X-Epil

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Alveolashop-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: qwerygirl, az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2023. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop, 799 Ft

2023-ban megújult összetétel!

Használata gyantázás után ajánlott, mely megnyugtatja a gyantázás során igénybevett bőrfelületet.

Ár: 799 Ft , Eladó: Alveolashop
    Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
    bibi24

silversoul

2023. június 12.

A szőrbenövést nem szüntette meg, de a pirosságot és a viszketést igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 12.

A szőrbenövést nem szüntette meg, de a pirosságot és a viszketést igen.

juleszmulesz

2021. március 3.

Nem vártam tőle sokat, viszont a viszketést teljesen megszüntette, a pirosság 70-80%-át is. Persze csodákra nem képes. Sajnos a szörbenövések megmaradtak, az ellen nem használt. Hüsit kellemesen, gyorsan beszívódik és nem ragad használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Enne

2020. július 25.

Jó-jó, bár az összetevői már rég nem ezek. Második helyen alkohol szerepel, valamint aloe verát már nem tartalmaz. Idén nyáron vettem, akciósan úgy érzem, megérte. Gyantalemosó olaj után használom. Kellemesen hűsít, és a piros pöttyöket is halványítja, nyugtatja a bőrt. Ezt a feladatát ellátja. Titkon azért is vettem meg, hátha csökkenti majd a szőrbenövést is, mivel fertőtlenít. Eddig ezt nem vettem észre, de most láttam, hogy van a márkának kimondottan erre való terméke is. Majd kipróbálom azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

anitaanett

2020. január 2.

Sokkal jobb, mint a Sába Hidrogél...előtte azt használtam mindig, ezt a terméket, csak azért vettem meg, mert a Sábából nem volt egy darab se a Rossmann-ban. Jól tettem, hogy váltottam! A hatása sokkal jobb, sokáig elég és hamar beszívódik. Pár órán belül alig látszik a pirosság, amit az epillátor okozott. Nekem erzékeny a bőröm, de ez a gél mindig hamar helyre hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

NikolettaP

2019. október 11.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Sokkal hamarabb elmúlik a pirosság, és nagyon kellemesen nyugtat. Géles állagú, hamar és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Narbeleth

2018. augusztus 21.

Lábon nem próbáltam, intim területen nem sokat ér, Valamit használ, de a vörösség marad. Az állaga géles, az illata enyhe, kellemes. Hűsít, viszonylag gyorsan beszívódik. Inkább leárazva éri meg (Rossmannban 500 Ft volt akciósan). Nem pontozom le, mert nagyon érzékeny a bőröm, és ugyanazt hozza, mint a hasonló készítmények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

LegallyBlonde

2016. október 14.

Én nagyon szeretem. Hűsít, nyugtat és mióta használom szinte sosincs begyulladt szőrtüszőm, szőrbenövésem. Ráadásul az ára is nagyon baráti. Nekem újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

juditkaa70

2016. január 1.

Rendszeresen használom az X epil gyantát,és a X epil nyugtató gélt,és a gyanta lemosó olaját. Mind a három termék,tökéletesen teljesít! Gazdaságos,és árbarát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

ToriRenton

2014. augusztus 4.

Csak a bajszomat szoktam gyantázni, annak a helye pedig elég piros szokott maradni utána. (Mondjuk nekem érzékenyebb is a bőröm az átlagnál.) Kifejezetten hűsít, jó zselés állaga van, az illata is tetszik. Igaz, kicsit ragad használat után, de ennyit ki lehet bírni :) Gyorsabban elmúlik a pirosság is. Tényleg nehezebb kinyomni pár használat után, de egy alapvetően jó termék és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Melda

2014. július 17.

Korrekt termék, amit ígér - nyugtatja az epilálás/gyantázás utáni bőrt - betartja. Korábban nekem is hasonló tapasztalataim voltak vele, mint az előző véleményezőknek, nevezetesen, hogy a szilárd zselés állaga miatt a végén alig lehetett kiütögetni a tubusból, de a mostani darabom kifejezetten folyós, semmi probléma nincs a kinyomásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.