi alapozóim nem illeszkedtek soha a nyakam színéhez, nem tudom, valószínűleg nekem van a világon a legfehérebb, sárgás alaptónusúbb nyakam a világon, de most végre a 7 árnyalat közül a legvilágosabb tökéletesen passzolt. A pórusaim szinte nem is léteznek ezzel a termékkel, a fedése mellett pedig korrektorra sincs szükségem, nálam ritka, amikor nincs növekvő pattanás, gyógyuló heg az arcomon, és mégis eltünteti őket. Úgy érzem, mintha a bőröm minősége is változott volna a jó irányba. Az arcon kellemes viselni, nem izzadom le, nem lesz maszk-hatású. Két zavaró tényezője közül az első a mérete, mivel elég csöpp a tubus, a második pedig a szaga, ami valami vegyszerre emlékeztet. Szerencsére utóbbi a felvitel után megszűnik azonnal, én pedig elnézem neki, és megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.