Whamisa

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A bio fermentált alma, kiwi, banán és paradicsom kivonatot tartalmazó különleges hidrogél maszk látványosan hidratálja és revitalizálja az bőrt. Kiegyensúlyozza a faggyútermelést, összehúzza a kitágult pórusokat, csökkenti a bőrpírt. Az arcbőr azonnal kisimul, tiszta és ragyogó lesz.

100%-ban természetes, 95%-ban bio összetevőket tartalmaz.

nekoSX

2018. február 26.

Kétrészes maszk ez is, mint az algás Whamisa. Vékony gélmaszk, amit sikerült is egyből kicsit elszakítanom kihajtogatásnál, de ez csak az én ügyetlenségemnek tudható be. Először az alsó részét raktam fel, le is csúszott egyből, fordított sorrendben viszont nem volt ilyen gond, nem csúszkált szerteszét, valahogy megfogta a kettő egymást.
Keskeny maszk ez is, mint az algása, megint nem ért ki az arcom két oldalára, jó két ujjnyi csík maradt üresen oldalt, pedig nincs nagy fejem...sőt...A szememre viszont rácsúszott, ami utólag nem volt gond így a szemhéjamat is fedte felülről.
A tasakban szerintem megint nem volt túl sok anyag, és a géles maszkban sem és mivel gél és nem szövet ennek az anyaga nem szívja magába a krémet/folyadékot, csak a felületén van belőle. Szerintem a fátyolmaszkok azért jobbak.
Lássuk az ígéreteket: vannak tág pórusaim, na azokkal pont semmit sem csinált, maradtak ahogy voltak. Konkrétan azért raktam fel, hogy az orromnál lévő pattanást egy kicsit puhítsa, nyugtassa, ezzel sem történt semmi így utólag.
Levéve egy nagyon kellemetlen ragacsos-tapadós réteget hagy maga után, fulladozik a bőr alatta, kedvem lett volna azonnal lemosni, de aztán mégis hagytam, a 3000ft-os ár lebegett előttem, nehogy már ennyiért semmit se tudjon. Másnapra reggeli arctisztítás után jól hidratált volt a bőröm ezt elismerem, nem is raktam fel már mást nappalra, de akkor is megint egy túlárazott, bármilyen harmadáru rokonával helyettesíthető Whamisa maszk ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Honey

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.