Women'Secret

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Eau It's Fresh parfüm a tavaszt jelképezi.

Women'Secret Eau It's Fresh 100ml - új, bontatlan, fóliázott
Ár: 3300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, fóliázott, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Erina

2019. június 25.

Nagyon frissítő, üde citrusos illat, a nagy melegben tökéletes választás....lenne, ha nem csak egy óráig tartana. Nagyon szomorú, hogy csak ennyit bír, pedig végre találtam egy olyan citrusos illatot, ami tetszik. Viszont ha azt nézzük hogy mennyibe kerül, és mekkora mennyiséget kapunk, nem sajnálnám óránként újra fújni. Azért még átgondolom a beszerzését ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Vancsi

2019. április 20.

Csodás vidám üde illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Csodás vidám üde illat!

hedip

2018. október 8.

nemrég vettem, akciósan. valamire nagyon emlékeztet az illata, de nemtudom, mire :) tetszik, kellemes, friss illata van. mindennapos viseletre, akár napsütésben, akár borongósabb időben. viszont sajnos nem tartós.. :/ ezért cscak 4est kap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Yummy

2018. augusztus 16.

Szuper illat, csak egyáltalán nem tartós. Többet vártam, még a playboy parfümöket is tovább lehet érezni rajtam. Sajnos így nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

gabrielladunai

2018. március 18.

Szerelem első "szaglásra"! Annyira játékos és könnyed illata van, kifejezetten mindennapi viseletre való szerintem. Nagyon kellemes, virágos illat. Szerintem kicsit az átlagosnál többet érdemes magunkra fújni, ha azt szeretnénk, hogy egész nap érezzük/érezzék rajtunk, de mivel ilyen nagy kiszerelésben árulják, ilyen jó áron, egyáltalán nem is akar majd takarékoskodni vele senki! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Ildiko9

2017. október 7.

Most próbáltam ki.Igaziból külön kis polcon volt elhelyezve a FRANKS-ba, hiszen árkategóriáját tekintve lemarad a többitől. DE: végiszimatolva mindhármat ez a kis zöld megnyert magának. Ha extra illatot kerestek, akkor azt ne itt..és feltehetően nem is lesz a legtartósabb. (itt nálunk 27 euro),de itthonra vagy lefutni a boltba tökéletes választás lehet. Én szeretem zuhanyzás után is picit befújni magam, jól esik, ha éjszaka is érezhetem a kellemes illatot. Sajnos már bezárt a parfüméria, de hétfőn azt hiszem megyek vissza :) Most megelőlegezem az 5 csillagot, azért, mert tudom, hogy mire számíthatok, és ha igazán tartós parfüm kell, nem ez után fogok nyúlni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Ana84

2017. szeptember 22.

Kifújáskor citromos, friss, üdítő de nem karcos hanem fincsi arányban picit édes, azután ugyanez virágillattal. Kellemes, nincs vele gond, ár/érték/tartósság arány szerintem rendben. Egy halvány alapillat viszont icipicit bezavar, olyasmi mint az avonos parfik közös vonása, csak ez womensecretes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

mafalda

2017. január 13.

Nagyon finom, friss illat. Pedig alapjáraton nem szeretem a "zöld" illatokat, de ez elvarázsolt!!🙌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Burya

2016. december 12.

Elsőre nagyon tetszett az illat, kifújás után zöld tónusok domináltak benne egy kis citrusos frissességgel, de nem orrbavágóan erősen. Ez tetszett, mert a citrusos összetevőket hajlamosak néha túlzásba vinni. El is tettem a tesztcsíkot, hogy otthon tovább tanulmányozhassam az illatot, mert az árát meglátva bizony elgondolkodtam rajta, hogy ott helyben lekapom a polcról és jön haza velem, pedig 1., alapvetően nem vagyok zöld típusú lány, inkább a rózsaszín illatokat kedvelem, 2., mióta pár éve egyszer már pofára estem ilyen hirtelen fellángolás miatt, azóta csak hetekig tartó tesztelgetés és barátkozás után döntök egy-egy parfüm megvételéről, úgyhogy visszatettem a polcra és nagy sóhajjal hazamentem. És milyen jól tettem... Mire hazaértem (kb. 10 perc), az illat intenzitása a felére csökkent a papíron, csuklón már nagyon bőrközeli volt, és a zöld tónusokat teljes egészében bekebelezte egy tömény citrusos egyveleg. Pedig már azt hittem, hogy megtaláltam a nyári szandál-szalmakalap illatomat... :( Aki szereti a citromos illatokat és csak hétköznapi rohangálósnak keres valamit, kutyázáshoz, boltba, irodába vagy csak a saját örömére otthon, annak jó választás lehet, de akinek más céljai lennének vele, sajnos nagy valószínűséggel csalódni fog benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Nutellabella

2016. november 8.

Kellemes, zöldes, nőies, tavaszias illat. Tetszik, de van ennél jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Kellemes, zöldes, nőies, tavaszias illat. Tetszik, de van ennél jobb is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.