Wilkinson

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   borotva + 1 db fej   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pandado, Módosítva: 2013. április 12.

Kiszerelés:   borotva + 1 db fej
Kategória:   Egyéb

Aloe verával és E-vitaminnal. Ez a 3 az 1-ben borotva felhabozza a krémet, borotvál és hidratálja a bőrt egyetlen lépésben.

lZsuzsi

2020. október 30.

Az elejen el voltam ragadtatva tole, mara ez az erzes alabbhagyott. Intim teruleten se teljesit igazan jol nalam, hat meg a labamon. Sokkal kevesbe latom a nagy fejetol hogy hol maradok szoros es hol nem. Abszolut nem szed le mindent,tobbszor kell atneznem a labamat tuti leszedett e mindent. Kifejezetten lassu vele dolgozni. Nalam nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Titi19

2020. április 20.

Én a sensitive változatát vettem meg, minden borotválkozásnál kipattogok, ezért egyik ismerősöm ezt ajánlotta. Óriási csalódás. Nem csak drága, de még jobban kipattogtam mint a sima borotváktól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Lilium

2019. november 18.

Csak intim területre használom, a testem többi pontján nem a borotvát preferálom. De oda ez kiváló, az eldobhatósak nekem nem szedik le annyira a szőrt, ennek a használata után sokkal simább a felület. A szappan is tetszik, meg kellett szokni, hogy nagy a feje de a végeredmény tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Csilla123

2019. szeptember 30.

Mindent tud, amit tudnia kell! Azt hihetné az ember, hogy az óriási kialakítása miatt nem fog elférni vele a kis helyeken, tudjuk hogy hol... De tökéletesen elfér, kényelmes, selymes érzést hagy maga után. Én bátran ajánlom mindenkinek, nem kell félni tőle!
Az ára elég húzós, de akciósan tuti újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Az ára elég húzós, de akciósan tuti újravenném.

Talus

2019. június 13.

Én is a Sensitive (kék) változatot vettem meg.
Számomra 2 pozitívuma van:
-egyik a szappanos fej, nem kell külön borotvahab vagy egyéb,
-másik, hogy borotválás után mindig égni és viszketni szokott a lábam, ezután semmi ilyesmi, nyugodtan tesápolózhatok.
Ezen kívül semmi extra: drága,nem borotvál rendesen szerintem, itt ott maradnak borosták.. szóval nem tudom, nem hinném, hogy újra veszem.
A Wilkinson sima eldobható 4 db-os borotvájától sokkal simább lesz a lábam és ott csak egy ezres a 4 db..
Tehát annyira nem jött be, főleg, hogy nagzon reménykedtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Én is a Sensitive (kék) változatot vettem meg.
Számomra 2 pozitívuma van:
-egyik a szappanos fej, nem kell külön borotvahab vagy egyéb,
Tehát annyira nem jött be, főleg, hogy nagzon reménykedtem :(

Jucsi10

2019. május 23.

A sensitive borotvát vásároltam meg, nagyon ötletes és különleges, hogy szappanos a fej.
Első használatkor teljesen elvarázsolt... Sosem volt még olyan borotvám, ami után ne pattogott volna ki a bőr, ne vérzett volna... Na de ez a termék szupi.:) Siklik a borotva, meg sem érezni. Az eredmény pedig lenyűgözött, mintha gyantáztam volna a lábam.:)
Ez lesz az első olyan borotva, amihez fejet fogok venni, nem pedig lecserélem egy új készülékre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

thewildone

2018. április 30.

A lila valtozatot (kokuszos) vettem meg, csak labon hasznaltam, es nagyon jo vetelnek talalom. Egyszeruen siklik, semmi kipattogzas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Nixa

2017. október 25.

Hát nem is tudom. Elég nagy a feje, szóval bizonyos (főleg az intim) területeknél nem volt egyszerű használni, főleg olyan helyen ahova amúgy is nehéz beférni. Lábra, hóna aljra nem rossz, bár nekem gyorsan elment az éle, pedig alap esetben nem olcsó, mondjuk én Glamour napokon vettem féláron, de azt kell, hogy mondjam, hogy jobbak a Gillette-k !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Pupika2

2016. június 16.

Nincs vele macera, tényleg csak víz kell hozzá, de a krémnek nincs túl jó illata és elég nehéz tisztán tartani. Mindennapos használatra felejtős szerintem, de utazáskor még mindig kisebb helyet foglal, mint egy borotva külön habbal...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 16.

wifey

2015. május 12.

Nem a legjobb. Óriási, így bizonyos területeken nehézkes használni. A krém ott körülötte szörnyű szagot áraszt, valamint nagyon hamar leolvad róla, utána meg már nem jó használni. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

PVP 0 0