X-Epil

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop, 1299 Ft

Az X-Epil görgőfejjel ellátott patronos cukorgyanta szett egyszerűen használható, alkalmazásához nincs szükség olyan gyakorlatra, mint a professzionális gyantázáshoz, hiszen a bőrön maradt cukorgyanta langyos vízzel könnyedén eltávolítható. Ez a gyanta típus különösen ajánlott érzékeny bőrűeknek, mivel hipoallergén. Melegvízbe állítva vagy mikrohullámú sütőben melegíthető és a maradék gyanta újból használható.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop

eda

2012. augusztus 12.

Az elégedetlenek táborát kell erősítsem, mert nekem sem vált be....egyetlen vigaszom, hogy akciósan szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

yera

2012. augusztus 11.

Sajnos nekem sem működött, pedig viszonylag vékony szálú a szőröm és elég sokszor próbálkoztam, úgy hogy forró is volt :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

zsofilia

2012. július 15.

Én kizárólag a karom gyantázására használom évek óta, arra tökéletesen megfelel, más területeken nem próbáltam. Ki kell tapasztalni a megfelelő hőfokot, de utána gond nélkül elvégezhető a művelet. Én is imádom, hogy vízzel egyszerűen lemosható. Régebben volt aloe verás, és cseresznyés változata is, azokkal jobban szimpatizáltam a patron formája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Squid

2012. június 23.

Azt hiszem, a többség táborát kell, hogy erősítsem... A termék egyetlen előnye, hogy vízzel lemosható, illetve valóban fájdalommentes, tekintve, hogy egy szál szőrt sem távolít el. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Barbi-Lou

2012. június 9.

Ez egy nagy rakás ...., már bocsánat. Semmit nem ér! Nagyjából arra volt jó, hogy jól összeragacsozzam magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Cicaki

2012. május 30.

Nekem anno működött szépen, mindent lehozott, de én a saját elektromos gyantamelegítőjével használtam. Figyelni kell a hőfokra, jó meleg legyen. Derekasan bevallom, meguntam a gyantázást, nagy macera és sok szőrtüsző gyulladásom is volt, ami nem csak ettől, de bármilyen gyantától előjött. Most a fürdőszobaszekrényben porosodik. Nekem ez a termék bejött, a minusz csillag a gyantázásnak szól, meg a macerának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Snoopy

2012. március 26.

Nagyon gyenge gyanta. Mikróban melegítettem (egyszer ki is lőtt, saját hibából, mivel elfelejtettem leszedni a kupakot :D), többször is próbálkoztam vele pár szál szőrt szedett csak le. Az aplikátorfej viszont tetszett, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

godori

2012. március 19.

nekem se működött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

nekem se működött

Annette

2012. március 18.

Lehet hogy kíméletes, de a hatása 0 volt, bárhogy próbáltam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Lehet hogy kíméletes, de a hatása 0 volt, bárhogy próbáltam használni.

berni88

2011. december 13.

Volt egy nagyon jó cukorgyantám, amit anno bio boltból vásároltam. Mivel az annyira szuper volt (teljesen szőrtelenített, nem volt gyulladás, piros foltok és egyéb kellemetlenségek) így ezt is örömmel megvettem.
Eredmény: a szőr ott maradt, ahol eredetileg volt. De mivel nem tépte ki, így nem fájt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 13.

Hidratálók: Glucose, Sucrose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.