Yamuna

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az illat, ami mindig a szívedben volt valahol... Hunyd le a szemed, és szívd magadba jó mélyen a „boldogságot”, mintha egy virágos réten járnál, ahol színes pillangók repkednek körülötted... És hogy a boldogságnak milyen hatása van? Próbáld ki tusfürdőnket, testápolónkat, testvajunkat vagy kézkrémünket és megtudod."

Lea2

2020. május 23.

Hát ez nem az igazi. Mű illata van és ragadós, nehezen szívodik be. Előtte a Yamuna narancsos-fahéjas testvajat használtam, az nagyon jó, simítja a bőrt, rugalmassá teszi és természetes illata van. Ha lett volna nagyobb kiszerelésben, akkor azt vettem volna újra de sajnos nem volt, úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt...sajnos ez teljesen más...elhasználom, de legközelebb egy másik Yamuna testvajat választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

Makk Zsuzsó

2020. május 18.

KM-boxból szintén. Tényleg LVEB illata van, amit kimondottan nem szeretek. Borzasztó erős, mindent elnyom. Kézkrémnek használom, nagyon testes, tápláló krém, pont jó ebben a nagyon kézmosós időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Sziporka88

2020. április 14.

Box-ban volt. Nekem az illata annyira nagymamás, hogy venni nem venném meg. Nagyon jól hidratál, de sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

TamaraS

2020. március 24.

Nekem nagyon tetszik, mind az állaga, mind az illata. Nagyon jól hidratálja a szappantól/kézfertőtlenítőtől kiszáradt kezet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

fokid1

2020. március 3.

Az elmúlt pár évben az összes testápolómat a beauty boxokból szereztem be, de sajna soha egyiket sem sikerült még elhasználnom 😅 de ez nagyon megtetszett, teljesen oda vagyok az illatáért és folyamtosan kenegetem, szép puha lesz tőle a bőröm, az illata meg csak finoman marad meg utána, úgyhogy már nem sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Kisnyuszifulke

2020. február 18.

Nagyon megszerettem az illatát, kicsit valóban nehezebben lehet felvinni a bőrre, de megéri. Újravásároltam már :D Ajánlani tudom csak a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

domanybeatrix

2020. február 13.

Az állaga, az ápoló hatása tökéletes, de sajnos ez az illat nekem túl erős, így barátnőmnek ajándékoztam, aki viszont nagyon örült neki, mivel kedvenc illata a La vie est belle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

SpinnerCat

2020. február 5.

Nagyon finom az illata, pasimnak-bejövõs kategória. (A parfümöt is kipróbálnám☺️) A Yamuna testvajait eddig is kedveltem, zuhanyzás után szoktam a lábamra kenni egy keveset, így gyorsan be is szívja a bõröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Vanília

2020. február 3.

Találó a név, mosolyogva keni fel az ember:) Szépen, pillanatok alatt beszívódik, nem túl zsíros-vajas az érzet, és az illata nagyon kellemes, púderes-virágos. Az a tapasztalatom, hogy nagyon kevés is elég belőle (nem kenném fel az egész testemre, attól megfulladnék...), mert tartósan belengi az embert hosszú ideig, szóval szerintem túladagolni nem szabad. Elég egy kevés belőle, olyan, mint egy parfümkrém. Én a lábamra szoktam kenni keveset, egy mini fújás az anyaillatból (La vie est belle) és "boldogság"... Már nézegettem, hol lehet beszerezni, újravevős:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

Honeyhair

2020. január 7.

Egy 50 ml-es kisebb kiszerelés birtokosa vagyok, amit kézkrémként használok. Csodásan puhítja, simítja, táplálja a kezemet és a körömágyamat, varázslatos illata miatt pedig folyton csak szagolgatom. Egy ilyen illatú parfümöt bármikor elfogadnék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 7.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.