Women'Secret

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

"Élvezd az ellenállhatatlan vattacukor selymes kényeztetését! A Candy illata szamóca és feketeribizli édes kavalkádja virágos és fás jegyekkel keveredve."

beachvibes

2020. április 10.

Imádom ezt az illatot! Szerintem nincs vattacukor illata, nem értem miért kapott ilyen kritikákat. Kicsit cukorkás, de az én bőrömön inkább epres, bogyós, de nem műillatú. Van benne egy kis savanyúság ami ellensúlyozza pont az édességét. Nekem az édesebb illatok a télre illenek úgyhogy akkor használom főként, de volt már rajtam nyáron is, akkor is ugyanilyen jó. Nem tartom gyermeteg illatnak. Mindenképpen fiatalos, vidám, megmosolyogtató, de ugyanakkor kifinomult, nőies illat is, gondosan összerakva. Nekem nagyon tartós, még este is érzem. Csomóan megdicsérték már rajtam. Eddig már háromszor vettem újra, 3200 Ft volt a dm-ben leárazva, ami nevetséges összeg egy ilyen kis csodáért. Sajnos most már nem lehet ott kapni. Van még egy bontatlan üvegem, de ha azt elhasználom, bajban leszek.. :(
Mindent összevetve ő aztán nálam abszolút kiérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Mindent összevetve ő aztán nálam abszolút kiérdemli az 5 csillagot! :)

vikofrivia

2019. május 7.

Számomra ez a tökéletes mindennapi női illat. Alapból jobban húz a szívem a fás, füstösebb, esetleg unisex parfümökhöz, de ez nagyon finom, nem erős, abszolút nem fullasztó édeskés, vidám illat. Szerelem a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

dorika7619

2019. március 14.

Szeretem, kellemes cuki illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Szeretem, kellemes cuki illat.

PinkMcFreeze

2019. február 24.

Nagyon szeretem ezt a kis cuki pink csodát 💗 Amikor használom nekem is jobban indul a napom vagy jobb lesz tőle a kedvem is 💋 Sokáig nem kerülgettük egymást, de szerencsére másodkézből fél áron sikerült megvásárolnom 💕 Pénteken bementem egy DM-be, hogy biztos van valami jó kis új illat és kb. 10 parfümöt leteszteltem, de egyik sem fogott meg igazán, szóval akinek bevált szerintem ne sajnálja rá vagy figyelje hátha akciós vagy kedvezménnyel megvásárolható, mert klasszikosokkal jobb sok hasonló árkategóriás társánál és nagyon kellemes édes gyümölcsös illat😍😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Kmerci

2019. február 15.

Egyik kedvenc illatom, páromtól kaptam 1 éve karácsonyi ajándékba. :) Nagyon eltalálta az ízlésvilágom parfümök terén, kellemes, nem túl erős kicsit citrusos, édeskék illat, már többször vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Anna922

2018. november 2.

Virágos-édeskék illat, de nem fullasztóan édes. Tartós illat, vidámabban indul tőle a reggelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

nyuszo

2018. október 9.

NINCS vattacukor illata!
Sőt, kifújáskor meglehetősen savanykás volt (gondolom az ananásztól), ami egyáltalán nem tetszett!
Mire átfordult valamiféle édes illatba, addigra meg már alig lehetett érezni....
Nagyon egyszerű és gyermeteg (az egész sorozat!), tényleg csak gyerekeken / kamaszokon tudom elképzelni!
Az üvege és a csomagolása viszont nagyon ötletes, kár hogy ami benne van, nem sikerült jobban, és kicsit túlárazottnak találom az illat minőségéhez képest....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

NINCS vattacukor illata!

buzavirag

2018. szeptember 27.

I-MÁ-DOM!!! 😊 nagyon jó illata van, szerintem nem hasonlít a pillecukorra. Őszre/télre minden napi parfümnek fogom használni. Nekem egész tartós, újra fogom venni. A dm-ben 6000, lehetne egy picit olcsóbb, na de gondolom sajnos nem kívánságműsor. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

krisztina.bachman

2018. május 25.

Szeretem az illatát, de en csak tavasszal szeretem használni ezeket a cukorka illatokat, nyáron fullasztónak érzem. Amúgy imádom ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

MoHajnalka

2017. december 25.

Ajándékba kaptam, és nagyon tetszik:) kicsi, így magammal tudom vinni, és bár cukros parfüm, nem mondanám túl édesnek, de elég intenzív, ezért egy fújás bőven elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: BHT