Women'Secret

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Eau My Délice az élet frissességét árasztja magából egy gyümölcsös elixíren keresztül. Az illat optimizmust közvetít a grapefruit és a gránátalma exotikus érintésén keresztül. Ez egy nőies illat egy csepp orchideával.

Ár: 4000 ft+ posta , Eladó: lena76
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Postán maradó vagy személyesen
Ár: 4000 , Eladó: olahnemese
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom
Blackxentric

2019. szeptember 27.

Nagyon átlagos fanyar virágos illat. Tartóssága nem túl jó. Örülök, hogy csak teszteltem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

pirospipacsocska

2019. augusztus 15.

DM-ben teszteltem tesztcsíkon,és bőrömre fújva is.Az én bőrömön lágy,kissé gyümölcsös-virágos illata van.De!Fél óra elteltével már el is illan!Szóval hiába 100 ml-es kiszerelés,de 7000Ft-ért szerintem ez drága!Mert tulajdonképpen egy testpermet is ennyit tud,és olcsóbb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

VNikol

2018. augusztus 30.

Friss, tiszta nyári illat. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Friss, tiszta nyári illat. Imádom.

ciska

2018. augusztus 9.

Nyáron a kedvenc illatom, azonban tényleg nem túl tartós. Az ára ideális mivel a nagy kiszerelés sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

gynono

2018. július 23.

Szeretem az illatát a bőrömön, azonban a tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

googles

2018. április 11.

Megdobtak egy mintaval vasarlaskor. Kellemes, edeskes, nekem kicsit tucatillat, aminek a tartossaga nem tul jo. Ugy egyben ha epp ez tetszik valakinek, nem rossz, de engem nem varazsolt el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

medzsor14

2018. április 7.

Tökéletesen passzol a bőrömhöz.
Imádom, ha valami tiszta, friss, igényes, amitől nem hőköl vissza az ember, csak elveszik a kellemes aromában. Ezt az illatot pont így tudnám jellemezni. Ha ez az illat jönne szembe, amit a csuklómon érzek egy-egy fújáskor azt mondanám: "Huhhh ez nagyon el van találva."

Nagyon kevés parfüm az, ami tényleg harmonizál a bőrömmel, aminek nincs erős, szélsőséges leszáradása. Semmi locsoló kölni, vagy penészes romlottság, se túltolt citrusosság, se rózsafelhő, amitől visszahőkölnék.
Sőt az a cukorkás, ragadós, erőszakos utózönge sincs benne, ami sem hozzám, sem a legtöbb nőhöz nem illik, de azért "használjukmerterőséshivalkodóésnagyonjóamarketingje".

Ha valakinek annyira passzol a bőrével, mint nekem, akkor a tartóssága is rendben van.
Szubjektív 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Tökéletesen passzol a bőrömhöz.

Szubjektív 5*

Silverwintertale

2018. január 27.

Orchidea és pézsma....nem több....de legalább nem bántó...
Mást nem érzek benne... Nem olyan rossz...ennek ellenére. Egyszerű illat.
Megnézed magadnak ugyan aki viseli....de gyorsan tovább is lépsz....keresve az érdekességet. Ami ebben talán ott van....talán nem.
Optimizmus helyett ..inkább kivárás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

Orchidea és pézsma....nem több....de legalább nem bántó...
Mást nem érzek benne... Nem olyan rossz...ennek ellenére. Egyszerű illat.
Optimizmus helyett ..inkább kivárás.

Aryaa

2018. január 13.

Ezt is leértékelések folyamán sikerült beszereznem, és egyáltalán nem bántam meg - sőt, megbántam, hogy nem vásároltam fel az egész készletet. Nagyon tetszik az illata, bár egyáltalán nem érzem rajta azokat a jegyeket, amiket itt leirtak a leirásban. Nagyon kellemes, édes gyümölcsös illat, legalábbis rajtam. A tartóssága valami eszméletlen, rajtam ennyire még a Chanel egyik parfüme sem volt ilyen tartós. Ha reggel felfújom még este, zuhanyzás után is érzem, illetve valamennyire még másnap reggel is. Tehát fantasztikus, annyi pénzért pedig, amennyiért sikerült beszereznem egy ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Bogica92

2017. október 10.

Megbàntam. Olyan sok parfümöt illatoztam aznap, hogy már "tökmindegy csak legyen" kedvem volt. Elsőre bejött, de biztos valami mást érezhettem. Aztán a baràtomtól megkaptam, hogy köptető szaga van :D Ez is megy a "jóleszmégvalamire" polcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.