Yamuna

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Édes illatú gyümölcsös szappan. Természetes összetevői ápolják bőrét, miközben kellemes illata kényezteti.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 g

CeCeDrake

2017. december 10.

Úgy módosítanám a leírást, hogy "80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhává varázsolja a bőrt, átmenetileg, viszont csontszárazra szárítja rendszeres használat mellett"
Igazából többet árt, mint használ és még undorító is, ahogy szétfolyik.
Azoknak ajánlom, akik soha nem bontják ki és nem kezdik el használni :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Igazából többet árt, mint használ és még undorító is, ahogy szétfolyik.
Azoknak ajánlom, akik soha nem bontják ki és nem kezdik el használni :-D

csill87

2017. október 12.

Semmire nem valóak ezek a szappanok, Szárítanak, ráadásul egyik nyáron az egyik, ami a szobában volt, nem is a fürdőben, egy az egyben szétfolyt. Mit ne mondjak, meglepődtem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

TimyeK

2017. január 29.

Kellemes az illata és szép. Ennyiben ki is merülnek a pozitívumok. Nem habzik jól, nem tartós az illata és nem éppen a legjobban tisztító szappan. Piros lével összefolyatja a szappantartót... nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dorqaap

2016. május 21.

Szép, szép, jó az illata, bár mire elfogyott, már nagyon nem bírtam, töménynek éreztem. Ráadásul túl gyorsan fogyott. nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Anheszenamon

2016. február 11.

Nagyon szeretem. Finom az illata, kellemes habot képez, jó érzés vele tusolni. Szívesen újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Bogyinci

2016. január 20.

Ajándékba kaptam, elhasználtam. Olyan gyorsnak tűnt, hogy elfogyott, de utánaszámolva már több, mint 3 héten át használtam... Kicsit erős az illata, de tusolás után kellemesen megmarad. Nem vettem észre, hogy különösképpen szárítana szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

incifinci28

2014. augusztus 23.

több, mint 2 hete használom minden nap és imááádom! ez a yamuna szappan is zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Villango

2014. május 3.

Elképesztő módon szárít, akit nem azt nem értem. Intim területre képtelenség is használni, persze oda nem feltétlenül akarom mert van nekem egy 5.5-ös folyékony szappanom arcra de engem brutál módon szárít. Nem értem. :-/ Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

dodika2001

2014. május 1.

Eszméletlenül jó az illata, jól habzik, és nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

Eszméletlenül jó az illata, jól habzik, és nem szárít!

csacskamacska

2013. november 25.

Finom erdei gyümölcstea illat enyhe olvadós rágóillattal fűszerezve, de mivel van benne egy zavaró mű mellékillat és szárít is csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.