WU2

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Az összetétel kialakítása során arra törekedtünk, hogy kiváló tisztító tulajdonságú terméket nyújthassunk át Önnek. Bőrbarát pH-ja segít fenntartani a haj és a bőr természetes állapotát. Dús habja kíméletesen tisztít, a száraz hajat fényessé, lágy tapintásúvá varázsolja.

Blenheim

2019. szeptember 30.

Itthon találtam egy nagy flakonnal. Mindig szeretek új sampont kiprobalni, akkor is ha a jelenlegi epp bevalt :D egyszer egy 1,5 oras edzes utani hajmosaskor gondoltam kiprobalom. Bár ne tettem volna! Már mosasnal ereztem, hogy nyikorog-csikorog a hajam a kezem alatt... fél kg balzsamot ontottem rá, de így is megviselte. Mint a szénakazal olyan volt napokig. Ezt senki hajara nem ajanlom! Annal inkabb szőnyeg-ruha tisztítására kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Sterc

2019. augusztus 24.

Elég régóta ezt használom. Jól tisztít, nem csinál semmi furát a hajammal. Én ennyit várok egy sampontól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

lylah

2019. június 21.

A fodrászom ajánlotta, mert 2 naponta mosok hajat, mert szinte másnapra már zsíros. Az icipici kiszerelést vettem, 2x meg is mostam vele a hajam, de elég is volt. Borzalmas tapintása lett tőle a hajam. Nagyon száraznak éreztem, s kifésülni sem tudtam rendesen. Párom elhasználta végül, de én biztos nem mosom meg vele a hajam többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Bettu

2019. június 21.

Nem szeretem a WU2 samponokat. Rossz tapintású lesz tőle a hajam, az illata szörnyű. Kocsimosáshoz jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Dana1983

2019. március 21.

Nekem egyáltalán nem jött be. Az illatával meg a habzásával nincs semmi baj, de nagyon gubancolódik tőle a hajam és gyorsan is zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Kitty1234

2018. augusztus 30.

Nemrég váltottam erről, de csak a kiszerelése miatt. Nagyon kellemes illatú, úgy éreztem mindig, hogy valóban tisztít. A hajamra éppen tökéletes volt, néha kellett csak balzsam, hogy ne szárítsa ki túlságosan a hajam. Többnyire a legnagyobb kiszerelést vettem, de amíg az tele volt nehéz volt felemelni és kis adagot kiönteni belőle. Amióta a hajamra mást használok, a megmaradt sampont a sminkecseteim tisztításához használom. Igazi csodaszernek érzem. Nekem nagyon beválik. Emiatt fogom továbbra is megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Viwi0524

2018. augusztus 30.

Gondoltam megér egy próbát. Vettem egy jó nagy kiszerelést, úgy voltam vele hogyha nem lesz jó sampon számomra, akkor majd felmosok vele😁 azt mondják arra is nagyon jó 😂 dehogyis mosok 🤣 eddigi legjobb sampon a hajamra ami szaraz es vastagszálú amit valaha használtam 😍 második használatra mintha kicserélték volna a hajam 😍imadom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Brunooka

2017. október 29.

Nagyon szeretem! Még évekkel ezelőtt a fodraszom ajánlotta, mert pothajat tetettem fel (bár már akkor is hátközépig érő hajam volt, viszont vékony szálú). Évekig volt póthajam, és imádtam ezzel hajat mosni. Amiota nincs pothajam, a fejboromre jobban ralapul a hajam, igy jobban is zsírosodik. Viszont ez a kis sampon valahogy mindig kitolja a hajmosások számát pár nappal. Az illata mennyei, a boltban is mindig megszagolgatom, és ha ezt használom az egész lakás illatozik, sőt, napokig érződik is, többen meg is dícsérték már. Tobbszor ujravettem eddig, és ujra is fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

areka

2017. július 25.

Saját magamon tapasztaltakat nem tudok írni, csak amit a lovamon tapasztaltam. :D
Évek óta ezt használom rá, nagyon jól tisztít, jól habzik, kis mennyiség is bőven elég belőle. Én az illatát is szeretem. Gazdaságos kiszerelés.
Én elsősorban ár-érték arány miatt választottam ezt. Messze ez éri meg a legjobban (de szerintem ezzel a lovas társadalom több, mint a fele így van. Nagyon sokan ezt használják ilyen célra :D)
5 csillag. !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

5 csillag. !

cserryy

2017. május 26.

A többi wu 2 iszonyatosan rossz volt a hajamnak ,de ez meg iszonyatosan jó. Príma kis sampon, kb az egyetlen amitől 5 napig is jó a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Mesterséges színezék. Piros.