WiseTree Naturals

Ár:   2280 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Arcunk leradírozása frissíti bőrünket, valamint a hatóanyagoknak a bőrünkbe való bejutását segítik elő, ugyanakkor a WTN arcradír krém állaga egyben táplálja is azt. Az elhalt bőrsejtek eltávolítása javítja a bőr oxigénellátását és pozitív egészségügyi hatása mellett ez látható eredménnyel is jár: a bőr ragyogóbb, egészségesebb lesz.

A WTN arcradírral nemcsak az elhalt szaruréteget távolítjuk el, hanem természetes, a bőrnek megfelelő és tápláló hatóanyagokat juttatunk be. Fő összetevője a bambusz őrlemény. A keleti országok szerencsenövényeként ismert bambusz, már régóta fontos szereplője a gyógyszer és a szépségápolás iparágának világszerte. Kivonata nagy számban tartalmaz aktív komponenseket, értékes tápanyagokat, E-vitamint, mely gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású, valamint szépítő vitaminokat (A, D, E, K ) melyek elősegítik a sejtmegújulást, az anyagcserét, feszessé teszik a szöveteket és fokozzák a bőr védekezőképességét is.

makka

2019. augusztus 15.

Nagyon vártam már, hogy megkapjam az arcradírt és egyből ki is próbáltam. Első használat után imádom! Olyan finoman, de hatékonyan radíroz. Arctörlés után a tükörben egy kisimult arc nézett rám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Milli006

2019. július 24.

Hát én ezt a radírt imádom!!!! :) a rendelés mellé küldték ajándékként. meglepően jó! nagyon apró szemcséi vannak, nem karcolja, nem irritálja az érzékeny bőrömet, viszont szuper puhává teszi és végre eltűntek az apró hámló részek. Nagyon ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

vadrizs

2019. január 4.

Egy hete használom, de majdnem minden reggel igényli a bőröm. Kellemes illatú, állagú felvitelkor. A mikroszemcséken érezni, hogy természetes anyagúak, intenzíven, mégis kíméletesen radíroznak, könnyű lemosni őket az arctisztítás végén. Szépen felfrissíti a bőrt, máris megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

KriszTa1977

2018. május 31.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. Nagyon jó illata van, finom szemcséi szuperül radíroznak. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

mona82

2018. április 26.

Ajándékba kaptam rendelés mellé.Nem vagyok egy arcradír párti,ebben viszont kellemesen csalódtam.Finom krémes állagú,ha nem tudnám hogy radír azt gondolnám egy testesebb krém.Amikor elkezdem eloszlatni akkor érződnek a finom szemcsék,nem karistol,gyengéd,kellemes az illata,és a bőröm finom puha lesz a használata után.Nagyon kevés kell belőle,és nincs telepakolva kemikáliákkal.Jó kis termék,simán megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0