WiseTree Naturals

Ár:   8567 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: birosz, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A WTN Randikrém - hialuronsav krém karikás szem ellen az a szérum, amelynek ott a helye minden nő polcán, táskájában és arcán. Hihetetlen, de igaz: ez egy csodálatos szérum olyan összetevőkkel, amelyek egyetlen órán belül kifejtik bőrfeszesítő, ránctalanító hatásaikat valamint hatékonyan tüntetik el a karikákat, táskákat a szem alól. Noha a Randikrém azonnali ránctalanító képessége mindössze néhány órán át tart, ettől függetlenül olyan hatóanyagokat is mellé raktunk, amelyek hosszabb távon varázsolják bőrödet puhává és fiatalossá."

pankusz

2019. február 26.

Sajnos számomra nem vált be. Ennek a krémnek is szörnyű az illata mint a többi wisetree-nek, a csodás bőrfeszesítő hatását egyáltalán nem tapasztaltam. A ráncaimmal semmit sem csinált, hidratálónak nem volt jó, emellett zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Biroadr

2018. december 3.

Nálam szempont, hogy ne legyen teli kemikáliákkal egy krém, és ne legyek pattanásos tőle.Én napi szinten használom,reggel smink alá,este arctisztítás után. Kevés elég belőle, elég kb. 2hónapra. Gyorsan beszívódik, és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Zsofi131

2018. január 17.

Az esküvőm előtt vettem kb. egy hónappal, de sajnos nekem bedurrant tőle az arcom. :-( Csípett, és égetett, lehet érzékeny vagyok valamelyik összetevőre, de papíron nem vagyok allergiás semmire, szóval nem értem. Próbálgattam még ezután is néhányszor: felkentem, legyeztem az arcom, hideg törcsit nyomtam oda, ahol fájt, de nem javult a helyzet. Két-három alkalom után feladtam, mert hatást sem nagyon láttam, és hát, elég kellemetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Glyceryl Linoleate

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Squalane eo 1 0

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).