Women'Secret

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 10.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: narancsvirág, alma, mandarin

Szívjegyek: fehér jázmin

Alapjegyek: vanília, pézsma

Women'Secret Rose Seduction EDP 5500 Ft
Ár: 5500 Ft (100 ml) , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.
Ár: 5500 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta

livia0

2020. július 27.

Az illata nagyon passzol hozzám, így azt csillagos 5-re pontozom, nekem vagy az orrom szokja meg elég hamar vagy nem túl tartós ezt még nem tudtam eldönteni, a csillámok pedig ha nincs felrázva akkor nem is nagyon kerül kifújásra:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

asszembocicsoki

2020. április 3.

Isteni és tartós! Előtte a Paco Rabanne Olympea-ját használtam, hasonló az alap de mégis kaptam egy kis tavaszi frissességet mellé. :) Szerintem ilyen mennyiségben nagyon megéri az árát. Olyan 25 feletti, de fiatalos nőknek ajánlanám. Én (26) és anyukám (52) is oda vagyunk érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Jelizz

2020. március 21.

Nagyon bejon ez a rozssaszin-ezust kombinacio! Elsore kicsit rozssas illata van amitol feltem, utana pedig egy edes es ennyhen mogyoros/mandulas illatba fordul at, tetszik, jo aron egy 100 ml parfum, es az arahoz kepest tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

adelevagyok

2020. január 4.

A párom ajándékozott meg karácsonykor ezzel a csodaparfümmel.
2 évvel ezelőtt kaptam egy a La Vie Est Belle parfümöt, annak majdnem ugyanilyen illata volt.😊
Mindkettőt imádom!
Ez ár-érték arányban jobban megéri, mennyei édes, vattacukros illata van, a tartóssága is rendben van, nálam 7-8 órát simán kibír, de a kabátomon még napok után is érződött az illata, pedig akkor nem is frissítgettem rá.
Csak ajánlani tudom ezt a parfümöt, ha valaki szereti a cukorkás, édes illatokat.
Nagyon tetszik, hogy csillámpor van az üvegcsében, ami szintén ad egyfajta plusz érzetet az embernek.😊
Többen is megdicsérték az illatomat, amikor ezzel a parfümnel voltam befújva.
Mindenképpen újra fogom venni.🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

A párom ajándékozott meg karácsonykor ezzel a csodaparfümmel.
Mindkettőt imádom!
Többen is megdicsérték az illatomat, amikor ezzel a parfümnel voltam befújva.
Mindenképpen újra fogom venni.🥰

Mahoney

2019. december 13.

a férjemtől kaptam ajándékba. magamtól sose választottam volna😛 ahoz nekem túl gejl, vattacukor illat. aki szereti az édes illatokat annak bisztos jó lehet, én semmi egyedit nem érzek benne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

foxfox

2019. november 14.

Szerintem La vie est belle dupe, és egész jól sikerült, de nem mint dupe, hanem önmagában mint parfümöt értékelem. Tartós, szinte levakarhatatlan édes-virágos illat, rajtam elég nagy hatótávolsággal. A csillámokat én nem látom kifújva, bár nekem már nem is hiányoznak. ☺ Újravevős, csak úgy mint az arany tesója. (Kár, hogy ezt nem lehet testápolóval kapni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

annajeney

2019. július 22.

A testvére óriási kedvencem így nem volt kérdés, hogy őt is ki kell próbálnom. Nos megállapíthatom:gold-ra nem hasonlít picikét sem. Azonban egy az egyben Bvlgari Rose Goldea , amit az egyik barátnőm használ és nagyon jól áll neki. Tartósságra csodálatos, akár csak a Bvlgari parfüm, nem is nagyon halványul órákkal később sem.
Én személy szerint magától az illattol hosszú távon biztosan megbolondulnék, egyaltalan nem nekem valo a rózsás vonal, erről ismét csak meggyőződtem. Ettől függetlenül nagyon jó vétel lehet azoknak, akik a rózsás illatokat szeretik, esetleg a már említett rose goldea olcsóbb verzióját szereznék be. A design egyébként hiper szuper, a már jól megszokott csillámos-masnis bűbáj. 5*-ot megadom, mert ár érték arányban verhetetlen és akinek tőlem eltero izlese van nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.