Whamisa

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kímélő szulfát- és szilikonmentes bio sampon 28 természetes növényi kivonattal az egészséges hajért és fejbőrért. Az alma kivonat és a borsmenta olaj szabályozza a faggyútermelést és csökkenti a korpásodást. A rozmaring olaj és a japán cédrusfa olaj mélyen tisztítja afejbőrt, a fermentált rizs és zab szűrlet nyugtat és erősíti a hajat, a mungóbab kivonat táplálja és dúsítja a hajat. Zsíros és korpás hajra ajánlott.

Nem tartalmaz: parabéneket, nátrium lauryl szulfátot, kémiai tartósítószereket,mesterséges színezéket és illatanyagot, kőolajszármazékot, szilikonokat, EDTA-t és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Penge

2020. május 13.

10 ml-es kis kiszerelésbe próbáltam ki,a száraz, szőkített hajamra.Ami nagyon tetszett benne, az hogy a fejbőröm szószerint fellélegzett utána és a benne lévő borsmenta hatására ,még sokáig hűs frissítő érzést adott. Könnyed, jól habzó sampon, remekül tisztít, szerettem használni, de balzsamozás utána is szükséges volt az én esetemben. Majdnem el is csábultam egy nagy kiszerelésre, de közben megjött egy másik koreai sampon mintám is, ami jobban bevált, (Daeng Gi Meo Ri Ki arany prémium samponról)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Limadunia

2018. október 27.

Erről a samponról csak szuperlatívuszukban tudok beszélni. Először mintát próbáltam, abból 3 hajmosásnyit sikerült kisajtolnom, most viszont megvettem az egész kiszerelést a balzsamjával együtt, annyira tetszett a hatása. Először is allergiás vagyok a legtöbb commerce lemosó tenzidre, SLS stb stb, szóval hurrá, hogy ilyen nincs benne. Rengeteg növényi összetevő van benne, finoman de jól tisztítja a fejbőrt és hajat, nem nehezíti el utána, hihetetlen de 3 napra ki tudtam tolni vele a hajmosást, ami eddig sosem történt meg velem. Emellett a viszkető fejbőrömön is segített, és úgy látom a hajam is kevésbé hullik mostanában. Az ára nagyon sok, de 500 ml van benne, és ahogy látom tényleg több hónapra elég lesz, így az árát bőven megéri nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Melion

2018. április 14.

Jó kis sampon, hónapokig elég. Szépen tisztít, fényes lesz a hajam tőle, balzsamot használva utãna a hajam sem száll. Ha váltok az a kíváncsiság miatt lesz és nem a termék minősége miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.