X-Epil

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2017. június 12.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Alveolashop.com, 799 Ft

Kamilla kivonattal és Aloe Vera tartalommal! Különösen ajánlott azoknak, akik a gyantázást, illetve a gyantázáshoz hasonló módszereket nem kedvelik. A különösen lágy szőrtelenítő krém könnyen használható a test minden részén.

Ár: 799 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 636 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Kajla

2018. augusztus 25.

Ez az a szőrtelenítő, amit abszolút nem ajánlok.
Kevés van benne, és nem is hozza le a szőrt, pedig nekem vékonyszálú, szőke szőrszálaim vannak.
Illatra elég rossz, de nem elviselhetetlen, szőrtelenítő szaga van.
Egész biztosan nem veszek belőle újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ez az a szőrtelenítő, amit abszolút nem ajánlok.
Illatra elég rossz, de nem elviselhetetlen, szőrtelenítő szaga van.
Egész biztosan nem veszek belőle újra.

Pantene

2018. április 21.

Az utasítás szerint kentem fel, de nem teljesíti amit ígér... A szőr 3/4-ét nem szedte le. Dm boxban kaptam, de tuti nem vennék ilyet magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Feltorekvolany

2018. február 18.

Jól leszedi szőrt. Nem vészesen büdös. Könnyű az állaga. Jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Jól leszedi szőrt. Nem vészesen büdös. Könnyű az állaga. Jó kis termék.

bobherceg80

2017. november 16.

Közepesen erős szőrtelenítő hatása van,amikor lehúzza az ember a krémet,érdemes jó erősen rányomni a bőrre a spatulát,ami sajnos karcol,mar is,mert különben a szőr egy része simán rajtunk marad..Kicsit csíp a krém még bő vizes lemosás után is,de a feladatát alapvetően elvégzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

req

2017. július 23.

Ez a termek penzkidobas volt. Semmit nem er, plusz meg irritalta is a borom, piros foltos lett. A szorszalakat egyaltalan nem tavolitja el. Rossmann sajatmarkas szortelenito kremje kenterbe veri ezt. Soha tobbe nem adok ra ki penzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

PetraRéka

2017. július 1.

GAGYI!
Büdös,a szőrszálakat minimálisan távolítja el (előírásnak megfelelően használva).
Hatékony?Biztos nem!
Kíméletes???Pláne...
Nem ajánlom egyáltalán.
Ó és bizony PARABEN tartalmú.

KUKA!
Adtam neki még egy esélyt de esküszöm nem csak,hogy nem szedi le a szőrszálakat,hanem még meg is erősíti... :O
Azt,hogy hihetetlen büdös még talán elviselné az ember de ,hogy abszolút nem hatékony...ááááá Egyértelműen:KUKA .És,ha lehetőség lenne rá nulla pontot adnék !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

GAGYI!
Hatékony?Biztos nem!
Kíméletes???Pláne...
Nem ajánlom egyáltalán.
Ó és bizony PARABEN tartalmú.

KUKA!

Egoistagumikacsa

2017. június 24.

Egyszer volt hozzá szerencsém, soha többé. Undorítóan büdös, használata után fél napig szellőztettem. Az előírások szerint használatam és a szőr nagy részét le sem szedte... Csak rosszat tudok róla mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

raramusic

2017. április 12.

Semmit nem ért..
Budos is, az allaga se tokeletey. A spatula is eleg gagyi es nem mellesleg alig ha levitte a szorok 10%-at..pedig tovabb is volt fent. Sajnos nekem hatalmas csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Semmit nem ért..

nagyrenii

2017. március 10.

Hirtelen felindulásból vettem meg, Rossmannban 500Ft körülre volt leárazva. Ez volt az első szőrtelenítő krém, amit használtam. Az illata kellemetlen, de nem erős, úgyhogy nem zavart különösebben. Lábszáramon használtam. Felkentem. Vártam 10 percet, lehet picit többet is. Az itt olvasott törölközős módszerrel szedtem le, vagy szedtem volna, merthogy szőr az egy szál sem jött. Talán kipróbálom még más területen, bár máshol feleslegesnek tartok 10 percet várni, főleg ha hasonlóan nem is működik. Szerintem kuka lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

cirmos

2017. január 20.

Irritációt nem tapasztaltam, jópár szőrszálat viszont ott hagyott.Bőröm puha lett tőle,de keresem
a megoldást továbbra is.Valószínűleg nem veszem újra,másfelé kereskedek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

a megoldást továbbra is.Valószínűleg nem veszem újra,másfelé kereskedek