WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Nina002

2022. június 6.

Szerintem nagyon gyenge. Az illata se a legjobb és a teljesítménye sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Szerintem nagyon gyenge. Az illata se a legjobb és a teljesítménye sem.

goracka

2022. március 21.

Gyermekkorom megkeserítője személyesen...
Egy valamire hasznos: szép fényes lesz a PVC padló, ha ezzel mosol fel, de emberi fejbőrre nem engedném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Gyermekkorom megkeserítője személyesen...

tigris2020

2022. március 21.

Egynek elmegy. De a jó sampontól távol áll. Még nemhogy fényes lenne a hajam tőle hanem inkabb bemattul. Nagyon gubancosít. Én felmosáshoz használom arra viszont kiválló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 21.

Alteire

2021. december 31.

Olyan kettős véleményem van erről a samponról. Jó is meg nem is. Talán ez az egyetlen sampon amitől nem lesz másnap estére már zsíros a hajam, és nem viszket a a fejbőröm. Ennek ellenére nagyon erős, szárítja a hajamat, ezért csak hajbalzsammal/hajpakolással együtt használom. A szagát nagyon nem szeretem, kifejezetten büdös. Összességében még mindig inkább ez, mint a sok más drágább sampon amitől vakarózok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 31.

sweetnika77

2021. december 16.

Én is hasznàltam màr pàrszor a wu2 sampont és csak is hígítva,azt hiszem mint ha valahol rà lenne irva.Ha ezzel mostam a hajam csak egyszer samponoztam be és tökéletesen tiszta lett és nem lett szàraz a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

Nairam

2021. november 27.

Rettenetes szárít, és olyan szénakazalt csinál a hajból,hogy borzasztó nézni! Anyám csak ezt használja mai napig, a szőke haját szétszikkasztja, rettenet, gyerekkoromba rám is erőltette,már akkor utáltam, és most felnőtt fejjel sem változott a véleményem. Számomra az illata töményen még talán elmegy, de amikor keveredik a vízzel, a hajjal na az már rendesen büdös, olyan semmilyen igénytelen sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

MoaDeWitt

2021. november 21.

Mamám már hihetetlen régóta használja,és nagyon bevált neki. Én is próbáltam, nem az igazi nekem,de 5*,mert Mamáméknak szuper volt:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Kozmadkinga

2021. november 16.

Barátoméknál használtam elsőnek ezt a sampont, a korpás hajra valót. Balzsam nélkül puha lett a hajam tőle. Magamnak vettem a száraz hajra valót, az inkább kiszárította a hajam, de balzsammal tudtam kontrollálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 16.

Dicci

2021. november 9.

Mostanában ez az egyetlen sampon amivel 4 napig kitart a hajam és nem viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

njuli84

2021. szeptember 29.

Hát az az igazság, hogy én ennél egyenlőre nem találtam jobbat. Ez se jó, de amíg keresgélek ő tartja a legstabilabban a frontot. Talán nincs is igazán egy nekem való sampon, és az a legjobb ha váltogatok. Az vált be a legjobban, hogy ez az első mosás, és a második mosás mindig az éppen aktuálisan próba alatt lévő sampon. De még ez sem hétszentség. Hát fura.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 29.