Women'Secret

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kendralinx, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Tökéletes választás a legmerészebbeknek. Ananász és őszibarack jegyek keverednek az érzéki jázminnal és rózsával, mely az eredeti, karakteres erdei gyümölcsökkel, mint a szeder és az áfonya, egyedi és elbűvölő illatot alkot.

HDorina

2019. szeptember 7.

Tavaly vettem. Már maga a csomagolása is megtetszett. Az illata nagyon nőies, nyárias. Tetszik, hogy enyhe csillogást ad a nyáron lebarnult bőrnek. Sokáig elegendő. Szerintem nyáron a nagy melegben teljesen kiváltja a parfümöt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Marolin

2019. szeptember 7.

Szépen csillámlik és bazinagy kiszerelésű :D Jó ideig elég lesz, az biztos. A nagy mérete miatt csak otthon használom, és vagy nagyon hozzászokik az orrom, vagy nagyon nem tartós. Összességében tetszik, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ewcsi

2019. augusztus 24.

Az illata jó, de ahogy magamra fújom kb.5 perc és el is illan az illata. De legalább szépen csillog, Akciósan vettem a DM-be de nem ért meg majd' 3000 Ft-ot..Az Avonos testpermetek negyed ennyibe kerülnek és tartósabb az illatuk. Sajnos nekem ez csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nikki1202

2019. augusztus 12.

Ma megvettem, kiárusította a Dm,akciósan az utolsót hoztam el belőle.
Nagyon jó illata van, egész tartós az illata egy testpermethez képest.
A csillogása nagyon tetszik, nem tűnik tőle az ember olcsónak, visszafogott, de mégis látványos.
Jó nagy kiszerelés, remélem sokáig élvezhetem a fújkálását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Ma megvettem, kiárusította a Dm,akciósan az utolsót hoztam el belőle.
Nagyon jó illata van, egész tartós az illata egy testpermethez képest.
Jó nagy kiszerelés, remélem sokáig élvezhetem a fújkálását.

Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Tavaly vettem április környékén, és még mindig van benne viszonylag elég sok. Nem tartós az illata, viszont nyáron jó kis hűsítő. Habár ha sokat fúj az ember, akkor hamar átcsap pálinka illatúvá. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Vivkoo

2019. március 29.

Picit csillog, nagyon szeretem az illatat, igazi nyari illat. Furdes utan mindig befujom magam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Imadom😻nyaron parfum helyett mindig ehhez nyulok nagyon jol felfrissit es az illata is jo. Az apro csillamok ebben is meglatszanak a boron😻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

sdorcii

2018. december 19.

Gyönyörű visszafogott csillogása van, az illata pedig isteni és rettentően tartós! Ár-érték arányban teljesen megfelel, sőt szerintem még kifejezetten olcsó is a minőségéhez képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

balintimola

2018. augusztus 12.

Nagyon imádom. A rózsaszínt és az aranyszínűt használom, sokáig lehet érezni rajtam az illatot és napfényben nagyon szépen csillog a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

ppetra000000

2018. július 27.

Elképesztően jó termék. Napfényben megcsillan a bőröm. 3 féle illatban kapható. Én a rózsaszínt választottam.Nagyon jó illata van, és felér egy-egy parfümmel tartósságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Hidratálók: PEG-40

Színezék. Lilás piros.