Wycon

Ár:   €12.90   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   €12.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Higlighter paletta, arcra és szemhéjra. A finomra őrölt púderszemeknek köszönhetően a végeredmény selymesen fényes lesz azokon a területeken, amiket ki szeretnél emelni.

Kamea

2019. október 4.

Egy trieszti villámlátogatás alkalmával tévedtem be egy Wycon márkaboltba. Addig a márkáról se hallottam, de a boltban rám tört a kínzó érzés, hogy nekem itt muszáj vásárolnom valamit!
Ezt a palettát választottam, amiről aztán már csak itthon derült ki számomra, hogy ez nem is kimondottan szemhéjpaletta, hanem egy highlighter paletta arcra és testre.
Ennek ellenére én azóta is bátran kenem a szemhéjamra: a szemöldökcsontra, a belső szemzugba, és a mozgó szemhéjamra, szóval azokra a helyekre, amiket ki szeretnék emelni. Mondjuk a lilát nehezen tudnám máshova elképzelni, mint a szememre. Majd ha egyszer még bátrabb leszek, megpróbálkozok highlighterként felvinni egy-egy színt az arcomra is!
A doboz masszív műanyag kompakt, tükörrel a tetejében.
A színek nagyon krémesek, lágy állagúak, könnyen és jól eldolgozhatóak ecsettel, de akár ujjal feltapogatva is. A festékek fényes finishűek, de ezt úgy produkálják, hogy nincsenek teli csillámpor darabokkal. Egyáltalán nem potyog, nem porzik, a használata után nem borul fénybe az egész arcom, hanem a festék ott marad, ahova rakom. A jobb felső sarokban lévő fényes pezsgőszín pl. félig matt, ezért általában ezt szoktam a szemöldökcsontra ujjal felvinni, mert nagyon diszkrét a fénye.
Pigmentáltság tekintetében diszkrét, halvány szín a végeredmény (bár a valóságban a színek jóval élénkebbek a képen szereplő árnyalatoknál), de mivel egy highlighter palettáról beszélünk, nem is lehet cél a drámai hatás.
Összességében nem bántam meg, hogy megvásároltam a terméket, mert a palettáimból eddig hiányoztak az ilyen jellegű halvány színek. Másrészről pedig a vásárlás akár ki is hagyható. Viszont mivel úgy látom, hogy a Wycon elég minőségi termékeket gyártó olasz cég, így a más jellegű termékeikkel érdemes lesz majd esetleg még próbát tenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 4.

A doboz masszív műanyag kompakt, tükörrel a tetejében.