Yamuna

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   1290 Ft és 2890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az illat, ami mindig a szívedben volt valahol... Hunyd le a szemed, és szívd magadba jó mélyen a „boldogságot”, mintha egy virágos réten járnál, ahol színes pillangók repkednek körülötted... És hogy a boldogságnak milyen hatása van? Próbáld ki tusfürdőnket, testápolónkat, testvajunkat vagy kézkrémünket és megtudod."

mazloildi

2019. december 10.

Tényleg isteni az illata :) Nagyon könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, és szépen hidratál. BeautyBoxból jutottam hozzá, a teljes ára picit húzós, de lehet újra fogom venni majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

patvir

2019. december 8.

Nagyon tetszik az illata, az állaga. A mellkasomra kentem 2 este, hogy hidratáljon és pluszban kellemes illatom legyen. Ez meg is történt, de sajnos a 2. este utáni reggelen csupa kiütés lettem, pedig még soha egy krém se okozott ilyet. Nagyon sajnálom, mert amúgy nagyon tetszett, sajnos túl parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Phivi

2019. december 6.

Az illata finom és tartós. A férjem megdicsért, hogy jó az illatom 😊 valószínűleg újra vevős. Imádom vele a pocakomat bekenni, a pocaklakóm is szereti 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Pávácska

2019. november 29.

Csodás, púderes illata van, amit elég sokáig lehet érezni, meglepően tartós az illata.
Állaga krémes, könnyen kenhető, gyorsan felszívódó krém. Szerintem nagyon jól hidratál, szinte issza a bőröm és pozitívum, hogy nem marad utána zsíros, olajos a bőröm. Biztos vagyok benne, hogy a fürdőszoba polcom állandó lakója lesz. (Beauty Box-os szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

kiralydori

2019. november 28.

Szintén Beauty Box 2019/11 tulajdonosként ma találkoztam először ezzel a termékkel. Első pozitívum számomra az állaga volt. A testvaj elnevezés miatt egy kemény, érintésre lágyuló anyagra számítottam, azonban ennél sokkal krémesebb. Emiatt könnyebb elkenni. Az illata pedig csodálatos és hosszú ideig megmarad. Kicsit erős, de aki szereti az illatos kozmetikumokat, az imádni fogja! Szuper karácsonyi ajándék ötlet: egy kis Boldogságot adni szeretteinknek! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

laruci

2019. november 28.

Én is a Krémmánia által tudtam kipróbálni. Nagyon finom, kellemes az illata. Kicsit erős, de nekem ez tetszik benne. Aki nem szereti az intenzív illatokat annak nem biztos, hogy tetszik. Én ujra fogom venni. Engem meggyőztek. Már volt masszázsolajam a márkától és az is nagyon bejött. Este az arcomra kentem. Keveset kell kenni belőle, mert különben kicsit nehéz érzetet keltett. Illatát sokáig megőrzi. Olyan mintha parfümöt raktam volna magamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Enne

2019. november 27.

Ma érkezett a krémmánia beauty boxában egy 50 ml-es verzió és rögtön ki is próbáltam. Nagyon finom, valóban nőies illata van, ahogyan írták a szerkesztők a doboz összeállításakor. Ahogy olvastam, parfüm alapján kapta az illatát, de sajnos nem tudom, melyik lehet ez...viszont nagyon finom. :) A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, bár nagy mennyiség nincs benne, de azért igyekszem kipróbálni több területre is. Nem ismertem a márka termékeit, de igényes a csomagolása (ha kifogy, más krémhez is fel tudom majd használni) és jó minőségűnek tűnik. A teljes árat nem biztos, hogy így elsőre kifizetném érte, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.