Xerjoff

Ár:   72 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Currypie, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Ár:   72 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, citrom, narancs

Szívjegyek: gyümölcsös jegyek

Alapjegyek: fehér pézsma, ámbra, vanília

Ár: 2,5ml/ 1.900ft 5ml/ 3.700ft 10ml/ 7.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 2,5ml/ 1.900ft 5ml/ 3.700ft 10ml/ 7.000ft + Posta , Eladó: nina 69

kissditti

2020. június 28.

Én már a Xerjoff-féle Erba Pura-t ismertem meg. Állítólag hordhatóbb, kicsit kevésbé erőszakos, mint a Sospiro-féle. Ha jól tudom, minimálisan változott, mióta Xerjoff. Rajtam nagyon finom, gyümölcsös, sikeresen bele is bolondultam... Nem tudom szavakba önteni, de az orrom folyamatosan a karomra van tapadva, úgyhogy jöhet a minta után az üveges! Nagyon tartós és különleges illat. Nem lehet más, csak 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.