X-Epil

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop, 1299 Ft

Az X-Epil görgőfejjel ellátott patronos cukorgyanta szett egyszerűen használható, alkalmazásához nincs szükség olyan gyakorlatra, mint a professzionális gyantázáshoz, hiszen a bőrön maradt cukorgyanta langyos vízzel könnyedén eltávolítható. Ez a gyanta típus különösen ajánlott érzékeny bőrűeknek, mivel hipoallergén. Melegvízbe állítva vagy mikrohullámú sütőben melegíthető és a maradék gyanta újból használható.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1299 Ft , Eladó: Alveolashop

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

melindadd

2011. november 18.

Barátnőm vette és nem hittem el neki így elhozta és megmutatta hogy milyen. Előre féltem hogy fájni fog amikor rákente a lábamra, és akkor letépte. Mire voilá nem történt semmi... Semmire nem való... Szőrtelenítésre meg aztán végképp nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

susumoa

2011. október 23.

Nekem tökéletesen működött. Imádtam, hogy meleg vízzel simán lejön, és a gyantacsíkokat is ki lehet mosni és újrahasznosítani. Aztán egy nyáron a fiókban feküdt, és megolvadt. Mindent beborított a cukros massza... Szóval tárolás csak állítva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

dio14

2011. augusztus 18.

Azért vettem ezt,mert a többi gyantára érzékeny vagyok.Ez nem is okozott nálam semmi gondot ebből a szempontból,csak a szőrszálakat nem szedte ki,ami elég nagy probléma:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Hidratálók: Glucose, Sucrose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.