Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   2015 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 6.

Ár:   2015 Ft
Lelőhely:   online, fodrászkellékes
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden bőrtípusra de kifejezetten aknés, szeborreás, érzékeny bőrökre is ajánlott. Azokra a bőrtípusokra, melyek a nem tolerálják a mechanikai peeling hatásait, illetve azokra melyek felső hámrétege enyhén megvastagodott, korpázóan hámlik. Proteázbontó folyamatokat indítanak meg a bőr felszínén, aminek hatására a bőr elhalt hámrétegét kíméletesen tudjuk eltávolítani.

Az A.H.A. savak hatására javulás áll be a bőr állapotába. Fénye normalizálódik, pórusok mérete normalizálódik, finomabb ráncok kisimulnak, mélyebbek finomodnak, az aknés tünetek csökkenek, a bőr fiatalosabb, üdébb lesz.

Lussi

2018. december 17.

Elhasználtam belőle egy tégellyel, nem vettem észre semmilyen változást a bőrömön. Nekem túl gyenge, a hegeimnek kicsit több kell ennél. Nem kentem szemkörnyékre, mégis irritálta a szemem. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Adry66

2018. október 17.

Zsíros bőrömön sokat segített pár hét alatt is, nem erős így hetente többször használom. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a hagyományos arcradírok. Nem irritálja az arcbőröm pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Moni86

2018. május 26.

Felvitel után otthoni kis ultrahangos géppel szoktam eldolgozni. Pár perc után lemosom. Szép a bőröm tőle. Bár egy picit lehetne erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Zile

2018. április 20.

A csomagolás és az összetevők is változtak picit! Az AHA-sav tartalmáról pedig megkérdeztem a márkát és azt mondták, hogy 1% alatti, tehát nagyon gyengéd, valószínűleg aki már próbált erősebb hámlasztót annak tényleg olyan lesz, mintha semmit se csinálna. Viszont nekem, akinek ez az első és akiknek érzékenyebb a bőrük, azoknak teljesen jó választás! Tegnap használtam először és meglepődtem ma reggel arcmosáskor, hogy érezhetően puhább a bőröm. Az orromról leszedte a hámlást, ami nagy szó nekem, mert eddig semmi sem tüntette el így. Nagyon kevés elég belőle, szóval abszolút gazdaságos is számomra, még ha a gyengédebb hatása miatt sűrűbben is fogom használni, mint egyszer egy héten. Visszajövök majd update-elni, de addig is megelőlegezek neki 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

whiterose

2017. április 20.

Én nem sok hatását tapasztaltam , nekem annyiban tetszik, hogy nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

1koala

2015. október 2.

Nagyon jó! Hetente használom, nekem rögtön látható a különbség, persze pozitívan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

Pöti

2015. május 28.

Kezelésbe beépítve használom, amikor nem akarok mechanikai radírt használni. Gyengéd peeling, a tejsav nagyon kíméletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

KlaudiaZs

2015. május 23.

Az Anaconda hámlasztóját akartam megvenni (Paula's Choice szóba se jöhetett, drága és a BHA borzalmas volt), de nem lehetett kapni a fodrászkellékesben, és az eladó ezt ajánlotta, miután elmondtam, miért keresek egyet (pigmentfoltok, egységes bőr), és mondta, hogy ez nem is túl erős, kezdésnek jó. Tényleg bevált.:D Nem egetrengetően feltűnő a különbség, nem tökéletesen egységes a bőröm, de én látom a pozitív változást, a pattanások helyei és a foltok halványultak, szóval nagyon elégedett vagyok most ezzel. Kb 2 hónapja használom, heti max 2szer, de amúgy 3-4 naponta. Az orromat sikerült kétszer túlhámlasztani, mikor csak 2 napot vártam, de az arcom többi részénél nem volt ekkor se gond. Szóval aki kezdő, annak ajánlom első AHA-nak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!