wet n wild

Ár:   $4.99   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   $4.99
Lelőhely:   online külföldről

Egyenletes, könnyen felvihető primer, mely előkészíti a szemhéjat és helyén tartja a sminket egész nap.

Ingi

2020. február 20.

Ez egy szuper jó cucc. Kajakra másnapig meg se mozdul a smink (igen, teszteltem, kövezzetek meg :D). Színtelen, szagtalan, gyorsan száradó szilárd krém. Tetszik a nyomótubusos kiszerelés, a Rdel young tégelyese volt előtte, de nem szerettem, hogy bele kel nyúlkálnom (amúgy azzal is elégedett voltam). Én újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Amadea

2020. január 26.

Jelenleg ez a kedvenc szemhéjprimerem. Amiket próbáltam: s-he, Rdel Young, UD Primer Potion, Milani, azt hiszem, ennyi. Ez a kicsi a Rdelt is lekörözte, pedig az elején nem bírt ki vele egy egész napot a szemsminkem, lehet, hogy picit sűrűsödött az állaga, mert már bármilyen akadályt vesz. Reggel fél hétkor sminkelek és este hat körül mosom le, a szemfesték márkájától függetlenül szívósan magán tart bármit.
Csőrös kiszerelése van, amiért hatalmas piros pont jár. Könnyen kenhető, vilagos bőrszínű anyag, illata nincs, szépen lehet rajta satírozni, bőrszínű szemhéjpúder használata nélkül is.
Már az utánpótlás is megvan, mert lassan elfogy a jelenlegi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Már az utánpótlás is megvan, mert lassan elfogy a jelenlegi.

HunFairy

2020. január 6.

Eredetileg a Milani féle primert szerettem volna, de nem találtam, aztán bármelyik másik márkáét is megvettem volna, szerencsére ez lett belőle. Elsőre nagyon szkeptikus voltam, olyan csúszós, szilikonos érzetet keltett a szemhéjamon és színtelenné vált. Aztán szokásomhoz híven elkészítettem a sminkem (semmi fixálás, az intenzív színeket szeretem) a nagyon-nagyon régi palettámmal, ami nem túl pigmentált meg porol (ép eszű ember már vett volna másikat) és vártam a csodát. 11 órányi munka és hétköznapi rohangálás után a sminkem ugyanúgy néz ki mint reggel. Zseniális ez a cucc. Normál esetben nap végére a szemhéjam kis ráncaiban ül meg a szemhéjpuderem maradványa a nap végére, és csak olaj csillog rajta.. (próbáltam alapozót, korrektort ugyanez az eredmény)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

VBettina

2019. november 16.

Sokkal tartósabb tőle a sminkem, este is ugyan úgy néz ki mint reggel. Én fixálni szoktam mielőtt elkészíteném a szemsminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

gaimanna

2018. november 3.

UPDATE: egy ideje a Wet n wild termékek kaphatóak a Beautybayen!! És mivel már könnyen hozzá lehet jutni, megkapja a maximális csilagot is :)

2018. július: Ez valami hihetetlenül szuper!! Ha erre az alapra teszem fel, meg se moccan a szemfestékem egész nap, élénk marad, nem ül be a redőkbe, legyen bármilyen állagú is (krémes, por, matt vagy csillámos). Iciri-piciri mennyiséget oszlatok el az ujjbegyemmel a szemhéjamon, és teljesen befedi, szinte azonnal beszívódik, és mehet rá a szemfesték közvetlenül, nem szükséges valamilyen semleges színnel fixálni előtte.

Az ára is nagyon baráti, és meglepően jó a minősége - ahogy a Wet n wild termékeknek általában, nagyon jó az ár-érték aránya, viszont borzasztóan nehéz hozzájutni: ha nem ismerős hozza Amerikából, hanem ebayes mókolással szerezné be az ember, nagyon megdrágul a szállítási költség miatt. Ha ez nem lenne, tíz pontot is adnék, de ez elég nagy hátrány, így csak négy csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.