WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Sophie33

2020. május 18.

Szépen tisztít, nem nehezíti el a hajat. Nekem gyorsan zsírososdó hajam van, ezen ez sem segített, de legalább friss és tiszta tőle a hajam. Valamint nekem olyan mintha kissé világosítaná a természetes szőke hajam, szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

zizz89

2020. április 13.

Az állandó samponunk családilag, mióta élek. Egyszer használtam mást, annak furcsa is volt az állaga, nem is tisztított. Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Bettii98

2020. március 31.

Úristen hát ez valami borzalom! Gyűlölöm! 2 nap után olyan tőle a hajam, mintha soha az életben nem mostam volna meg. A fejbőr emellett viszket, mert miért ne. És a grátisz, hogy hajmosás után, ha kifésülnéd a hajadat brutál mód összekócolodik, de úgy hogy szaggatni kell a hajat a fésűvel, ezen a hajkifésülő spray sem segít, ráadásul rengeteg haj hullik ezalatt a fájdalmás művelet alatt. Ez 900 ft-ba kerül, de még 5 ft-ot is vétek lenne kérni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

tundying

2020. február 17.

Ez nekem hullámzó, mint a Balaton. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, fodrász ajánlására próbáltam ki.
Először nagyon is működött, általában 3-4 naponta mosok hajat és ezzel eljutottam oda, hogy gondolkodnom kellett, hogy hány napja is mostam hajat, szóval 5-6 napot is kibírt. Ez pár alkalomig volt így , de aztán elmúlt a hatás. Mire végére értem a legkisebb kiszerelésnek, el is múlt. Szóval újra kb. 3 napos volt a vállalhatóság és mintha hullott volna is a hajam kicsit. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Timo6

2020. február 13.

Ez a sampon számomra olyan "egynek jó cucc", de igazából semmit nem ér. Az illata jó, az biztos.Az én hajam pl. vékony szálú, gyorsan zsírosodó, ha megmosom vele kb. egy napig szép, másnapra már olyan mintha 3 napja nem mostam volna. Tehát van még mit javítani rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Qwerty

2020. február 13.

Ez már nem ugyanaz, mint régen volt. Szerencsére, mert anno a kutyát is ezzel mostuk, és hát kevesebb gyomorforgató kombináció van, mint a régi wu2 és a vizes kutya szaga együtt. Az illatán szerencsére változtattak vmennyit, így nem hiányzik mellé automatikusan az ázottkutya-szag.
Hogy miért vettem meg, arról fogalmam sincs, talán azért, mert kellett egy olyan sampon is, ami alaposan tisztít és nincs tőle semmi bajom. Háááát...az alapos tisztítás igaz, csak eszméletlen jól ki kell öblíteni, különben összetapad tőle a haj. Bajom végülis nem lett tőle.
Tény, hogy ez már nem a régi. Nem veszem újra, de hát ki tudja mi lesz 20 év múlva, mikor majd elfogy.

Update.
Széééégyen, hogy ezt kell használjam. A sok vegán sz.r szabályosan legyilkolta a fejbőrömet, tiszta sebes, korpás, viszket. Persze mindig utólag derül ki, mikor már baj van, hogy megint belenyúltam a kísérletmentességbe és csodaszép összetevőkbe. Egy darabig nem kell több tisztítószert vennem, évekre elég samponom lesz a felmosóvízbe. Szóval egyelőre marad a wu2 és nem lesz 20 év, mire elfogy. Még jó, hogy ezt nem használtam felmosásra. Ez van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Update.

Roxi01

2020. január 25.

Nekem bejött. Eddig 2 naponta kellett mosnom de mióta használom 3-4 napot is kibír a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

mlexa

2020. január 19.

Átlagos sampon, nem tud sajnos semmit. Se az én zsíros hajamra, se a Párom korpás hajára nem volt jó. Az illatát szeretem, néha használom, de nem veszem meg többet. Mivel hatalmas adag, így sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

kincseos

2020. január 13.

Nekem korpásodik tőle a hajam, amúgy szép fényes lesz tőle és a zsírosodásra is jó, de nem tudom állandóan ezt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

monkap2

2020. január 5.

Zsiros hajam van, amit naponta mosok es a sampon nem sokat segit. Emlekszem, hogy amikor kicsik voltunk allandoan ezt hasznaltuk, ezert vettem meg. Az illatat imadom, mindig visszavisz a boldog gyermekeveimbe. De sajnos nekem nem hasznal, sokszor azt tapasztalom, hogy mar delutanra bezsirosodik a hajam (nekem naponta kell mosni a hajam) es emiatt nem igazan hatasos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.