wet n wild

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   $5
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Krémes állagú korrektor stick a kisebb bőrhibák és a szem alatti karikák elfedésére.

pacsalia

2019. június 2.

nem szerettem, jajj, nagyon nem :( A kupakja mindig lejárt, ami lehetetlenné tette úgy általában kb a használatát... Mindent összekent amit lehetett és kb 3x
ejtettem le naponta :D Emellett brutálisan szárít, nem mutat szépen a szemek alatt egyáltalán, és kiemel minden apró száraz részt. Pedig nekem zsírosabb a bőröm... De még a fénylő részeken is fehér apró hámlásszerű pöttyök jelentek meg tőle! A felvitele "macerásabb" helyekre baromi nehéz volt a vastagsága és a formája miatt. Egyetlen pozitívuma az olcsósága... Ja, meg a színe is oké. Kb ennyi! Végül elajándékoztam egyik barátnőmnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ceresin 0 0