Yamuna

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildyy, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Limitált kiadás, 2020. karácsonyi kollekció része

"Bőrbarát testvaj a hidegebb időszak igazi kincse, puhítja és hidratálja a bőrt. Shea- és kakaóvaj, makadámia olaj és méhviasz található benne, ehhez jön a különleges illatkompozíció, amely hol a Nagymama legfinomabb hókiflijét juttatja eszünkbe, hol azt a süteményt, ami az az isteni rumos-diós volt a vendégségben."

Wictory

2021. február 23.

Az egyik kedvenc illatom, teljesen magával ragad és elvarázsol. Kíméletesen hidratál, puhítja a bőröm. Mivel limitált kiadás, jól bevásároltam belőlük :D Biztosra szerettem volna menni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Platina890413

2021. február 20.

Az illata tökéletes- olyan hm... megenném és hosszan tart. Testes - gazdag krém. Szeretem használni , táplálja a bőrömet. Kár,hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Vanille23

2021. február 20.

Imádom az illatát, tényleg diós sütire emlékeztet. Elég testes krém (nyilván, mivel testvaj), picit több idő eldolgozni, de nagyon szépen ápolja a kezeimet, én csak oda használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

salymf

2021. február 10.

Egyáltalán nem tolakodó vagy mű diós illata van. Felkenéskor kicsit "soknak" tűnik elsőre az állaga - emiatt kevés is elég egyébként -, de nagyon jól beszívja a bőröm percek alatt, és még másnap is puha és hidratált utána, nagyon szeretem. Jó lenne, ha nem csak limitált lenne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Akciósan vettem a Yamuna boltban, és ahogy beleszagoltam a tégelybe, rögtön tudtam, hogy imádni fogom! Nagyon kellemes vaníliás-diós, sütis illata van, ami ráadásul hosszantartó is. Én éjszakára használom kézkrémnek, hamar beszívja a bőröm, de sajnos másnapra sokszor nem tart ki a hidratáló hatása, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Lilium

2021. január 13.

Nagy kedvenc lett! Az egyetlen olyan téli limitált illat volt, amit ki akartam próbálni. Isteni diós süti illata van, a bőröm is nagyon puha tőle. Az állaga a megszokott testvaj állag a Yamunától: tömör, olvadós, kicsit dolgozni kell vele, de az illatért és a hatásért nekem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.