Women'Secret

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

"Maga a testpermet is a nőiességet, érzékiséget hangsúlyozza, friss érzetet kölcsönöz a testnek. Gyümölcsös jegyeiben a barack, a málna és a kókusz édessége dominál."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hasmoininfa

2021. március 22.

Nagyon egyedi, edes-citrusos illata volt, parfumert indultam a dm-be, es ez jott velem haza, feltem mennyire lesz tartos, de testpermethez kepest nagyon is az, nem annyira, mint a VS testpermetek, dehat nem is kerulnek annyiba 😊 ujra fogom venni, maga a nyar ez az illat, a csillamokat is imadom. A tobbi testpermete is a markanak baromi jo, alig tudtam valasztani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Rin2

2021. február 13.

Nagyon kellemes illata van. Megéri az árát, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nagyon kellemes illata van. Megéri az árát, sokáig elég.

ackzode

2020. november 7.

Finom, hosszantartó nőies illata van. Nem fogja be a ruhákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Finom, hosszantartó nőies illata van. Nem fogja be a ruhákat.

Vivus94

2020. július 28.

Úgy szeretem ezt a testpermetet.... pont a "hátrányai" miatt a kedvencem: kevés csillám és hamar elillanó illat. Hiszen ez egy testpermet, így ha akarom, egy nap 100x is befújhatom magam vele, mégsem leszek egy diszkógömb és nem húzom magam után a brutál illatfelhőt. Számomra pont azt adja amit elvárok tőle, az illata pedig valahogy olyan retro a számomra, gyerekkorom egyik parfümje jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

adriabiro

2020. június 28.

Túl sok nekem a csillám😄 de az illatát imádom, hogy annyira nyári. Nagy mennyiség és tartós is. Nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

tincsa611

2020. június 25.

A legeslegkedvencebb testpermetem. Az illata a nyárra emlékeztet, a forró tengerpartra, koktélokra, stb. Ehhez jól asszisztálnak a kis csillámok. Tetszik a nagy kiszerelés, imádok ebben "fürdeni", szerencsére nagyjából a végtelenségig el lehetne fújkálni. :) Teljes szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

egeresi47

2020. június 8.

4 csillag, mert nem tartós. De pont ezért is jó. Nekem nagyon tetszik az illata, újrafújós.😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

keserud

2020. május 22.

Olyan megoldást kerestem, ami nyárra jó, a parfümök nekem sokak a melegben. Kifújtam 2 félét. Ez és a Tropical között vaciláltam. Én jobban szeretem a hűvös, vizes illatokat, gyümölcsből is inkább mangó, ananász, dinnye. Mégis ez jött velem haza, először nekem túl málnás, édeskés, de 1 óra múlva szuper finom, és rajtam eléggé tartós! Sőt pár óra elteltével tetszik igazán 😊 vannak benne csillamok, de hála az égnek nem látszanak rajtam 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

dorinabognar

2020. március 10.

Nagyon finom az illata, szépen csillog, az illata testpermethez képest tartós, nyilván nem annyira mint egy parfüm. Ráadásul jó nagy kiszerelésű.
Az egyik kedvenc testpermetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

Az egyik kedvenc testpermetem.

k.boglarka

2019. szeptember 1.

Az illata nagyon kellemes ha reggel magamra fújom még este is lehet érezni. Nagyon szépen csillámlik a bőröm szintén egész nap! Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.