Wibo

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.Rose57, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Kiszerelés:   3,9 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, magas fényű, csillogó hatású, közepes fedésű, magas pigmentációjú, fémes hatású rúzs, amely apró csillámokat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Black Fairy

2021. október 14.

Az enyémnek fedése nem igazán van, de régen (tizenpár évvel ezelőtt) volt egy rúzsom, ami nagyon hasonló volt ehhez (az egy s-he rúzs volt és kényelmes) - egyébként nem kedvelem a csillámos rúzsokat, ajándékba kaptam. A csillámok tényleg nagyon tartósak, sminklemosás után is találtam még csillámot a kezemen, homlokomon, mindenhol, ahova sikerült véletlenül eljuttatnom a vattakorongról. A tartóssága magának a színnek semmi: lemászik szinte rögtön, amint hozzáér valami kenődik. A termék szárít, a csillámok dörzsisek, nagyon kényelmetlen használni. A csomagolása borzasztóan gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

b.Rose57

2021. október 9.

Pinkpandáról rendeltem, számomra eléggé becsapós volt a hozzá rendelt kép, én egy szép, csillogós, krémes textúrájú ajakrúzsra számítottam, hát nagyon meglepődtem, amikor felkentem, mint egy diszkógömb, olyan lett a szám, arról nem is beszélve, hogy a sok apró csillám, amit tartalmaz, olyan érzést keltett, mintha fém darabok tapadtak volna az ajkaimra, plusz még viszketett is a szám tőle, valami party sminknek pl.Szilveszterkor el tudnám képzelni, viszont semmi más alkalomra, pláne nem a hétköznapokra alkalmazandó darab. A csomagolása is nagyon gagyi, mint a gyereksminkeké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Saku28

2021. szeptember 16.

Nagyon extra kis rúzs, holo/irizáló apró csillámok vannak a hajlvány rózsaszín rúzsban, amitől szinte zöldesen csillan be. Kicsit egy szájfény és egy hagyományos rúzs között van, igazi késő 90-es évek, korai 2000-es hangulata van a csillogással és a metállal. A hosszantartóval vitatkoznék, amint hozzáérek kenődik is el. A csomagolása miatt azonban muszáj vagyok csillagot levonni: borzalmasan gagyi műanyag és úgy volt leragasztva, hogy a tetejét leszedni csak az után lehessen, hogy az egész címkét leszedtem- cserébe most ragad. Érezhetően ezen spóroltak, már most kotyog benne a rúzs pedig éppen, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Trimellitate, Petrolatum, Paraffin
Emulgeálószerek: Beeswax Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0