Women'Secret

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Dm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Dm
Kategória:   Egyéb

"Maga a testpermet is a nőiességet, érzékiséget hangsúlyozza, friss érzetet kölcsönöz a testnek. Gyümölcsös jegyeiben a mangó, ananász és kókusz édessége dominál."

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

Nem is értem miért nem gyártanak ilyen illatú parfümöket.Nem tömény,hanem nagyon kellemes illata van,órákon át tudnám szagolgatni,a csillámok szerintem feleslegesek.Viszont az illata kb 3 óráig tart...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

adriabiro

2020. június 28.

Tartós, olcsó, túl sok csillám 😄😄de isteni illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Tartós, olcsó, túl sok csillám 😄😄de isteni illata van

klau810614

2020. június 23.

Nagyon fincsi ,igazi nyári gyümölcsös -kókuszos illat ☺️ Olyan kis egzotikus csoda 😃
Testpermet csak de jóval tartósabb mint sok edt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Testpermet csak de jóval tartósabb mint sok edt.

egeresi47

2020. június 8.

Azért 4 csillag, mert nem látszik a csillám, és nem tartós. De tetszik az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Nikk89

2020. május 23.

A kókusz és a mangó egyértelműen kivehető. Leszáradáskor pedig az ananász. Az én orrom szerint a kókusz benne a legerősebb.Kellemes illat. Tartósabb, mint a Dolce Vita. Szerintem a csomagolásuk is gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

TheNancy07

2020. január 5.

Már 4 hónapja koslatok az illatom után parfümériából parfümériába eredménytelenül. Egyszerűen nem találom az illatom, ezért már csak bemegyek az üzletbe, leveszek a polcokról 3-4 félét, aztán tovább is megyek. Találkoztam már ezzel a testpermettel még nyáron, tetszett is az illatuk, de gondoltam minek nekem testpermet, ha van parfümöm. Igen ám, csak annyira nem találom az illatom, hogy fogtam és megnéztem ezeket a termékeket. A sok pacsuli, öregasszonyos, vadfűszeres, rózsaillatú fojtós vackok után rendesen felüdülés volt ezt megillatozni. Így hát úgy döntöttem, hogy átmenetileg ezt használom, amíg nem találom meg az igazit :) Egyébként nagyon finom, friss, édeskés illata van, mondhatni tartós is, de azért 4 óránként újra kell fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Ellaenn

2019. szeptember 9.

Nagyon megtetszett a színkombináciò, s ha lehetne illata a sárga és zöld keverékének, azt ilyennek képzelném.
Fújást követően kifejezetten tömény, egy erős gyümölcsös egyveleg, de mivel nem tartòs - ruháròl is hamar elillan - nem kell aggódni, hogy túl sokáig úszna az ember az erős illatfelhőben.
Nem nappali viselet az biztos.
Nekem van benne valami titokzatosság, ezért vettem meg.
Intenzív illat, úgyhogy parfümben biztosan nem használnám, de így épp annyi ideig lengi körbe az ember lányát, amíg szükséges.

A csomagolás is helyes, nőies, jól mutat a fürdőszoba polcán.🌸

Update:
Nagyon kevés ideig érezni, ruhára fújva is, persze egy testpermettől nincs mit várni.
Végtére is nem ruhapermet a neve.
Mindent egybevetve, aki valami érzékekre rövid ideig, de annál jobban ható illatot keres, az nem fog csalódni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nem nappali viselet az biztos.
Nekem van benne valami titokzatosság, ezért vettem meg.

A csomagolás is helyes, nőies, jól mutat a fürdőszoba polcán.🌸

Update:
Végtére is nem ruhapermet a neve.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.