X-Epil

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Jansis, Módosítva: 2020. december 4.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 636 Ft

Kamilla kivonattal és Aloe Vera tartalommal! Különösen ajánlott azoknak, akik a gyantázást, illetve a gyantázáshoz hasonló módszereket nem kedvelik. A különösen lágy szőrtelenítő krém könnyen használható a test minden részén.

Ár: 799 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 636 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 600 , Eladó: Pek1993
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Jansis

2020. december 3.

Szintén nem értem az alacsony értékeléseket: 10 percig fennhagyva mindent leszed, teszi a dolgát. A szaga kellemetlen de a lényeg, hogy működik.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

geannika

2020. november 18.

A célnak megfelelő, 6 perc után letörlöm és a szőr is jön vele. Nálam nem volt irritáció, pedig elég kényes a bőröm, könnyen felkenhető a krém, a spatulára ennél sem volt szükségem, bár nem erős szőrzettel rendelkezem. Egyetlen minuszt a tipikus, kellemetlen szőrtelenítő krém szaga és a kis kiszerelés miatt vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

eszti0607

2020. július 21.

Én kipróbálni vettem meg. Nekem bevált, azóta leginkább tűzoltásra használom. Szeretem a kamillás illatát. Nem okozott bőr irritációt, nem szárítja egy-egy használat után a bőröm. Én nem értem miért húzzák itt le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Nika123

2020. június 25.

A szaga borzalmas kegyetlenül rossz. Viszont nekem tökéletesen leszedi a szőrt. Utána eléggé vörös szokott lenni a kezem és megmarad a szaga.
Árához képest nem lenne olyan rossz, de nem venném újra meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Árához képest nem lenne olyan rossz, de nem venném újra meg.

szezmi

2020. június 15.

Kidobtam, borzalmas! Elsőre nem tűnt nagyon rossznak, bár a szőr felét meghagyta. Viszont később elkezdett égni a bőröm, és nem csak kiszáradt, hanem kicsit ki is sebesedett a szám fölött ahol használtam. Természetesen büdös is, mint a legtöbb hasonló krém. Senkinek sem ajánlom, használjatok inkább gyantát vagy csipeszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Kajla

2018. augusztus 25.

Ez az a szőrtelenítő, amit abszolút nem ajánlok.
Kevés van benne, és nem is hozza le a szőrt, pedig nekem vékonyszálú, szőke szőrszálaim vannak.
Illatra elég rossz, de nem elviselhetetlen, szőrtelenítő szaga van.
Egész biztosan nem veszek belőle újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ez az a szőrtelenítő, amit abszolút nem ajánlok.
Illatra elég rossz, de nem elviselhetetlen, szőrtelenítő szaga van.
Egész biztosan nem veszek belőle újra.

Pantene

2018. április 21.

Az utasítás szerint kentem fel, de nem teljesíti amit ígér... A szőr 3/4-ét nem szedte le. Dm boxban kaptam, de tuti nem vennék ilyet magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Feltorekvolany

2018. február 18.

Jól leszedi szőrt. Nem vészesen büdös. Könnyű az állaga. Jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Jól leszedi szőrt. Nem vészesen büdös. Könnyű az állaga. Jó kis termék.

bobherceg80

2017. november 16.

Közepesen erős szőrtelenítő hatása van,amikor lehúzza az ember a krémet,érdemes jó erősen rányomni a bőrre a spatulát,ami sajnos karcol,mar is,mert különben a szőr egy része simán rajtunk marad..Kicsit csíp a krém még bő vizes lemosás után is,de a feladatát alapvetően elvégzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

req

2017. július 23.

Ez a termek penzkidobas volt. Semmit nem er, plusz meg irritalta is a borom, piros foltos lett. A szorszalakat egyaltalan nem tavolitja el. Rossmann sajatmarkas szortelenito kremje kenterbe veri ezt. Soha tobbe nem adok ra ki penzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate