Women'Secret

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2016. június 14.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

"Szeretnéd a paradicsomban érezni magad ? Ez a testpermet egy lépéssel közelebb visz a tropikus aromáival és az arany csillámokkal."

Mosizso

2019. július 19.

Ajándékba kaptam, imádom az illatát. Elég sokáig is megmarad, úgyhoyg ennek pláne örüök...viszotn a kis csillogás hoa lesz azt nem tudom. xd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

evelinnn

2019. június 17.

Újravettem másodjára is ugyanezt a sárgát. Én imádom az illatát. Nagy kiszerelés, fújom össze-vissza, hajamra, ruhámra, bőrömre! :D Tartósnak nem kifejezetten tartós, de ez csak egy testpermet, ezért nem vonok le csillagot. Amúgy is jól esik ebben a nagy melegben újra fújni pár óránként. :) Igazi kis nyári cucc. A Müllerben most 2000 Ft volt és lejött belőle még 15% a Müller szombat miatt. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

ellla18

2019. június 16.

Hát nekem azt hiszem nem ez lesz a kedvenc testpermetem mert az illata elég gejl,mű és nyáron túl soknak érzem viselni pedig egy testpermetet nyáron kell hogy használjunk, legalábbis szerintem😅viszont a csillamokat imádom benne és az ára is elég kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

rosa.love

2019. április 24.

Jezusom... Nagyon NEM! Annyira fejfajditoan szintetikus illata van, hogy nem birom elviselni. Az en boromon brutal tartos sajnos. A csillamok 15 perccel felfujas utan mar reg eltuntek, pedig eros lampafenyben nezem, nyoma sincs.
Nem azert, de a 100ftos boltban kaphato star nature es tarsai szinvonalan van az illat (szamomra). De mondhatnam azt is, hogy mangós wc illatosito.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

marienne87

2019. március 25.

Tettem egy ráérős kört a Müllerben és megakadt a szemem rajta és a családtagjain. Nem tudtam otthagyni - nagyon jól tettem :) Imádnivaló és hosszantartó az illata, hatalmas kiszerelés mégis könnyű mü.a. üvegcse, szerintem is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Az illata nagyon sokáig megmarad, főleg ruhákon. Kissé erőteljes illata van, de szerintem egyáltalán nem zavaró. Egy könnyebb testpermetnek nevezném, sajátos illat világgal. Sokáig kitart, de újra venni nem fogom. (kicsit meguntam az illatát)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

MrsBean

2018. augusztus 17.

Imádnivaló. Csak úgy locsolom magamra, ahogy nem szégyellem, ebből nem lehet sokat fújni, úgysem lesz körülőtted illatfelhő, viszont a ruhán nagyon finoman megmarad, a bőrömön pedig csobbanáskor mintha felszabadult volna, mert újra elkezdtem érezni az illatát. Nagyon szeretem és tutira újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

olahnemese

2018. július 10.

IMÁDOM!!! Körbejártam érte a várost, egyetlen Rossmann üzletben találtam 2899ft-ért. De megérte. Ez egy csoda! Nagyon-nagyon finom illata van és sokáig érzem, főleg ruhán. Nagyon szép az "üvege" is, pedig csak műanyag, de nagyon ízléses. Nálam most nyáron ő a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Betticupcake

2018. július 9.

Imádom, a testvérei közül ő a best! Az tetszik benne hogy az illata magával ragad minden egyes fújásnál. Csillámlik tőle a bőröm de csak visszafogottan. Annyira nyárias de télen is használni fogom. A hajamra is fújom és amikor megcsap a nyári szellő az valami fantasztikus, lehet érezni hogy valami finomság körbe ölel. ❤️✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

szgabi

2018. július 4.

Tegnap vettem a DM-ben 2290.- forintért. Előző nap megszagolgattam mindhárom fajtát, de ez tetszett a legjobban. Igazi nyári illat, kicsit naptejes, kókuszos, gyümölcsös. Első körben nem vettem meg, mert minek is ez nekem, van egy csomó parfümöm, meg csillámos is... De nem hagyott nyugodni. Ahogy mi nők megvesszük a sokadik cipőt, mert olyan még nincs, úgy megvettem ezt is. 😊
Testpermet, szóval nyilván ne várjunk parfüm tartósságot, de lehet fújkálni ész nélkül, a mennyiség és az ára is megengedi. A csillámok meg.... hát mikor csillognánk, ha nem nyáron??!!
Szóval vegyétek meg! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Szóval vegyétek meg! 😊

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.