Women'Secret

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zs001, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 10.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: orientális-virágos

Illatösszetevők: olasz mandarin, citrom, körte, mandula, rózsa, jázmin, narancsvirág, praliné, pézsma, vanília

nixyke91

2021. január 12.

Én úgy nyertem ezt a parfümöt, és amikor itt olvastam, hogy hasonlít a Manifestora, megijedtem kicsit. Azt kipróbáltam párszor, és nagyon tömény, már fejfájdító, édes illata van.
Viszont ez pozitív csalódás volt. Az elején picit citrusosnak érződik, aztán jön a Manifesto, de csak egyhén, kellemesen. Nekem nagyon tetszik. Nem túl tartós, de szeretem magam többször befújni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

eduscho

2020. október 20.

Akciósan vettem, nagyon finom, nőies illat, de tényleg óvatosan kell a mennyiséggel játszani, mert fejfájdítóan édes tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Eriii

2020. június 23.

Nem adok 5*-ot, mert sajnos ritkán tudom használni, annyira brutál, hogy csak nagyon hidegben vagyok képes elviselni, különben fejfájdító. Már pár éve megvan, attól félek, hogy ott fog megromlani a polcon. Nagyon nagynak találom a kiszerelését, púderes, meleg illatfelhő. Nekem ebből 10ml elég lett volna 2 évre. A történetünk a következő: karácsony előtti akciók voltak, ezért bementem a rossmannba, hátha vár rám valami érdekes. Elfogytak a kis lapocskák, ezért ezt a csuklómra fújtam. Nem tetszett egyik sem, ezért végigsétáltam a plázán és kimentem az utcára. Mindenhol árusok voltak körben és ünnepi zenék szóltak. Hideg szél fújt, az ég szürke volt, mintha már készülődne a hóesés. És akkor megéreztem valami isteni finom illatot, mintha egy karácsonyi filmben lennék, elrepített magával. Úgy éreztem magam, mintha én lennék a főszereplő, elegáns nő, bundában, gyöngysorral, kistáskával, loknis hajjal, vörös rúzzsal egy amerikai filmből. :D És igen, én illatoztam így, csodás volt. Lehet, hogy rátett a hangulat, az árusok és a zene is erre az élményre bőven, de azonnal visszafordultam és jött velem haza. A második élmény már nagyon orrbavágó volt, bent a meleg házban, ezért félretettem és csak nagyon ritkán kap szerepet szegény, de akkor mindig elvarázsol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Dori1976

2020. június 18.

Nagyon szeretem, édes és fiatalos illat, közepesen tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon szeretem, édes és fiatalos illat, közepesen tartós.

Bubus06

2020. április 14.

Ajándékba kaptam a páromtól Húsvétra. :) Magamtól biztosan nem vettem volna meg, és bevallom, nem is ismertem előtte. Amiatt választotta ezt, mert szerinte illik hozzám, és ennél nagyobb, cukibb parfümválasztási indokot el sem lehet képzelni, ha a szerelmétől kapja az ember lánya. :D A pasiknak nagyon ritkán tetszenek meg a nő ösztönösen választott parfümjei szerintem.
Ritkábban szoktam édes illatokat hordani, mert kell hozzá egy bújós hangulat, vagy rossz idő..De ez tényleg nagyon finom és nem durva egyáltalán. Olyan kis ölelgetős, szeretnivaló. Mindenhova befutó. Otthoni chillezős, olvasgatós, teázós, bekuckózós, és utcára is illő. De még ünnepi alkalmakra is való. Áh..Szerelmezem nagyon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

dindori

2020. április 8.

Számomra nagyon kellemes, púderes, virágos illata van. Nem vagyok oda a túl édes illatokért, és ez bár elég édes, mégsem túlzó. Nem tökéletes, de mindenképpen egy nagyon jó mindennapos, kellemes, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 8.

pirospipacsocska

2019. október 19.

A DM-ben jártam,és fújtam a teszteréből ennek a parfümnek.Nekem nagyon hasonlít a Naomi Campbell Prèt a Porter Silk Collection-ra.Viszont a tartóssága,ára ennek a Women’secretnek sokkal jobb.De sajnos nekem a praliné miatt ez is már a túl édes kategória!Rajtam csak a vanília-praliné érződik.Úgyhogy részemről ez csak 3 csillag!Mert megfájdult a fejem az émelyítően édes illatától! 😔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Blackxentric

2019. szeptember 27.

Valamire nagyon emlékeztet ez az illat. Valamire amit én szeretek. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

dorika7619

2019. március 14.

Egyik kedvencem ez az illat, mindennapos használatra tökéletes. Lehetne tartósabb is, de nem túl drága, úgyhogy kétszer-háromszor használom egy nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

kolozsve

2019. február 9.

Nagyon finom, abszolút púderes illat, rajtam tartós is. Nem szerelem, de szívesen viselem. Hideg napokra, sálba burkolózva tökéletes, viszont alkalomhoz is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.