Women'Secret

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HelloSziaIvett, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

"Egy elegáns és romantikus alkotás, amelyben a tonka bab a modern nőiességet és az érzékenységet jelképezi, miközben a fehér virágok elegáns illata lágy pézsmával van körülölelve. A csiszolt, átlátszó üveg lágy rózsaszín színnel kombinálva tükrözi a minőséget és a női bájt."

Lanjah8

2021. június 7.

Nagyon jó áron beszerezhető és ennek ellenére igazán tartós, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Kicsimoomin

2021. március 24.

Számos parfümöm van, de kerestem egy kellemes, (akár a már meglévőkre hasonlító) otthonra fújkálni való olcsóbb alternatívát.
Itt bukkantam rá. Mivel volt, akinek beugrott róla a Good Girl, így nagyon kíváncsivá tett. Más miatt ugrottam be a drogériába, megszagoltam és valóban van némi közös szál a két parfümben.
Még aznap hozzám került.
Számomra az üveg nagyon gagyi hatású. Mivel én nagyon kedvelem a GG-t, így igazán kapóra jött nekem, hogy otthoni léthez, ha nem muszáj ne a 80ml GG-t fújkáljam, megtartom azt majd egy későbbi, "szabadabb" életformához.
Az erős parfümöket preferálom a mindennapokban. Dögös kis parfüm ez.... közelről. Olyan szinten nem bántó, hogy akár lefekvés előtt, ha illatra vágyom, akkor se képes zavaró lenni.
Tartóssága miatt levonok belőle csillagot, mert bőrön nekem kb 10 perc, ruhára fújva pedig nagyjából 2-3 óra.
Egy próbát megérdemel :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Még aznap hozzám került.
Egy próbát megérdemel :))

Rita0126

2021. március 14.

Drogériában fújtam magamra csak úgy. Egy az egyben olyan mint a Replay Tank Plate parfümöm, csak a Replay tartósabb és erősebb is. Meg olcsóbb. Nem lenne rossz de akkor inkább maradok a másiknál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

MIkor a boltban kipróbáltam valahogy sokkal kellemesebbnek és könnyedebbnek éreztem ,de miután megvettem....hát ez úgy látszik a polcon fog porosodni mert annyira tömény,nem szeretném a körülöttem lévő embereket azzal kínozni hogyha elmegyek mellettük akkor megfulladnak szóval ez nagyon nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

zsabiw

2021. január 31.

A drogériában fújkáltam magamra parfümöket és hazafelé szaglásztam minek volt ennyire finom illata. Hazaértem, férjem is egyből mondta, mennyire finom illatom van. Így legközelebb gyorsan megvettem, azóta is boldog tulajdonosa vagyok. Nőies, elegáns, tavaszias, egyszóval szuper!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Gina19

2021. január 29.

Vagy romlott példányt szagoltam vagy az én bőrömmel nem kompatibilis. Vaaaagy, elromlott a szaglásom :D de rajtam ez egy olcsó prosti "illata", vagy mint egy nagyon régi, avas Impulse deó bűze. Alig várom, hogy levakarjam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Rekaa09

2021. január 29.

Nőies, fiatalos, nem tolakodó illat. Nem az eddigi legtartósabb parfümöm, de azért viszonylag tartósnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

cintialaura

2021. január 3.

Aktuális kedvencem. :) Kicsit hasonlít CH Good GIrl-re, de nem annyira szúrós és kellemesebb is. Nagyon szeretem, testápolójával vettem szettben (utóbbit külön is árulni kellene mert még extrább mint a parfi!!!!) a kettő együtt nagyon tartós, de magában a parfüm is kb. 5-6 órát tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

angyalka1225

2020. december 30.

2020. dec. 18.
Valami különleges parfümöt kerestem minél kisebb kiszerelésben, egy pici parfümériában és ezt adta elsőnek az eladó. Nem tudtam hirtelen mire vélni, nem is gondoltam, hogy ennyire megtetszhet. :-o Sajnos csak hazafelé szaglásztam meg alaposabban a tesztcsíkot, amire fújta a csaj (a maszknak hála..), így kétségbeesetten keresgéltem itt, hogy vajon melyik lehetett pontosan. :D Már megint a tonkabab és a pézsma.. Úgy látszik, ha nem én nyúlok érte, ez a kettő, vagy legalább az egyik akkor is megtalál. :D Alig várom, hogy újra arra járjak, mert ez kell.

Update: Rájöttem, hogy az én bőrömön mennyire hasonlít egy már meglévő parfümömhöz, ami tartósabb is, ezért mégse vettem meg. De majd még sor kerülhet rá, mert amim van, annak utálom a folyton szétesős üvegét, ezt meg legalább vihetném magammal is.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

2020. dec. 18.

estie2

2020. december 19.

Ajándékba kaptam, kicsit féltem, hogy esetleg túl sok lesz az illata. De nem így történt. Első használat után beleszerettem. Igazi lágy, kellemes, nem túl tolakodó, a finom nőiességet megtestesítő illat. Egy pici hátránya, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezőanyag. Zöld.