White Agafia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hajápolók

100%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Az organikus izlandi moha, távol-keleti ginzeng, orvosi tüdőfű, szibériai harangvirág és len természetes kivonatainak felhasználásával készült.

SLS- és parabénmentes.

Panni21

2018. március 2.

Orosz származású sógornőmtől ismerem a márkát, tőle kaptam ajándékba, azóta már újravettem, amikor kint voltunk.
Ahhoz képest, mennyire olcsó (300Ft átszámítva), szó szerint csodát tesz a hajammal. Vékonyszálú, hosszú, száraz hajam van, ami a kemény víz miatt intenzív hidratálást igényel. Nem kell belőle sok, több, mint egy hónapig elég egy tasak heti 3 használat mellett.
3-7 percig szoktam a hajamon hagyni, bár a leírás szerint rövidebb idő is elég.
Enyhe, gyógynövényes illata van.
3 változatban lehet kapni (legalábbis, én ennyiről tudok), ezt, illetve a kéket (семисильная) használtam, ez egy fokkal jobban tetszett, de igazából nincs köztük nagy különbség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

3-7 percig szoktam a hajamon hagyni, bár a leírás szerint rövidebb idő is elég.
Enyhe, gyógynövényes illata van.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil