WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

MelloRiza

2019. szeptember 4.

Nekem sajnos a zsíros hajamra a krémes, illetve a gél állagú samponok nem működnek, már a második napon lelapul a hajam és nem lehet mit kezdeni - újra kell mosni. Egyszer szüleimnél újra kipróbáltam mert nem volt nálam az akkori sampomon: folyékony volt, nosztalgikus illatú, de jól csúszott tőle a hajam és meglepően könnyű, fényes lett. Úgy döntöttem újra veszem - ez volt két éve. Nekem bevált. Általában három napig bírja a hajam (ha nagyon feszegetem a határaimat és kihúzom a időt lehet belőle négy-öt is!). Szégyelltem bevallani mindig hogy a WU2t használom a márkás hangzatú samponok helyett, de egyszerűen bevált és számomra (egyenlőre vagy sem) nincs jobb. Az elmúlt időben változott az illata ami nekem jobban is tetszik, kicsit mentolos beütésű. Egy egyszerű sampon az én problémás, zsíros hajamra, talán ezért is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

filterio

2019. augusztus 20.

Történelme van. Két éve határoztam el újból megfejteni titkát, azóta is áruházaink polcain. Lesújtó vélemények, nagyon megosztó, de még mindig sokan kedvelik rendeltetése szerint; könnyű hozzászokni. Láss csodát, szemben kritikáival már-már elfogadtam; igénytelen volnék puritán, idejétmúlt termékkel? Ingadozó minőség, sokszor irritál. Agresszív, mindent leszed; alapossága vonzó, egyúttal szinte kihívás, közben jócskán hullik; valóban szárít és őszülés is látszhat. Pár hónap után végleg leszerepelt, de az ilyen fapad szerelmesei ne aggódjanak, találtam más gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, állag. WU2 mintájára, ám lágyabb és tényleg olcsó alternatíva kevesebb mazohizmussal, érdemes kipróbálni! Elszántak legyünk, kész kaland ez is (kétkedők a családban) sajátos illattal; vállaljuk fel. Sosem hitt rutin lett; azt adja vissza egyszerűen, ami van, korpa- viszketésmentes, így drágaságokban nem kell rendre csalódnom. Balzsam nélkül megfelel; csúszik kicsit, fényt ad; roppant mód magához láncolt, döntöttem: marad, variációk helyett továbbra is csak ilyet használok minden vélekedés dacára; múltidéző varázs, hölgyek számára is, főleg ha valaha szerették klasszikusunkat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

hetesiedit

2019. július 10.

Gyerekkoromat idézi a WU2 sampon. Utazásnál mindig kéznél volt. Most már nem venném meg, főleg az összetevőket látva: Sodium Laureth Sulfate, PEG-származék... stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

demeterne

2019. május 30.

Nagyon sokáig használtuk, aztán egyszer az utolsó flakon samponnak teljesen más illata volt mint amit eddig megszoktunk és nem is tisztította meg a hajat. Nagyon sajnálom pedig a gyorsan zsírosodó hajamnak használt. Tény, hogy a balzsam kellett a használata után, mert a hajvégeket is kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

cs3ng31214

2019. május 26.

5-6 éve használtam utoljára, innen érezhető hogy nem lett a kedvencem... Már a második nap kb tükörtojást lehetett volna sütni a fejemen a zsírmennyiségtől, pedig én a heti egyszeri hajmosás híve vagyok. Tényleg csak arra nem jó, amire való. Egyedüli előnye az ára a mennyiséghez képest. Nekem a szaga se tetszett annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

francais

2019. május 23.

Padló felmosásra.nagyon jó, hajra épphogy elmegy, kócol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Padló felmosásra.nagyon jó, hajra épphogy elmegy, kócol.

EnyediF

2019. március 31.

Nagyon sokáig használtam, sokáig bevált, aztán fél éve rátaláltam A SAMPONra, (Pantene). A héten otthon újra ezt használtam, és azt tapasztaltam, hogy már a negyedik napon (én heti egyszer mosok hajat) már csupa zsíros a hajam, az ötödikén pedig elviselhetetlenül viszketni kezdett a fejbőröm, hogy azonnal el kellett dobnom mindent, és rohantam hajat mosni - a pantene-nel. Azóta nem használtam a wu2-t, és csodák csodájára azóta nem viszket így a fejbőröm akkor sem ha már nagyon érik az a hajmosás.
Az értékelés csak azért kat kettest, mert hajdanán ez volt a kedvenc, de most nagyot csalódtam ebben a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Petravagyok

2019. március 28.

Samponkent nulla, zéro.
Viszont felmosasra tokeletes, oldja a zsirt es jo illatot hagy maga utan, a padlo csillog-villog
Sminkecset modasara is tökéletes es gazdasagos.
Csak arra nem jo, amire valo :)
Ja es a kutyamat is ezzel mosom nyarant :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Samponkent nulla, zéro.
Sminkecset modasara is tökéletes es gazdasagos.
Csak arra nem jo, amire valo :)
Ja es a kutyamat is ezzel mosom nyarant :D

Qwerty

2019. március 24.

Ez már nem ugyanaz, mint régen volt. Szerencsére, mert anno a kutyát is ezzel mostuk, és hát kevesebb gyomorforgató kombináció van, mint a régi wu2 és a vizes kutya szaga együtt. Az illatán szerencsére változtattak vmennyit, így nem hiányzik mellé automatikusan az ázottkutya-szag.
Hogy miért vettem meg, arról fogalmam sincs, talán azért, mert kellett egy olyan sampon is, ami alaposan tisztít és nincs tőle semmi bajom. Háááát...az alapos tisztítás igaz, csak eszméletlen jól ki kell öblíteni, különben összetapad tőle a haj. Bajom végülis nem lett tőle.
Tény, hogy ez már nem a régi. Nem veszem újra, de hát ki tudja mi lesz 20 év múlva, mikor majd elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Anthaval

2019. március 23.

Még tinédzserként használtam, akkor jó volt a zsíros hajamra. Múltkor úgy voltam vele, hogy megpróbálkozok vele újra. Hát, nem tudom, hogy mi lett vele, de a második használat után elkezdett csomókban hullani a hajam tőle, ráadásul a végeket úgy kiszárította, hogy lehetetlen feladat volt kifésülni teljesen. Soha, semmilyen samponnal nem volt ehhez fogható problémám. Messziről el fogom kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.