X-Epil

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop, 1299 Ft

Az X-Epil görgőfejjel ellátott patronos cukorgyanta szett egyszerűen használható, alkalmazásához nincs szükség olyan gyakorlatra, mint a professzionális gyantázáshoz, hiszen a bőrön maradt cukorgyanta langyos vízzel könnyedén eltávolítható. Ez a gyanta típus különösen ajánlott érzékeny bőrűeknek, mivel hipoallergén. Melegvízbe állítva vagy mikrohullámú sütőben melegíthető és a maradék gyanta újból használható.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szosszentyu

2014. január 17.

Pár napja kipróbáltam megfőzni, az eredmény egy kőkemény valami lett, amivel ölni lehetett. A rossmannban bambulva aztán ráleltem erre, gondoltam, annál csak jobb lehet, mint amit én produkált.
Háááát.... Ragadós szirupszerű valami ez, amivel mindent lehet (pl. összekenni a lakást), csak gyantázni nem. Próbáltam a dobozon található leírás szerint, 3 szálat volt képes nagy nehézségek árán kitépni. Próbáltam úgy is, hogy a kezemre öntöttem (persze meg is égett), és úgy próbáltam használni, mint a youtube-os videókon az igazi cukorgyantát. Hát, ekkor jöttem rá, hogy valószínűleg ennek köze sincs a cukorgyantához :(
Egyébként sokat elárul már sajnos az is, hogy az X-epilt a Babyliss gyártja, ami valljuk be, elég gyatra minőség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 17.

berka

2013. december 28.

Nekem ez sajnos nem jött be, nagyon soká piros maradt és érzékeny tőle a bőröm, pedig már rengetegszer gyantáztam saját magam a lábam, de ez nekem nagyon nem tetszett. Közel nem távolított el annyi szőrt mint kellett volna, el is dobtam. Csak gondoltam kipróbálom mert olcsóbb mint amit szoktam venni, de sajnos hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

SuicideCandy

2013. december 28.

Nekem bevált. A hőfokot is mindig eltaláltam. Sosem volt vele problémám. Az aloe verásat is szerettem. Csak annyi, hogy az árát rablásnak érzem. Mivel ha házilag csinálom akkor 10x olcsóbban jövök ki. Nem is kell hozzá más csak víz cukor meg pár csepp citromlé... Először féltem, hogy házilag nagyon babrás lesz, meg hogy elrontom, de nem. 2.-ra sikerült tökéletesen előállítanom a cukorgyantát.. De valószínűleg elsőre is sikerült volna ha a barátom nem vette volna le róla a figyelmem egy fél percre. xd De legalább a dobozát újra tudtam hasznosítani, ebbe öntöttem bele a kész gyantát.
Bár sajnálom mert, anno még 100 ml kiszerelése volt. Akkor jobban megérte. Meg a kupakja is normális volt nem olyan amilyet a ragasztókra szoktak rakni, amit alig lehet kifeszíteni mert nem tekerős, hanem ilyen befele állós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Tyuki

2013. november 27.

Nagyon-nagyon régen egyszer megvettem, szerintem még bőven tini voltam. Kb. annyit ért, mintha celluxot ragasztottam volna a lábamra, és úgy próbáltam volna szőrteleníteni... pedig nem vagyok egy jeti típus :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Mila85

2013. október 5.

Na akkor egy életem egy halálom, van egy 50% kuponom rá, megyek megveszem:)
Ma végre eljött a nap amikor úgy éreztem van annyi lélekjelenlétem, hogy nekiveselkedjek. Csak a 2 karomat csináltam meg vele, nagyjából15 perc alatt végeztem a melegítéssel együtt. Szuper puha szőrtelen a karom, imádom, nekem sikerült a hő fokot eltalálni, meg a letépést is, úgyhogy eddig elégedett vagyok, arra leszek kíváncsi hogy ha nő a szőr akkor piros puklik lesznek e a karomon. Remélem nem. Az intim területtel még pár napot várnom kell, hogy elég hosszú legyen a szőrim, az lesz a nagy tesztje neki:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Na akkor egy életem egy halálom, van egy 50% kuponom rá, megyek megveszem:)

muffinmonsuta

2013. augusztus 24.

News: Újra elővettem mert egy picike még maradt a múltkorról (nem akartam kidobni) Gondoltam felhasználóm és elsőre meg is égette a kezemet,de az az én hibám volt,mert nem vártam míg kihűl. Ezek után bemérgesedtem és rátettem a hasamra aztán rányomogattam a gyantacsíkot, kicsit melegítettem a kezemmel,rásimítottam és befeszítettem a pocakomat és letéptem és most megvagyok elégedve vele!:D Úgyhogy erősen gondolkozom azon,hogy újravegyem úgy látszik bele kell jönni! Nagyon jól leszedte!:D És könnyen lemosható bárhonnan. Ezért kap +2 csillagot.

Ma vettem,mert éppen nézegettem a pocakomat amin vannak pihe szőrök és idegesítettek-.-
AZt hittem jó lesz! Megmelegítettem a gyantát ahogy elővolt írva...és amikor kivettem megse bírtam fogni,mert égette a kezemet-.- Aztán rátettem a pocakomra mindent ahogy volt...de nem szett le semmit. Gondoltam próbálkozok még,hátha csak elsőre nem ment...de még most se szedett le semmit. elhasználtam már több mint a felét és vagy 20 gyantacsíkot-.-""" Viszont annyi + is szóljon mellé,hogy azért vitt le egykét darab szőrt is.:'D Esetleg ha én vagyok balfasz kérlek jelezzétek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

matine91

2013. június 14.

Egyáltalán nem vált be, nem tudtam kiszedni a szőrszálakat ezzel, felesleges volt megvásárolnom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

angelscrime

2013. január 6.

Sajnos a többiek véleményét tudom erősíteni én is, egyáltalán nem vált be, használhatatlan... Pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, mert jó lenne végre egy kevésbé fájdalmas és irritatív módszer a szőrtelenítésre a rendkívül érzékeny bőrömön, valamint a vízzel való sima lemosás is nagyon kecsegtető volt. Sajnálom, hogy nem hozta le a szőrt, a házi cukorgyantával fogok megpróbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Layla

2012. szeptember 22.

Nekem kifolyt az egész, és minden tiszta ragacs lett.. Ráadásul a maradék a szőrt se szedte le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

wishes

2012. szeptember 3.

Nem elég hogy össze-vissza ragad, nem tépi ki rendesen a szőrt és gyorsan fogy, nemrég vettem észre, hogy egy fél tubusnyi úgy ahogy van belefolyt a fiókomba... -.-
Pénzkidobás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Pénzkidobás...

Hidratálók: Glucose, Sucrose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.