Yamuna

Ár:   530 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A borsmenta antiszeptikus, hűsít, frissít, gyulladáscsökkentő hatású.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

Yerzinia

2019. február 16.

Imádom az illatát! Egy kicsit érzem a kezemen használat után is. Nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Ildie

2015. július 30.

Nyárra a legjobb választás, imádom. Szerintem nem erős az illata, én durvábbat is el tudnék képzelni. Szerintem szappankén a nem szárítósak közé tartozik, de minden sztappan szárít valamennyire. Párommal együtt elégedettek vagyunk vele, és még szép is. Ha valamibe bele kell kötni, az az alakja, egy kicsit nagy, vagyis hosszúkás, de azért nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Matilda

2015. május 23.

Engem nem szárít, viszont jobb és erősebb illatra számítottam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Engem nem szárít, viszont jobb és erősebb illatra számítottam :(

Cicka

2013. május 7.

Sajnos,engem ez is szárít,de szépsége miatt fürdőszoba-dísz a testvéreivel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Doma

2013. január 22.

Nagyon finom az illata és sokáig lehet érezni, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Nagyon finom az illata és sokáig lehet érezni, de nagyon szárít.

Reb

2012. szeptember 24.

Nem szárította a bőröm! Ez már így is több, mint amit egy szappantól az ember elvár, de a nyári kánikulában csodásan hűsített. Nagyon jó cucc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

demetern

2012. szeptember 11.

Egész jó szappan,ebből a glicerinesből több fajtát is kipróbáltam már,bár illatra nem kedvencem,de akkor kezd hűsíteni,amikor leöblítem magamról,és ez jó.Most a nyári kánikulában tényleg nagyon hasznos barátja lehet mindenkinek!

Frissítek: így majd 1 hónap elteltével azt tudom javasolni,hogy aki ekcémával küzd,mindenképpen válasszon kecsketejes vagy olívaolajos szappant,mert ez a glicerines nem jó erre a problémára,sajnos... :( De attól függetlenül szeretem,csak nekünk nem tesz jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

ancsibancsi

2012. július 1.

Teljesen elfogyasztottam egy tömböt, igaz régen volt. De emlékszem a kellemes hűsítő hatására, nem emlékszem rá, hogy lett volna vele valami problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Ophelia

2012. július 1.

Pont a hőségriadóban volt szerencsém kipróbálni, egyszerűen lenyűgöző. 1 órával fürdés után is érzem, hogy hűsít, remekül frissít a melegben. Nem szárította a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.