WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

filterio

2021. június 15.

Történelme van... Gyerekként rám is erőltették, azóta sokáig kerültem; pár éve kalandvágyból újra kipróbáltam. Sokszor félretettem, még többször vettem elő. Igénytelen volnék végletekig egyszerű, idejétmúlt termékkel? Végül nem bizonyultak alaptalanoknak kritikái; találtam ilyen fapadot más gyártótól Fancy néven. Hasonló összetevők, állag, retro illat. WU2 mintájára kihívó, ám kevésbé szárít; nem kócol, "dobja szét" a hajat, mellesleg tényleg olcsó. Bejött: korpamentes, sokáig nem viszket; formatartó, fénye van; mégis lehetett a koncepcióból kihozni megfelelőbbet! Hozzászoktam, magához láncolt, sohasem hitt döntés: bevállalom minden vélekedés dacára és kísérletezés helyett maradok vele, csak ilyet használok. Bizonytalan minősége ennek is ronthat összképén, ezzel együtt jól sikerült széria igazi nosztalgikus varázs lehet azoknak, aklk ismerik és valaha szerették eredeti klasszikusunkat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 15.

reddie

2021. május 31.

Gyerekkorom samponja, sokáig felé sem néztem.
Aztán néhány hónapja volt mini kiszerelés a Rossmannban és mit veszíthetek alapon vettem egyet. Sok sampont kipróbáltam már, de a fejbőröm viszketése nem múlt el, viszont ettől igen. Érezhetően tisztább a hajam tőle, mint a többi sampontól, könnyű és jól fésülhető is marad, pedig nem vagyok nagy balzsamos sem. Az illatát meg egyenesen imádom.
A fodrászom sírt, amikor mondtam, hogy ilyet használok, de nem érdekel, mert jót tesz a fejbőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

Gyerekkorom samponja, sokáig felé sem néztem.

bLaura

Korcsoport: < 18
2021. március 15.

Rengeteg sampont kipróbáltam már (amik csak ártottak a hajamnak/fejbőrömnek), de vissza kellett térnem ehhez. Ebben még soha nem csalódtam. Nekem nagyon gyorsan zsírosodóak a hajtöveim, de ezzel 4-5 napot kibír hajmosás és száraz sampon nélkül. Nem szárít! Nem magában, még az AVON nak az argánolajas samponját használom mellé (és még annak a balzsamát, hajpakolását és hajvégápoló olaját), és ez így nekem nagyon bevált!
Még biztos lesz kedvem kísérletezésre, de egyenlőre ez így a legjobb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 15.

Még biztos lesz kedvem kísérletezésre, de egyenlőre ez így a legjobb számomra.

smariann

2021. március 10.

Egy ideje visszatértem hozzá, a gyorsan zsírosodó hajamra eddig ez a legjobb sampon, vele 2-3 napot is kibír ( +némi szárazsamponnal), más termékeknél naponta mostam hajat. Az illata nem zavar, kicsit retro.
- 1 csillag, hogy a rövid hajamat is csak úgy tudom kifésülni, ha használok hajvég ápoló olajat vagy sprayt, ezt leszámítva, nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2021. január 26.

Még csak egyszer mostam ezzel a samponnal hajat. Közben nagyon nagyon habzott, kétszer öblítettem át vele a hajam, de kevés is elég belőle. Nagy kiszerelésben van, ára szerintem kedvező ha beválik. A szaga nekem kicsit fura, de nem zavaró és ha este mosom meg, reggelre nem is érződik. Balzsam/pakolás szerintem jó ha van, kicsit tényleg szárítja a hajat, viszont a fejbőrömet szépen letisztította.
Később jövök frissíteni, de szerintem semmivel nem lesz rosszabb mint az ötször ennyibe kerülő samponok (próbáltam olyat is, nem vált be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 26.

PrincessBell

2020. június 22.

Zsíros hajra való samponok közül ez az egyik leghatásosabb számomra. Amikor használtam 3-4 naponta mostam hajat. Azóta ez 2-3 nap. Én az összetevők miatt kezdtem egy nagy kísérletezésbe, hátha van "szebb", de ugyanilyen hatásos a piacon, ami ennyire tisztít és tartja vissza a zsírosodást. Egyelőre nem találtam még ilyen sampont, így lehet lassan visszatérek ehhez.
Vizes állagú, jól habzó (nyilván, ha megnézzük az INCI-t), tipikus régi fodrászszalon "szagú" sampon. Nem "mai csirke" ez a márka, de egynek jó azért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

farkasreku

2020. június 15.

Nagyon sok sampont próbáltam már, ami zsíros hajra lett készítve (Gluss Kurt, Syosst és Schaumát is), de ez az egyetlen amire azt merem mondani hogy bevált. Nagyon hosszú és hamar zsírosodó hajam van. Nyilván nem lesz rózsaillatú a hajam tőle, de három napig simán kibírom mosás nélkül. Viszont mindenképp kell balzsamot használjak mellé mert egyes részeken nagyon kócolja a hajamat. Sajnos a legtöbb zsíros hajra hirdetett sampont ki kell próbálja az ember, mert nincs univerzális csodaszer a piacon. Nekem ez vált be, lehet valakinek más fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Sophie33

2020. május 18.

Szépen tisztít, nem nehezíti el a hajat. Nekem gyorsan zsírososdó hajam van, ezen ez sem segített, de legalább friss és tiszta tőle a hajam. Valamint nekem olyan mintha kissé világosítaná a természetes szőke hajam, szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

zizz89

2020. április 13.

Az állandó samponunk családilag, mióta élek. Egyszer használtam mást, annak furcsa is volt az állaga, nem is tisztított. Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Bettii98

2020. március 31.

Úristen hát ez valami borzalom! Gyűlölöm! 2 nap után olyan tőle a hajam, mintha soha az életben nem mostam volna meg. A fejbőr emellett viszket, mert miért ne. És a grátisz, hogy hajmosás után, ha kifésülnéd a hajadat brutál mód összekócolodik, de úgy hogy szaggatni kell a hajat a fésűvel, ezen a hajkifésülő spray sem segít, ráadásul rengeteg haj hullik ezalatt a fájdalmás művelet alatt. Ez 900 ft-ba kerül, de még 5 ft-ot is vétek lenne kérni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.