Yamuna

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az illat, ami mindig a szívedben volt valahol... Hunyd le a szemed, és szívd magadba jó mélyen a „boldogságot”, mintha egy virágos réten járnál, ahol színes pillangók repkednek körülötted... És hogy a boldogságnak milyen hatása van? Próbáld ki tusfürdőnket, testápolónkat, testvajunkat vagy kézkrémünket és megtudod."

pipicsirke

2021. október 13.

5 pontot kap tőlem, mert nagyon nagyon finom az illata szinte boldog leszek tőle akármilyen rossz passzban is vagyok. Nagyon gazdag krém, nekem pár perc mire teljesen felszívódik és eltűnik a fehér krémréteg a bőrömről, de utána nem ragad hanem pihe puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. június 19.

Rendkívül finom és tartós illata van. Nagyon jó az állaga is. Az én bőröm könnyen beszívja, nincs ragacsos érzés utána, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 19.

Yummy

2021. március 5.

IMÁDOM!
Fantasztikus az illata és az állaga. Ápol, testes krém, emiatt nehezebben szívódik be, de sokáig érezni a boldogság illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

IMÁDOM!

Ziiman

2020. szeptember 8.

Úristen! Ez a testvaj valami fantasztikus. Nagyon jól ápolja a bőrömet, pihe-puha lesz a használata után. És hát az illata. Mennyei. Cukorka illatú, édes, de nem túl intenzív, nem zavaró. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Lea2

2020. május 23.

Hát ez nem az igazi. Mű illata van és ragadós, nehezen szívodik be. Előtte a Yamuna narancsos-fahéjas testvajat használtam, az nagyon jó, simítja a bőrt, rugalmassá teszi és természetes illata van. Ha lett volna nagyobb kiszerelésben, akkor azt vettem volna újra de sajnos nem volt, úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt...sajnos ez teljesen más...elhasználom, de legközelebb egy másik Yamuna testvajat választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

Makk Zsuzsó

2020. május 18.

KM-boxból szintén. Tényleg LVEB illata van, amit kimondottan nem szeretek. Borzasztó erős, mindent elnyom. Kézkrémnek használom, nagyon testes, tápláló krém, pont jó ebben a nagyon kézmosós időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Sziporka88

2020. április 14.

Box-ban volt. Nekem az illata annyira nagymamás, hogy venni nem venném meg. Nagyon jól hidratál, de sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

TamaraS

2020. március 24.

Nekem nagyon tetszik, mind az állaga, mind az illata. Nagyon jól hidratálja a szappantól/kézfertőtlenítőtől kiszáradt kezet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

fokid1

2020. március 3.

Az elmúlt pár évben az összes testápolómat a beauty boxokból szereztem be, de sajna soha egyiket sem sikerült még elhasználnom 😅 de ez nagyon megtetszett, teljesen oda vagyok az illatáért és folyamtosan kenegetem, szép puha lesz tőle a bőröm, az illata meg csak finoman marad meg utána, úgyhogy már nem sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Kisnyuszifulke

2020. február 18.

Nagyon megszerettem az illatát, kicsit valóban nehezebben lehet felvinni a bőrre, de megéri. Újravásároltam már :D Ajánlani tudom csak a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.