X-Epil

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Pamacsvirag, Módosítva: 2019. július 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemes illatú, lágy krém E-vitaminnal és ureával az arc, bikinivonal és hónalj érzékeny területeinek gyors és kíméletes szőrtelenítésére. Használat után a bőr hidratált, puha és selymesen sima lesz. Hatóidő: 4-6 perc.

livia0

2019. augusztus 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nekem nem vált be. Valamennyit levett a bikinivonalamról, nem pattogtam ki tőle így megkapja a három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Krisztina1999

2019. június 13.

Ma vettem az itteni 2 pozitív vélemény alapján A kis bajuszkám miatt. A gyantától (Balea csík, akár a patronos, xepil cukor...) mindig kipattogott utána a "szőr helye" és a kicsi fehér patik nagyon bosszantottak ezért akartam kipróbálni valamit arcra hátha...
Elsőre bejött, 5 percig hagytam fent, a spatulával leszedtem, kicsit erősebben átmentem rajta
És azt hozza amit szerettem volna ^^ simaság, fájdalom nélkül

Szaga minimalis,én nem éreztem orr alatt sem. Nem irritál, kicsit talán használat közben és után érzem hogy felkentem, "birizgál " :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

És azt hozza amit szerettem volna ^^ simaság, fájdalom nélkül

asztromélia

2019. március 4.

Bajusz pihekre kerestem kremet, ot valasztottam es nagyon orulok neki, nagyon jo! Nem sok szaga van szerencsere, es par perc alatt maximalisan leszed mindent. Ami pedig a legfontosabb nem irritalja a borom egyaltalan, NULLA pirossag, el sem hiszem, pedig erzekeny a borom. A lehuzokaja nem annyira szimpatikus, de a feladatat ellatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Hát igen.. Állítólag alig látható bajuszkáim megkeserítik a dolgaimat, mert hiába mondják hogy alig látszik, engem zavar. A gyantázástól általában sírtam, az epilálást én nem bírom ki, maradtak a krémek. Az avonostól kipattogtam és piros lett nagyon, így árulkodott róla mit követtem el, ráadásul van egy monroe-piercingem, így oda kell figyelnem. Megvettem ezt, gondoltam nem drága, mástnem elhasználom bikinivonalra. De nem mert bevált. 5 percet hagytam fent, maradék nélkül leszedte, a szaga sem volt olyan szúrós ami nem mindegy pont az orrod alatt, és nem pirosodott ki, nem pattogott ki. Aki hasonló problémákkal küzd, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

sateenkaarigirl

2018. augusztus 21.

Nagyot csalódtam benne, egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Kissé megritkította, amit meg kellett, de ha a tökéletes végeredményhez az egész flakont el kellene használnom egyszerre, akkor köszönöm, de inkább maradok a jóval gazdaságosabb borotvánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Urea