Women'Secret

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Eau It's Fresh parfüm a tavaszt jelképezi.

Women'Secret Eau It's Fresh+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

anita763

2020. szeptember 5.

Számomra ez az illat a tavaszt és a nyarat idézi. A frissítő citrom- és bergamottjegyek, a jázminnal és narancsvirággal kombinálva egy ellenállhatatlan illatkombinációt eredményeznek. Végezetül a pézsma, az ibolya és a szantálfa egészíti ki az illatot, így kényelmes és tökéletes viselet minden napra. Edt létére rajtam meglepően tartós, és nem utolsósorban az üvegcse is csodálatos. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

eva68

2020. augusztus 9.

Kellemes, friss illatú, tartós, annak ellenére, hogy csak Edt. Jó ár-érték arány és mutatós csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

erika830104

2020. március 6.

Rendkívül kellemes illat és alkategóriában is klassz!!!
Ezzel az illattal biztos hogy nem fogunk zavarni senkit sem!
Felesleges túlárazott mainstream illatokat venni fresh és üde kategóriában mert itt van Ő!!!
Vannak pillanatok amikor engem egy hófehér fiokos fehernemus kis bútor illatára emlékeztet amikor azt kihúzzuk és orrunk előtt ellibben a tiszta fehérnemű fiokos illata...🧖‍♀️🤷🏼‍♀️🛁🛀🏻🧼

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Rendkívül kellemes illat és alkategóriában is klassz!!!
Ezzel az illattal biztos hogy nem fogunk zavarni senkit sem!

Erina

2019. június 25.

Nagyon frissítő, üde citrusos illat, a nagy melegben tökéletes választás....lenne, ha nem csak egy óráig tartana. Nagyon szomorú, hogy csak ennyit bír, pedig végre találtam egy olyan citrusos illatot, ami tetszik. Viszont ha azt nézzük hogy mennyibe kerül, és mekkora mennyiséget kapunk, nem sajnálnám óránként újra fújni. Azért még átgondolom a beszerzését ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Vancsi

2019. április 20.

Csodás vidám üde illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Csodás vidám üde illat!

hedip

2018. október 8.

nemrég vettem, akciósan. valamire nagyon emlékeztet az illata, de nemtudom, mire :) tetszik, kellemes, friss illata van. mindennapos viseletre, akár napsütésben, akár borongósabb időben. viszont sajnos nem tartós.. :/ ezért cscak 4est kap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Yummy

2018. augusztus 16.

Szuper illat, csak egyáltalán nem tartós. Többet vártam, még a playboy parfümöket is tovább lehet érezni rajtam. Sajnos így nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

gabrielladunai

2018. március 18.

Szerelem első "szaglásra"! Annyira játékos és könnyed illata van, kifejezetten mindennapi viseletre való szerintem. Nagyon kellemes, virágos illat. Szerintem kicsit az átlagosnál többet érdemes magunkra fújni, ha azt szeretnénk, hogy egész nap érezzük/érezzék rajtunk, de mivel ilyen nagy kiszerelésben árulják, ilyen jó áron, egyáltalán nem is akar majd takarékoskodni vele senki! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Ildiko9

2017. október 7.

Most próbáltam ki.Igaziból külön kis polcon volt elhelyezve a FRANKS-ba, hiszen árkategóriáját tekintve lemarad a többitől. DE: végiszimatolva mindhármat ez a kis zöld megnyert magának. Ha extra illatot kerestek, akkor azt ne itt..és feltehetően nem is lesz a legtartósabb. (itt nálunk 27 euro),de itthonra vagy lefutni a boltba tökéletes választás lehet. Én szeretem zuhanyzás után is picit befújni magam, jól esik, ha éjszaka is érezhetem a kellemes illatot. Sajnos már bezárt a parfüméria, de hétfőn azt hiszem megyek vissza :) Most megelőlegezem az 5 csillagot, azért, mert tudom, hogy mire számíthatok, és ha igazán tartós parfüm kell, nem ez után fogok nyúlni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 7.

Ana84

2017. szeptember 22.

Kifújáskor citromos, friss, üdítő de nem karcos hanem fincsi arányban picit édes, azután ugyanez virágillattal. Kellemes, nincs vele gond, ár/érték/tartósság arány szerintem rendben. Egy halvány alapillat viszont icipicit bezavar, olyasmi mint az avonos parfik közös vonása, csak ez womensecretes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.