WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

filterio

2020. július 30.

Történelme van... Lesújtó vélemények, nagyon megosztó, de még mindig sokan kedvelik. Titkát keresve újra kipróbáltam és szemben kritikáival nagyon akartam elfogadni; igénytelen volnék puritán, idejétmúlt "ciki" termékkel? Az eredmény tényleg csalódás; túl hamar száradó, kezelhetetlen boglya, hullik is. Nem adtam fel, találtam ilyen fapadot más gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, állag. Lágyabb, fésülhetőbb, kevésbé agresszív, ám WU2 mintájára kihívóan alapos alternatíva tényleg olcsón. Elhatároztam, ezt már bevállalom; mégis ki tudtak hozni elfogadhatót, sőt! Bizonyítandó, hogy együtt lehet vele élni, sohasem hitt megszokás lett; azt adja vissza egyszerűen, ami van; retro illat, korpamentes, nincs viszketés, meglepően formatartó. Magához láncolt, döntöttem: maradok ennél, csak ilyet használok minden vélekedés dacára, így nem kell rendre csalódnom drágaságokban. Ingadozó minősége ronthat összképén, ezzel együtt igazi múltidéző varázs lehet annak, aki valaha szerelmese volt eredeti klasszikusunknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

PrincessBell

2020. június 22.

Zsíros hajra való samponok közül ez az egyik leghatásosabb számomra. Amikor használtam 3-4 naponta mostam hajat. Azóta ez 2-3 nap. Én az összetevők miatt kezdtem egy nagy kísérletezésbe, hátha van "szebb", de ugyanilyen hatásos a piacon, ami ennyire tisztít és tartja vissza a zsírosodást. Egyelőre nem találtam még ilyen sampont, így lehet lassan visszatérek ehhez.
Vizes állagú, jól habzó (nyilván, ha megnézzük az INCI-t), tipikus régi fodrászszalon "szagú" sampon. Nem "mai csirke" ez a márka, de egynek jó azért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

farkasreku

2020. június 15.

Nagyon sok sampont próbáltam már, ami zsíros hajra lett készítve (Gluss Kurt, Syosst és Schaumát is), de ez az egyetlen amire azt merem mondani hogy bevált. Nagyon hosszú és hamar zsírosodó hajam van. Nyilván nem lesz rózsaillatú a hajam tőle, de három napig simán kibírom mosás nélkül. Viszont mindenképp kell balzsamot használjak mellé mert egyes részeken nagyon kócolja a hajamat. Sajnos a legtöbb zsíros hajra hirdetett sampont ki kell próbálja az ember, mert nincs univerzális csodaszer a piacon. Nekem ez vált be, lehet valakinek más fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Sophie33

2020. május 18.

Szépen tisztít, nem nehezíti el a hajat. Nekem gyorsan zsírososdó hajam van, ezen ez sem segített, de legalább friss és tiszta tőle a hajam. Valamint nekem olyan mintha kissé világosítaná a természetes szőke hajam, szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

zizz89

2020. április 13.

Az állandó samponunk családilag, mióta élek. Egyszer használtam mást, annak furcsa is volt az állaga, nem is tisztított. Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Bettii98

2020. március 31.

Úristen hát ez valami borzalom! Gyűlölöm! 2 nap után olyan tőle a hajam, mintha soha az életben nem mostam volna meg. A fejbőr emellett viszket, mert miért ne. És a grátisz, hogy hajmosás után, ha kifésülnéd a hajadat brutál mód összekócolodik, de úgy hogy szaggatni kell a hajat a fésűvel, ezen a hajkifésülő spray sem segít, ráadásul rengeteg haj hullik ezalatt a fájdalmás művelet alatt. Ez 900 ft-ba kerül, de még 5 ft-ot is vétek lenne kérni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

tundying

2020. február 17.

Ez nekem hullámzó, mint a Balaton. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, fodrász ajánlására próbáltam ki.
Először nagyon is működött, általában 3-4 naponta mosok hajat és ezzel eljutottam oda, hogy gondolkodnom kellett, hogy hány napja is mostam hajat, szóval 5-6 napot is kibírt. Ez pár alkalomig volt így , de aztán elmúlt a hatás. Mire végére értem a legkisebb kiszerelésnek, el is múlt. Szóval újra kb. 3 napos volt a vállalhatóság és mintha hullott volna is a hajam kicsit. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Timo6

2020. február 13.

Ez a sampon számomra olyan "egynek jó cucc", de igazából semmit nem ér. Az illata jó, az biztos.Az én hajam pl. vékony szálú, gyorsan zsírosodó, ha megmosom vele kb. egy napig szép, másnapra már olyan mintha 3 napja nem mostam volna. Tehát van még mit javítani rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Qwerty

2020. február 13.

Ez már nem ugyanaz, mint régen volt. Szerencsére, mert anno a kutyát is ezzel mostuk, és hát kevesebb gyomorforgató kombináció van, mint a régi wu2 és a vizes kutya szaga együtt. Az illatán szerencsére változtattak vmennyit, így nem hiányzik mellé automatikusan az ázottkutya-szag.
Hogy miért vettem meg, arról fogalmam sincs, talán azért, mert kellett egy olyan sampon is, ami alaposan tisztít és nincs tőle semmi bajom. Háááát...az alapos tisztítás igaz, csak eszméletlen jól ki kell öblíteni, különben összetapad tőle a haj. Bajom végülis nem lett tőle.
Tény, hogy ez már nem a régi. Nem veszem újra, de hát ki tudja mi lesz 20 év múlva, mikor majd elfogy.

Update.
Széééégyen, hogy ezt kell használjam. A sok vegán sz.r szabályosan legyilkolta a fejbőrömet, tiszta sebes, korpás, viszket. Persze mindig utólag derül ki, mikor már baj van, hogy megint belenyúltam a kísérletmentességbe és csodaszép összetevőkbe. Egy darabig nem kell több tisztítószert vennem, évekre elég samponom lesz a felmosóvízbe. Szóval egyelőre marad a wu2 és nem lesz 20 év, mire elfogy. Még jó, hogy ezt nem használtam felmosásra. Ez van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Update.

Roxi01

2020. január 25.

Nekem bejött. Eddig 2 naponta kellett mosnom de mióta használom 3-4 napot is kibír a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.